Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Do szybkiego i efektywnego usuwania kurzu oraz innych zanieczyszczeń.

Polecamy

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

JESTEŚ:  NIESAMOWITĄ FASHIONISTĄ, która  ma talent do tworzenia niestandardowych ubrań.

Zaprezentuj swój odważny styl na rękawie — zapewne całkowicie nie boisz się podejmować ryzyka, kreować nowy wygląd lub nadać mu wyjątkowego uroku. Dla każdego modnego Pana i Pani, którzy nie boją się ekstrawagancji prezentujemy możliwości marki Sharpie®, która oferuje idealne narzędzie do ich tworzenia.


Odświeżone przez Sharpie™


Zestaw markerów Sharpie dostępny jest w 8 kolorach z końcówką pędzla do tworzenia niuansowych akcentów lub pełnowymiarowych arcydzieł malarskich.


PRZYCIĄGAJĄCA WZROK MODA


WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE FREESTYLOWANIA SWOJEJ MODY:

  • DOSTOSUJ KICKS:

Ożyw stare tenisówki, dodając kolorowe wzory i ozdoby, które krzyczą „Ja”. Następnie wyjdź z domu w przyciągającym uwagę stylu. 

  • DEKORUJ JEANSY:

Zmień dżinsy z zeszłego sezonu w chodzącą grafikę wypełnioną wspaniałymi kolorami, tekstami ulubionych piosenek i inspirującymi powiedzeniami, które pomogą Ci kroczyć własną ścieżką.

  • ODŚWIEŻ GARDEROBĘ:

Znoszone, sprane T-shirty czują się nie najlepiej. Jeśli ich dawna świetność już dawno przeminęła, użyj Stained by Sharpie™, aby stworzyć kolorową, ręcznie rysowaną grafikę, która zamieni stare koszulki w coś, czego nie może się doczekać ponownego noszenia.


PRZYCIĄGAJĄCA WZROK MODA


 

Bez względu na to, co tworzysz na dowolnej tkaninie, permanentny atrament Sharpie pozostanie żywy, bez względu na to, ile razy go wypierzesz.

Więc idź śmiało, nieustraszona fashionistko.


PRZYCIĄGAJĄCA WZROK MODA


Jeśli nadal nie wiesz, jak zabrać się za odnawianie rzeczy - zobacz nasz film, który krok po kroku poprowadzi Cię przez tajniki kreacji modowej.

 

 

REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Poszukiwani handlowcy!!
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Nowość w ofercie Mer-Plus.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Różne kształty, żywe kolory.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Wakacyjna walizka z etykietami

  W sezonie wakacyjnym nie jest łatwo skupić się na służbowych obowiązkach. Rozumieją to zarówno ci, którzy niedawno wrócili z urlopu, jak i osoby właśnie przygotowujące się do podróży. Istnieją jednak tematy, które znajdują odzwierciedlenie i w życiu zawodowym i w prywatnym.

  Więcej…  
 • DRUKARKA 3D ZORTRAX M200

  Zortrax M200 to zintegrowane środowisko druku 3D, w którego skład wchodzi urządzenie, oprogramowanie Z-Suite oraz dedykowane materiały do druku z rodziny Z-Filament Series. Drukarka znajduje zastosowanie głównie w projektowaniu przemysłowym, inżynierii, architekturze czy medycynie, gdzie wytrzymałość modeli i wysoka precyzja wydruku są dla osiągnięcia pożądanego efektu kluczowe.

  Więcej…