Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wprawdzie mamy wakacje, ale to najlepszy czas, aby na spokojnie rozwijać ofertę. Z tego założenia wyszła między innymi firma Rafcom, która w tym miesiącu zapowiada szereg nowości.

Jako pierwszy asortyment do katalogu ofertowego trafiły przeciprzepięciowe listwy marki Armac. Dystrybutor oferuje niemalże pełen asortyment listw, jednak obecnie nacisk kładzie się na poniższy asortyment:


ARMAC Z5 – PRZECIWPRZEPIĘCIOWA LISTWA ZASILAJĄCA

Nowoczesna i wysokiej jakości listwa przeciwprzepięciowa ARMAC Z5 to skuteczne zabezpieczenie dla urządzeń takich jak komputery stacjonarne i mobilne, urządzenia peryferyjne, sprzęt RTV/AGD oraz urządzenia multimedialne. Wysoka jakość potwierdza wieloletnie doświadczenie polskiego producenta ARMAC. Co więcej estetyczny wygląd wraz z wytrzymała konstrukcja listwy, która została wykonana z samogasnącego tworzywa sprawiają, że jest to najbardziej trafny wybór.

Dostępna w ofercie Rafcom wersja: 3 m., szara.


LISTWA ZABEZPIECZAJĄCA R5

Produkt posiada specjalny system do ochrony przeciwzwarciowej i przeciwprzepięciowej. Zastosowany bezpiecznik automatyczny o działaniu zwłocznym, który nie wymaga wymiany jest doskonałą ochroną. Dodatkowo listwa posiada wbudowane przesłony ochronne gniazd sieciowych.

Wysokiej klasy warystor o szybkim czasie działania poniżej 25 nanosekund i wysokiej wartości pochłanianego impulsu 6000A, chroni urządzenie przed niebezpiecznymi skokami napięcia.

R5 nie zajmuje dużo miejsca i w połączeniu z możliwością montażu do podłoża, jest produktem uniwersalnym o szerokim wachlarzu zastosowania.

Zabezpiecza przed zwarciami, jak i niebezpiecznymi skokami napięcia urządzenia elektroniczne w domu i w biurze.

 • 5 gniazd z uziemieniem
 • szybki bezpiecznik automatyczny
 • system przeciwprzepięciowy
 • przesłony ochronne gniazd sieciowych

Dostępne wersje: 1,5 m., 5 m., kolor szary i czarny.


 

LISTWA ZABEZPIECZAJĄCA MULTI M3

Multi M3 to podstawowy model z najnowszej serii urządzeń zabezpieczających firmy Armac.

Niepowtarzalne i nowatorskie rozwiązania, zastosowane w rodzinie multi, pozwalają stworzyć produkty o różnych konfiguracjach modelowych i kolorystycznych.

Specjalny sposób mocowania modułów, z których powstają produkty, został zastrzeżony w UPRP.

Multi M 3 posiada trzy gniazda z uziemieniem, automatyczny, zwłoczny bezpiecznik oraz możliwość zakończenia przewodu sieciowego wtykiem IEC C14.

Multi M3 posiada wbudowane przesłony ochronne gniazd sieciowych.

 • 3 gniazda z uziemieniem
 • bezpiecznik automatyczny
 • system przeciwprzepięciowy
 • przesłony ochronne gniazd sieciowych

Dostępne w Rafcom wersje: 1,5 m., 3 m., 5 m., wersja czarna i szara.


 

LISTWA ZABEZPIECZAJĄCA R8

Listwa R8 to bardzo funkcjonalny model dysponujący 8 gniazdami, w tym 5 z uziemieniem i 3 gniazdami płaskimi.

Nowoczesny, automatyczny bezpiecznik o działaniu zwłocznym, skutecznie zabezpiecza i nie wymaga wymiany.

W przypadku przeciążenia listwy, przywrócenie do ponownej pracy ogranicza się tylko do włączenia bezpiecznika.

Jest to urządzenie bardzo proste w obsłudze i bardzo skuteczne w działaniu. Listwa R8 posiada wbudowane przesłony ochronne gniazd sieciowych.

 • 5+3 gniazda
 • bezpiecznik automatyczny
 • system przeciwprzepięciowy
 • przesłony ochronne gniazd sieciowych

Dostępne w Rafcom wersje: 1,5 m - szary i czarny. 3 m. i 5 m. - szary.

 

Polecamy śledzić profil firmy Rafcom na Facebook'u, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje o kolejnych nowościach: https://www.facebook.com/RafcomWaw 


 

Wybrane ogłoszenia

Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Ręcznie malowane torebki.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Nowość w ofercie Rafcom.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Drukowana, a jednak wyjątkowa kartka na Dzień Matki

  Chyba nic nie sprawi żadnej mamie większej radości niż samodzielnie wykonany prezent. Nie musi być wcale drogi ani wymagać wiele pracy. Weźmy na przykład prostą kartkę z życzeniami na Dzień Matki, z wielkim sercem pośrodku – wystarczy ją wydrukować i pokolorować. Szablon jest gotowy do pobrania, dlatego zostaje tylko wycinanie i ozdabianie. Pisaki dla dzieci edding Funtastics są idealne do kolorowania, ponieważ zapewniają mnóstwo barwnej zabawy nawet dla najmłodszych dzieci. Starsze dzieci mogą pomóc mniejszym z wycinaniem, ale z kolorowaniem kartki poradzą sobie dzieci w każdym wieku. Pisaki dla dzieci Funtastics są trwałe i zostały specjalnie zaprojektowane dla dziecięcych rąk. Są dostępne w dwóch szerokościach linii oraz 18 jasnych i radosnych kolorach.

  Więcej…  
 • CMYK i RBG - czym różnią się przestrzenie barwne

  Przestrzenie kolorystyczne to jeden z tych elementów, które wydają się najbardziej skomplikowane początkującym fotografom. Jeżeli jednak chcemy drukować swoje zdjęcia, zrozumienie różnic między RGB i CMYK znacznie ułatwi nam zadanie. 

  Więcej…