Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W dniach 10-11 maja 2018 r. w Rumi koło Gdyni odbyły się I Mistrzostwa Polski Branży IT w tenisie stołowym. W wydarzeniu wzięła udział drużyna AsartoCKNatkin – w skład której wchodzą pracownicy firmy Natkin, z którą współpracuje dystrybutor marki Asarto.

Branżowy sportowy kalendarz wzbogacił się o kolejne zawody. W rozgrywkach mogli wziąć udział wszyscy pracownicy firm z branży IT, za wyjątkiem profesjonalnych zawodników, grających obecnie lub w przeszłości w lidze od 1-3.

Na początek mistrzostw zaplanowano eliminacje w czteroosobowych grupach, a następnie dalsze gry w systemie pucharowym. Marka Asarto, jako sponsor teamu AsartoCKNatkin, zaopatrzyła swoich zawodników w stroje i torby z logo Asarto.  Drużyna przeszła do finału w aż 3 kategoriach:

 1. indywidualny
 2. drużynowy
 3. debel.

Na kanale Youtube przez cały turniej można było oglądać transmisję z wydarzenia na żywo: Jej retransmisja nadal jest dostępna:Z przyjemnością informujemy, że drużyna AsartoCKNatkin zajęła 2 i 3 miejsce w kategorii indywidualnej, 1 miejsce drużynowo i 1 miejsce w deblu.

Gratulujemy!!

Wybrane ogłoszenia

Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Nowość w ofercie Mer-Plus.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Polska marka artykułów czyszczących.
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
Totalny hit sprzedażowy!!
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
5 kolorów zabawy.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Chcemy dać naszym kontrahentom pełne bezpieczeństwo transakcji

  1 lipca 2015 roku katalog towarów objętych mechanizmem odpowiedzialności solidarnej na gruncie podatku VAT został rozszerzony m.in. o materiały eksploatacyjne do drukarek. Oznacza to nic innego jak możliwość wpłacenia kaucji gwarancyjnej na poczet przyszłych zaległości podatkowych. Zmiany uderzą w duże i małe firmy. Jak na tę informację zapatruje się firma Action? O tym i o wielu innych aspektach zmian rozmawiamy z Rafałem Ornowskim, Pełnomocnikiem Zarządu Action S.A. ds marki ActiveJet.

  Więcej…  
 • Co mogą rodzice w szkole?

  W szkołach ruszają pierwsze zebrania, a na nich pytanie: „Kto chce być w trójce klasowej?”. Przypominamy, co może rada rodziców.

  Więcej…