Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Magazyn Businesswoman & life już po raz kolejny organizuje VIII już edycję fenomenalnego, pełnego inspiracji wydarzenia, które zmotywuje Cię do życia w pełni mocy i osiągania zaplanowanych celów. Polish Businesswoman Congress, to jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego w jednym miejscu spotka się 1500 przedsiębiorczych osób, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości, odbędą się pokazy mody, a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami dla biznesu.

To wydarzenie, podczas którego wystąpią uznani mówcy i wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej. To największy kongres dla kobiet biznesu w Polsce, który na stałe wpisał się w plan biznesowych wydarzeń o charakterze międzynarodowym.

Podczas kongresu na jednej scenie wystąpią ludzie, dla których życie jest pasją, porażka kolejnym doświadczeniem, pomaganie misją, pieniądze energią i środkiem do spełniania marzeń, a marzenia planem do zrealizowania.

Podczas VIII Polish Businesswomen Congress Grażyna Torbicka opowie o swojej pasji do dobrego kina i sztuce wystąpień publicznych, dr Joanna Heidtman zdradzi kilka sposobów tworzenia wartości w zespole i w organizacji, Robert Korzeniowski zainspiruje do ciągłego doskonalenia siebie oraz pomagania, występując w roli Ambasadora Dobrej Woli Unicefu, Jacek Santorski opowie o tym, jak zbudować zespół ludzi, którzy doprowadzą Twój projekt do sukcesu, a Maciej Orłoś w swoim power speechu zdradzi tajniki przygotowywania prezentacji, które zapadną w pamięci.

Dzięki Polish Businesswoman Congress, zaczniesz dostrzegać więcej nowych możliwości.

WYGRAJ WEJŚCIÓWKĘ NA KONGRES! Napisz e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i przekonaj nas, że to właśnie Ty masz otrzymać bezpłatną wejściówkę.


Zdjęcie użytkownika Biznes W Kobiecym Stylu.

Dlaczego powinnaś/powinieneś zapisać się na wydarzenie?

 • Pragniesz w pełni realizować swój potencjał i potencjał swojej firmy
 • Pragniesz zarabiać jeszcze więcej pieniędzy
 • Pragniesz zdobyć skuteczną wiedzę i wsparcie w realizacji Twoich celów
 • Pragniesz poznać techniki z obszaru brandingu, negocjacji, motywacji, budowania skutecznych zespołów, prawa i zarządzania płynnością finansową firmy.
 • Pragniesz poznać ciekawych ludzi, pełnych pomysłów, którzy zarażą Cię do działania
 • Szukasz ciekawych osób z inicjatywą, do realizacji własnych projektów
Jeżeli utożsamiasz się z którymś z powyższych podpunktów, to Polish Business Congress jest z pewnością dla Ciebie.
 
daneliczbowe
Według statystyk Polki są najbardziej przedsiębiorczymi kobietami Europy.
 
Wśród właścicieli firm stanowią 37%, a wśród kadry menedżerskiej 35% - informuje PKPP Lewiatan, powołując się na dane KE.
 
 
 
polki
 
Polska znajduje się wśród liderów w Unii Europejskiej pod względem samozatrudnienia kobiet. Polskie kobiety zdecydowanie częściej podejmują się prowadzenia działalności gospodarczej, wyprzedzając swoje koleżanki żyjące w tak rozwiniętych gospodarczo krajach jak Wielka Brytania, Niemcy czy Francja.
 
 
 
czas_imiejce
 
VII Polish Businesswomen Congress odbędzie się 1 i 2 grudnia 2017 w Hotelu SanGate w Warszawie, przy ul. 17 stycznia 32. Stolica Polski nie została wybrana na miejsce kongresu przypadkowo. Tu mieszczą się wszystkie ośrodki finansowe, centra biznesowe oraz polska giełda papierów wartościowych. Doskonała lokalizacja hotelu Gromada, w niedalekiej odległości od Pałacu Kultury i Nauki oraz Chopin Airport, są bardzo dużymi atutami tego doniosłego wydarzenia.
glowne_cele
 • Przedstawienie najważniejszych zadań stojących przed współczesnymi szefami i analiza kobiecego stylu zarządzania jako innowacyjnego modelu przywództwa
 • Inspiracja Kobiet Przedsiębiorczych, w rozwijaniu ich własnych firm, zwiększaniu skali działania i dążenia do większego wskaźnika rentowności
 • Przekazanie praktycznej wiedzy i doświadczenia bezpośrednio od uznanych osobowości, międzynarodowych mówców, którzy mają za sobą lata treningów, przeprowadzonych coachingów i wystąpień publicznych
 • Podkreślenie wysokiego poziomu przedsiębiorczości Polek na tle Unii Europejskiej i ich roli na rzecz wzrostu gospodarczego i zatrudnienia: przykłady polskich businesswoman i z zagranicy
 • Budowanie sieci kontaktów i systemu wzajemnego wsparcia na płaszczyźnie biznesowej
 • Proponowanie koncepcji work-life balance, czyli lepszego zrównoważenia życia rodzinnego, zawodowego i czasu wolnego
 • Budowanie kooperacji pomiędzy polskimi a światowymi rynkami i wyznaczanie ścieżek nowych możliwości inwestycyjnych dla kobiet w różnych sektorach gospodarki.

 

 Zapraszam Cię serdecznie do rezerwacji miejsc pod linkiem poniżej: www.businesswomancongress.pl

Wybrane ogłoszenia

SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Farby pakowane po 500 ml.
Nowość w ofercie HAMELIN
Ręcznie malowane torebki.
Nowość w ofercie Rafcom.
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Videorelacja z targów Centrum Wiesław Sacharski - marzec 2019

  To było wyjątkowe spotkanie. Niby jedno z wielu w tym sezonie, a jednak zupełnie inne. A chyba najważniejsze, to ta rodzinna atmosfera, którą zapewniał właściciel firmy Centrum - Wiesław Sacharski wraz z żoną. Zawsze uśmiechnięty, z ogromem pomysłów na biznes, otwarty i pomocny. Nic dziwnego, że aż tylu dostawców i tylu klientów przybyło na kolejną edycję targów wiosennych organizowanych przez hurtownię Centrum z Ostrołęki.

  Więcej…  
 • To wyjątkowy czas w naszej działalności.

  W dniach 25-26 listopada do klimatycznych wnętrz Hotelu Kolumna Park na zaproszenie producenta i dystrybutora artykułów biurowo-szkolnych Panta Plast zjechali przedstawiciele wielu firm z branży PBS. Okazją do spotkania była uroczystość włączenia produktów marki Uni-Max do portfolio firmy Panta Plast.

  Więcej…