Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Do szybkiego i efektywnego usuwania kurzu oraz innych zanieczyszczeń.

Polecamy

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Znajdź niszę, w której będziesz poruszać się swobodnie i produkt, z którym będziesz się identyfikować. Jeśli polubisz oferowane przez siebie produkty, łatwiej będzie Ci je wypromować i rozwijać ofertę – radzi Bartosz Kuczma, ekspert technologii laserowej w firmie Trotec.

Jak założyć firmę grawerską i zyskać niezależność, o tym w poniższym tekście.

Łatwe w obsłudze maszyny o szerokim zakresie zastosowań

Maszyna laserowa jest niezwykle uniwersalnym narzędziem, umożliwiającym cięcie i grawerowanie takich materiałów jak drewno, pleksi, laminaty czy papier. Jej wykorzystanie stwarza więc szereg możliwości i otwiera biznes na bardzo różne rynki. Personalizacja butelek i kubków termicznych, gadżety reklamowe, dekoracje ślubne, takie jak winietki lub toppery do tortów, czy produkcja tabliczek znamionowych - to Ty decydujesz do jakiej branży skierujesz swoje usługi i jakie aplikacje zaoferujesz swoim klientom.Bartosz Kuczma, ekspert technologii laserowej, firma Trotec.


Znajdź niszę, w której będziesz poruszać się swobodnie i produkt, z którym będziesz się identyfikować. Jeśli polubisz oferowane przez siebie produkty, łatwiej będzie Ci je wypromować i rozwijać ofertę – radzi Bartosz Kuczma, ekspert technologii laserowej w firmie Trotec.

 

Systemy z oferty Trotec to proste w obsłudze urządzenia, które nie wymagają specjalistycznego wykształcenia ani znajomości programów graficznych. Co więcej do rozpoczęcia produkcji nie jest potrzebna przemysłowa hala produkcyjna. Wystarczy pomieszczenie, które zmieści maszynę oraz dedykowane urządzenie wyciągowe z filtrem, które wyłapie drobne pozostałości po obróbce laserowej.

 

Klasa urządzenia a jakość tworzonych produktów

 Dekoracyjny szyld wykonany z akrylu


Choć zakup maszyny laserowej może wydawać się dużą inwestycją na start działalności, to przy dobrym pomyśle i pozyskaniu grona stałych klientów zamortyzuje swoje koszty. Wysokiej klasy maszyna laserowa umożliwia szybszą realizację zamówień, rzadsze przestoje w produkcji oraz tworzenie przedmiotów najwyższej jakości, dzięki czemu niweluje ryzyko utraty zamówień z powodu niewystarczająco zaawansowanej technologii.

 

Podczas zakładania firmy należy także pamiętać o kosztach związanych z eksploatacją urządzenia. W przypadku urządzenia laserowego do obróbki materiałów wykorzystywana jest wiązka skupionego światła, dlatego narzędzie nie zużywa się.

 Spersonalizowane laserowo gadżety promocyjne


Zaufany partner w biznesie

Samotna wędrówka po biznesowym świecie nie jest łatwa, ale co ważniejsze – nie jest konieczna. „Decydując się na zakup maszyny laserowej Trotec, klient może oczekiwać, że przeprowadzimy go przez cały proces. Od dobrania odpowiedniej maszyny, po jej instalację i szkolenie z obsługi.” – mówi Bartosz Kuczma. Na tym jednak nie koniec. Lokalny serwis, magazyn części zamiennych i wsparcie merytoryczne ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży to czynniki, które minimalizują ryzyko ewentualnych przestojów w produkcji.

 

6 kroków, które pomogą Ci założyć firmę w branży laserowej

Chociaż oryginalny pomysł to duży krok w kierunku własnej działalności i stanowi dobry początek, jednak sam w sobie nie wystarczy, by Twoja firma odniosła sukces na rynku. Oferowany produkt jest tylko jednym ze składników przepisu na sukces. Pozostałe to m.in. marketing, dobry biznesplan i finansowanie.


Wycięte laserowo drewniane dekoracje


W bezpłatnym ebooku firmy Trotec zostały opisane wszystkie niezbędne kroki, które należy podjąć przed założeniem firmy w branży grawerskiej. Pobierz ebooka klikając w link i zaplanuj sukces swojej firmy: https://bit.ly/ebookTrotec21 


REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Praca dla marketingowca.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Worek do szkoły - odbierz go już dziś!!

    Dzień Dziecka z Prism! Pod tym hasłem odbywa się szybka akcja firmy Rafcom.

    Więcej…  
  • 1/3 zabawek dla dzieci jest niebezpieczna dla nich!

    Wybór odpowiedniej zabawki dla dziecka może wydawać się banałem. Jeżeli jednak będziemy zwracać uwagę również na kwestie jej bezpieczeństwa, to wówczas sprawa może okazać się już nie taka prosta. W ostatnim czasie Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) tradycyjnie przypomniał jak wybrać bezpieczny prezent dla najmłodszych. Jego sugestie są tym bardziej warte uwagi, że prowadzone przez Inspekcję Handlowa kontrole ciągle dowodzą, że w wielu przypadkach bezpieczeństwo produktów dla dzieci pozostawia wiele do życzenia.

    Więcej…