Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Activejet po raz kolejny potwierdził swój status lidera rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. W najnowszym teście zamienników tonerów do drukarek laserowych HP, przeprowadzonym przez redakcję PC World, marka uzyskała tytuł ?Wybór Redakcji?.

Nagrodzony produkt ? toner AH-226N ? wyróżnił się bardzo wysoką jakością zastosowanego proszku drukującego i całkowitą odpornością na ścieranie. Nie bez znaczenia pozostała też jego wydajność: przy jednej z najniższych mas czynnika drukującego, toner Activejet pozwolił na wydrukowanie aż 3386 stron. Eksperci przeprowadzający test docenili również aspekty związane z użytkowaniem produktu, czyli szczegółową instrukcję instalacji dołączoną do opakowania oraz 5-letnią gwarancję udzielaną przez producenta.

Bardzo cieszy nas kolejne wyróżnienie zdobyte w niezależnym teście porównawczym ? powiedział Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Marki, Action S.A. ? Zawsze podkreślam, że tego typu badania są najcenniejszym źródłem wiedzy o produkcie, gdyż dostarczają użytkownikom obiektywnej wiedzy na temat jego parametrów.


?Wybór Redakcji? dla tonera ATH-226N to dziewiąte wyróżnienie zdobyte przez Activejet w niezależnych testach branżowych PC World na przestrzeni ostatnich lat. W samym tylko 2017 r. marka otrzymała tytuły ?Najlepszej wydajności? i ?Najlepszej opłacalności? w teście porównującym zamienne tusze.

Wybrane ogłoszenia

Zestaw zakreślaczy MP Poland
Dla chłopca i dziewczynki
Dostępny w 7 kolorach.
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Pudełka tekturowe na prezenty od zajączka :) albo ...
Tablice suchościeralne magnetyczne
Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Zestaw Kreatywny od ROZETTE
Piórnik z kolekcji Coca-Cola do zadań specjalnych ...
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Ruszamy w Polskę! Gdzie się widzimy?

    Początek roku szkolnego w naszej branży to nie tylko zwiększona sprzedaż artykułów edukacyjnych ale także rozpoczęcie kolejnego sezonu targowego. Dopiero co dostawcy rozliczyli się ze sprzedaży do sklepów i hurtowni po wiosennych spotkaniach targowych, a już przygotowują się do kolejnych imprez. Ile ich będzie w tym sezonie? Kto nas będzie gościł? 

    Więcej…  
  • Na co zwrócić uwagę wybierając lampkę na biurko dla dziecka?

    Niedawno rozpoczął się nowy rok szkolny, a w związku z nim wielu rodziców uzupełniło wyposażenie kącika do pracy swojego dziecka. Jeżeli takie zakupy są dopiero przed Tobą, koniecznie dowiedz się na co zwrócić uwagę, wybierając lampkę na biurko dziecka.

    Więcej…