Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.

Subskrypcja

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Długo na to czekaliśmy. W końcu jednak decyzja zapadła! W tym roku, podczas XIII Forum IPBBS (20 października), wyłonione zostaną osoby zasłużone w naszej branży, jednak nie tylko. Organizatorem akcji jest IPBBS.

Branża nasza, która liczy sobie już ponad 30 lat, w swoich kręgach skupia osoby naprawdę wyjątkowe. Osobowości, które wielokrotnie były dostrzeżone i nagrodzone. Są jednak w naszym otoczeniu osoby, które nie tylko zasłużyły na miano osobowości, ale także wyróżniły się czymś zupełnie innym. Młodzi szefowie, zaangażowani pracownicy... Tym wszystkim należą się laury. Jeśli więc w swojej firmie, wśród swoich dostawców lub klientów, przyjaciół branżowych tudzież przełożonych, jest ktoś, kogo chcesz wyróżnić, właśnie nadarza się idealna okazja. 

Obecnie na wewnętrznej grupie branżowej na Facebook'u rozgorzała dyskusja, kto, kogo i dlaczego by nominował. My już mamy swoich kandydatów, a Ty?

Poniżej przedstawiamy 3 kategorie, do których można zgłaszać nominacje. Nie zastanawiaj się. Jeśli ktoś przyszedł Ci do głowy, pobierz dokument lub wyślij e-mail z imieniem, nazwiskiem, nazwą firmy i uzasadnieniem „Dlaczego dana osoba zasługuje na wygranie nagrody?” na adres IPBBS: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NAGRODY Indywidualne - kategorie

 • Młody Szef Roku  - Masz szansę wyróżnić młodego menadżera, który rzeczywiście wpływa na biznes i ma potencjał kształtować przyszłość branży. Nominowani powinni mieć poniżej 36 lat i być zatrudnieni na dowolnym stanowisku w branży. Możesz nominować kolegę, dostawcę, odbiorcę lub też siebie. Nominowani kandydaci będą poproszeni o przesłanie opisu ich osiągnięć do oceny przez jury.

 • Profesjonalista roku -  IPBBS wybiera ponadprzeciętną osobę, która stale prezentuje ambicję, poświęcenie i zaangażowanie. Jury oceni:
  - profesjonalizm
  - entuzjazm dla branży
  - umiejętności przywódcze
  - zdolność do awansu na najwyższe pozycje
  - bezpośredni wkład w sukces pracy

 • Zasłużony dla branży - Kategoria otwarta dla osób funkcjonujących w branży min. 10 lat. Przyznanie nagrody kwalifikuje do wystąpienie Izby do wojewody o przyznanie odznaczeń państwowych i do KIG o przyznanie odznaczeń gospodarczych

Zapraszamy wszystkich z branży o zaangażowanie. Nasza redakcja wysłała już listę swoich kandydatów. Doceńmy tych, którzy naprawdę na to zasługują, a często stoją w cieniu. Drodzy Pracodawcy - to idealny czas na docenienie swoich pracowników. Trzymamy kciuki za wszystkich i do zobaczenia na  XIII Forum IPBBS: http://forumipbbs2017.syskonf.pl/

UWAGA!  Termin przyjmowania zgłoszeń konkursowych upływa 22 września 2017 roku.

Wybrane ogłoszenia

Ręcznie malowane torebki.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Idealne dla najmłodszych
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Idealna do domowego biura.
Farby pakowane po 500 ml.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • 30 marca - Światowy Dzień Ołówka

  Obchodzony 30 marca Światowy Dzień Ołówka to świetna okazja, żeby poświęcić kilka chwil temu – tylko pozornie – niepozornemu narzędziu. Tylko czy w 2020 roku ołówek może wzbudzać jeszcze jakiekolwiek zainteresowanie? Bez obaw, jesteśmy absolutnie spokojni o jego przyszłość.

  Więcej…  
 • Ergo homo officus, czyli co z tą ergonomią?

  Nie jest dobrze. O ergonomii w ostatnim czasie mówi się dużo, ale czy to coś zmienia? Jedynie 2,4% stanowisk biurowych w polskich firmach spełnia wszystkie jej zasady[1]. Pracownik odczuwa to dosłownie. Okazuje się, że ¼ osób w wieku od 26 do 35 lat cierpi na bóle pleców. Najczęściej bolące karki i barki szkodzą przedsiębiorstwom. 66% Polaków deklaruje, że będąc zdrowszym pracowałoby po prostu lepiej[2], więc co z tą ergonomią? Na świecie to trend numer jeden. Czy polscy pracodawcy są na nią gotowi?

  Więcej…