Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów

Subskrypcja

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych z dniem 01.06.2017 roku przedłużyła współpracę z Kancelarią Kuźma, Organa i Wspólnicy Spółka Partnerska Radców Prawnych w zakresie wzmożonej pomocy prawnej dla Członków PIAP.

W okresie 01.06.2017– 31.05.2018 każdy członek PIAP może skorzystać, w ramach płaconej składki, z programu pomocy prawnej w wymiarze pełnych dwóch godzin pracy kancelarii prawnej. Pomoc prawną zapewnia kancelaria Kuźma, Organa i Wspólnicy Spółka Partnerska Radców Prawnych z Poznania. Członkowie PIAP mogą skontaktować się bezpośrednio z mec. Maurycym Organa: tel.: 691-029-203 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pomoc prawna jest objęta całkowitą poufnością, PIAP jest informowany przez Kancelarię wyłącznie o fakcie wykorzystania całkowitego/częściowego limitu godzin danego Członka PIAP. Zachęcamy więc wszystkich Członków PIAP do korzystania z tej możliwości.

Więcej informacji:www.piap-org.pl


 

Wybrane ogłoszenia

Farby pakowane po 500 ml.
Nowa oferta marki JOVI.
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Podręczna drukarka etykiet
Nowa oferta marki JOVI
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Ogromna paczka kredek
5 kolorów zabawy.
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zainteresowanie targami w Chinach rośnie!!

    Właśnie ruszyły targi w Kantonie on-line. Ich główną ideą jest bezpłatne dostarczenie Facebookowiczom informacji o produktach z wybranych branż z targów kantońskich. Pierwszy etap wydarzenia polega na wyłonieniu przez internautów fazy w głosowaniu, drugi na wskazaniu najbardziej interesujących ich branż z fazy, która wygrała w głosowaniu, trzeci etap to wizyta chińskiego agenta na wybranej fazie. O szczegółach akcji rozmawiamy z autorką projektu, Pauliną Kiełbus-Jania, Dyrektorem Generalnym w firmie BigChina.pl

    Więcej…  
  • Jak spędzić kreatywnie czas w domu?

    W obliczu walki z pandemią i koronawirusem wielu z nas zostało zmuszonych do pozostania w domu. Nie ignorujmy tych zaleceń, starajmy się za to jak najlepiej wykorzystać czas spędzony z rodziną w domu.

    Więcej…