Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych z dniem 01.06.2017 roku przedłużyła współpracę z Kancelarią Kuźma, Organa i Wspólnicy Spółka Partnerska Radców Prawnych w zakresie wzmożonej pomocy prawnej dla Członków PIAP.

W okresie 01.06.2017– 31.05.2018 każdy członek PIAP może skorzystać, w ramach płaconej składki, z programu pomocy prawnej w wymiarze pełnych dwóch godzin pracy kancelarii prawnej. Pomoc prawną zapewnia kancelaria Kuźma, Organa i Wspólnicy Spółka Partnerska Radców Prawnych z Poznania. Członkowie PIAP mogą skontaktować się bezpośrednio z mec. Maurycym Organa: tel.: 691-029-203 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pomoc prawna jest objęta całkowitą poufnością, PIAP jest informowany przez Kancelarię wyłącznie o fakcie wykorzystania całkowitego/częściowego limitu godzin danego Członka PIAP. Zachęcamy więc wszystkich Członków PIAP do korzystania z tej możliwości.

Więcej informacji:www.piap-org.pl


 

Wybrane ogłoszenia

Nowa oferta marki JOVI
Kreatywna zabawa dla każdego.
Zestaw WINNER. Długopis i ołówek automatyczny.
Idealne dla najmłodszych
Pióro + długopis ELEGANT w etui prezentowym
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Szeroka oferta ręcznie malowanych grafik
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Pióro + długopis ELEGANT w etui prezentowym ES
Kolor, zabawa i wysoka jakość

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Większość firm nie kontroluje pracowników na drogach podczas podróży służbowych.

    Niemal wszystkie polskie firmy wysyłają swoich pracowników w podróże biznesowe własnym lub firmowym samochodem. Blisko połowa zatrudnionych spowodowała wypadek podczas prowadzenia służbowego auta lub w nim uczestniczyła. Choć monitoring zachowania kierowców pojazdów służbowych jest pierwszym krokiem do zwiększenia bezpieczeństwa, to firmy rzadko się na niego decydują. Co czwarta nie wie, ile czasu spędza za kółkiem ich podwładny. Telematyczne systemy zarządzania flotą pozwalają zmniejszyć liczbę wypadków i obniżyć składki ubezpieczeniowe.

    Więcej…  
  • Videoreportaż ze spotkania Kompanii Biurowej - wrzesień 2018

    "W tym roku tylko raz, jednak z pompą" - tak możemy podsumować spotkanie targowo-szkoleniowe organizowane przez Kompanię Biurową. Ponownie w ulubionym miejscu sieci - w Łysomicach, jak zawsze pojawiła się liczna grupa wystawców, media branżowe oraz oczywiście najważniejsi uczestnicy - pracownicy i właściciele firm zrzeszonych w KB.

    Więcej…