Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Kto z naszej branży nie zna produktów marki Avery? To od wielu lat ceniony dostawca etykiet do wszystkiego. Ich zastosowanie jest tak szerokie, że ogranicza nas wyłącznie nasza wyobraźnia lub brak potrzeb. Jeśli jeszcze nie znasz zastosowania etykiet marki Avery Zweckform - już dziś możesz je przetestować. Wystarczy, że zrobisz jeden krok.

W zestawie, który już dziś może otrzymać każda osoba, dokonująca subskrypcji wiadomości z magazynu scann.R, znajduje się po 1 arkuszu etykiet:

 • 3667 – etykiety uniwersalne
 • L4730REV-25 – usuwalne Stick&Lift
 • L7563-25 – adresowe przezroczyste
 • L7173B-100 – kryjące wysyłkowe
 • L6004-25 - neonowe
 • L4776-20 – poliestrowe Heavy Duty
 • L6011-20 – poliestrowe znamionowe srebrne
 • L4761J14-20 – na segregatory
 • L6040-20 – kolorowe minietykiety usuwalne
 • L7676-100 – na płyty CD 

Aby otrzymać sample wystarczy wejść na stronę główną www.scanner.com.pl i w pojawiającym się oknie SUBSKRYPCJA wpisać swój adres e-mail i imię lub napisać do nas maila (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) z tytułem wiadomości: SAMPLE-AVERY.

My zajmiemy się resztą.

UWAGA! AKCJA SKIEROWANA JEST DO FIRM.


Zobacz więcej informacji o firmie Avery Zweckform:

AVERY ZWECKFORM W NOWEJ ODSŁONIE

NOWOŚCI PRODUKTOWE AVERY ZWECKFORM

 

Wybrane ogłoszenia

To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Nowa oferta marki JOVI.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Nowość w ofercie Rafcom.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Jak przekonać pracowników, że naprawdę liczysz się z ich zdaniem?

  Komunikacja w firmie to temat rzeka. Można skupić się na skutecznych i nieskutecznych technikach porozumiewania się, określać specyfikę komunikacji poziomej i pionowej, werbalnej i niewerbalnej, itp., itd. Dlaczego zagadnienie jest aż tak szerokie? Ponieważ w pracy, jak i w życiu, komunikujemy się prawie bez przerwy. Wykorzystujemy do tego różne formy, sposoby, narzędzia i nośniki. Dzwonimy, mailujemy, rozmawiamy, negocjujemy, prezentujemy swoje opinie, delegujemy, prowadzimy zebrania. Tylko dlaczego, skoro mamy tyle różnych narzędzi i tak wiele źródeł wiedzy wciąż, dochodzi do nieporozumień powodowanych złą komunikacją właśnie?

  Więcej…  
 • Od 1 marca 2017 administracja skarbowa działa na nowych zasadach

  1 marca wchodzi w życie ustawa o Krajowej Administracji Skarbowej. Nowa struktura pozwoli lepiej zarządzać skarbówką, ma też poprawić efektywność kontroli podatkowych. Ta zmiana to krok w dobrym kierunku, ale ustawa powiela dotychczasowe ułomności przepisów prawnych – ocenia dr Irena Ożóg, doradca podatkowy. Ustawa podważa również dwuinstancyjność, bo odwołanie od decyzji naczelnika urzędu celno-skarbowego będzie składać się do tego samego organu.

  Więcej…