Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jest wiele rodzajów markerów, z których każdy przeznaczony jest do innych celów. Istnieją markery permanentne, które trwale znakują powierzchnie, ale również markery zmywalne, które można usunąć za pomocą odpowiednich środków. W tym artykule skupimy się na markerach olejowych i podpowiemy kilka sposobów ich wykorzystania.

Cechy markerów olejowych

Markery olejowe przeznaczone są do trwałego znakowania różnego rodzaju powierzchni. Z uwagi na mocno napigmentowany i wysoce kryjący tusz, są bardzo dobrze widoczne na drewnie, metalu, szkle, plastiku, kartonie i wielu innych materiałach. Dobrze radzą sobie zarówno z powierzchniami ciemnymi, jak i transparentnymi, będąc przy tym odporne na wysokie i niskie temperatury.

Ze względu na swoje właściwości, markery olejowe doskonale nadają się do różnych, w tym wielu kreatywnych, zastosowań. Ten produkt znajdziecie w ofercie MemoBe – markery olejowe tej marki dostępne są w 8 wariantach kolorystycznych, co daje dodatkowy wachlarz możliwości.

mm301 51 3 (1)

Poniżej przedstawiamy 5 pomysłów na kreatywne wykorzystanie tego produktu.

1. Pomoc w jesiennych porządkach

Z markerami olejowymi utrzymanie porządku wśród słoików z przyprawami i przetworami to łatwizna.

mm301 51 13

 

2. Dekorowanie własnoręcznie wykonanych zaproszeń oraz imprezowych dekoracji

Stwórz wyjątkowe dekoracje prosto z serca, dzięki którym przyjęcie będzie dla gości jeszcze bardziej niezapomniane!

mm301 51 10

3. Wykonanie ręcznie robionych świec lub olejków zapachowych i własnoręczne ozdobienie słoiczków

Gdy w słoiczku zamkniesz już swój wymarzony zapach, dopełnij całość dekorując go w trwały sposób dzięki markerom olejowym.

mm301 51 14

4. Dekorowanie ozdób świątecznych

Najpiękniejszy czas w roku zbliża się wielkimi krokami – spraw, by był jeszcze bardziej wyjątkowy, dzięki Twoim własnym świątecznym ozdobom.

mm301 51 9

5. Marker olejowy jako pomoc w warsztacie

Poza wieloma kreatywnymi możliwościami, markery olejowe to bardzo przydatne narzędzie również w warunkach roboczych. Dzięki odporności na wysokie temperatury i widoczności na różnego rodzaju powierzchniach, są świetnym sposobem na trwałe i widoczne znakowanie.

mm301 51 6

To tylko kilka przykładów tego, do czego nadają się te wyjątkowe markery. Lista kolejnych pomysłów jest jeszcze bardzo długa. A Wy? Jaki macie pomysł na wykorzystanie tego produktu? 😊 Zachęcamy do zapoznania się z ofertą markerów olejowych od MemoBe!

Wybrane ogłoszenia

Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Fluo marki Main Paper
Ołówek automatyczny.
Długopisy żelowe Smoothy MemoBe
Nowość w ofercie firmy Amex.
Kubek dla TatyKubek dla Taty
Sprzedam40 zł - sugerowana cena detaliczna PLN
Kubek dla każdego faceta.
Dostępny w 7 kolorach.
Na każde spotkanie.
Dostępne w 4 żywych kolorach.
Zestaw 120 sztuk.
Dla chłopca i dziewczynki

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Po sanacji wiemy jak działać w sytuacjach kryzysowych

    Action koncentruje się na rozwijaniu w Polsce zdywersyfikowanego portfela małych i średnich firm po wcześniejszym odejściu od handlu z sieciami handlowymi, a w Europie skupia się na bazie sklepów internetowych, poinformował ISBtech wiceprezes Action, Sławomir Harazin. Ocenia, że wraz z doświadczeniem prowadzenia sanacji spółka nauczyła się jak radzić sobie w kryzysie i jest gotowa do spłaty wierzycieli według założeń układu.

    Więcej…  
  • Małe zmiany ? wielki efekt. Pomysły na organizację biurka.

    Koniec lata to idealny moment na zmiany przy biurku. Po okresie wakacji i urlopów, uporządkowanie miejsca pracy pomaga nie tylko w lepszej organizacji ale i koncentracji i ułożeniu własnych myśli. To sposób na świeży start, który przy okazji może sprawić, że przestrzeń nabierze nowego, ciekawego charakteru. Oto kilka pomysłów na drobne zmiany, które przynoszą wielki efekt.

    Więcej…