Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jaką drukarkę wybrać do domu lub biura radzi przedstawiciel firmy Allper.

Mono czy kolor? -  To chyba najważniejsze pytanie, jakie zadajemy sobie podczas planowania zakupu nowej drukarki. Aby jednak na nie odpowiedzieć, musimy przede wszystkim wiedzieć:

 • czego oczekujemy od urządzenia oraz
 • co będziemy drukować?

Jeśli drukarkę potrzebujemy do wydruku faktur, dużej ilości tekstów powinniśmy wybrać rozwiązanie monochromatyczne, gdyż tu koszty wydruków będą relatywnie niskie, w zależności od klasy urządzenia i ilości stron drukowanych miesięcznie. A może jednak interesuje Cię drukowanie w kolorze? To, co pewne to fakt, że poszczególni producenci mają w swoim portfolio maszyny, które z łatwością można dobrać do potrzeb Klienta. W szczególności  należy precyzyjnie dobrać ilość wydruków miesięcznych pamiętając, że zazwyczaj droższe w zakupie rozwiązania są tańsze w późniejszej eksploatacji, a przy opcji druku w kolorze te koszty stają się istotne.

 

Skan? Ksero? To kolejna kwestia, którą musimy rozważyć. Czy potrzebujemy kompletne rozwiązanie biurowe, kompaktową maszynę, która zarówno drukuje, ale i skanuje, a także ma możliwość kserowania, a nawet odbierania faksu?

Warto się zastanowić nad taką opcją, gdyż w jednym urządzeniu mamy wówczas komplet rozwiązań. Szereg dodatkowych funkcji jak: podajnik automatyczny, opcja faksu, skanowanie bezpośrednio do maila, które są nieocenione w codziennej pracy.

 

Format: A3, A4, A5, koperta, wizytówki, recepty? To także potrzeba, którą warto rozważyć. Dlatego warto sprawdzić specyfikację, by maszyna, którą potrzebujemy obsługiwała dany format papieru.

 

Sieć/ dupleks – czy drukarka/ urządzenie wielofunkcyjne? Zanim zdecydujesz się na zakup urządzenia drukującego pomyśl czy będzie ono stało obok komputera, czy na open space – w przestrzeni, w której będzie korzystał z niej cały team? Warto nad tym się poważniej zastanowić, aby po jakimś czasie nie być zmuszonym do zmiany urządzenia. Dupleks, czyli automatyczny druk dwustronny – maszyny z tego typu rozwiązaniem to zawsze duży atut i przyspieszenie pracy związanej z drukiem. W dużej firmie – rozwiązanie obowiązkowe.


 


 

Zachęcamy do kontaktu z Działem Handlowym Allper. Przedstawiciele firmy z Częstochowy z chęcią pomogą w doborze odpowiedniego rozwiązania. Allper posiada partnerstwa i certyfikaty takich Producentów jak Xerox, OKI, Epson, HP, Brother, którzy są światowymi liderami w branży druku / przetwarzania obrazu.

Wybrane ogłoszenia

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Nowość w ofercie HAMELIN
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Nowa oferta marki JOVI.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Podręczna drukarka etykiet
5 kolorów zabawy.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Potencjał tkwi w kobietach...

  Aż 4 na 10 Polek w wieku produkcyjnym nie pracuje i nie szuka zatrudnienia[1]. Sytuacja dotyczy przede wszystkim młodych kobiet, a także pań po 50. roku życia. Okazuje się, że jednym z kluczowych czynników wpływających na ich działalność zawodową jest posiadane wykształcenie oraz liczba dzieci. Kraje, które notują jedne z najwyższych wskaźników aktywności pań w Europie, Szwecja (83,5 proc.) oraz Norwegia (76,2 proc.) swój wynik zawdzięczają m.in. wprowadzeniu udogodnień, takich jak elastyczny czas pracy i możliwość ciągłego kształcenia zawodowego. Okazuje się, że niezwykle istotne są działania pracodawców, wspierające kobiety zarówno jako matki, jak i pracowników. Czego potrzebują Polki, aby powrócić na rynek pracy?

  Więcej…  
 • Czy ktoś z Was wie, co wyróżnia Allper?

  Allper jest producentem marki Expression. Warto podkreślić, że takim producentem, który posiada produkcję. W tym roku również produkcja obchodzi jubileusz 15-sto lecia. To dział funkcjonujący od samego początku.

  Więcej…