Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tablice tego typu to jedno z najpopularniejszych narzędzi do klasycznej wizualizacji informacji. Szeroko wykorzystywane w przestrzeniach biurowych, edukacyjnych, a także domowych, zdają się nie mieć przed użytkownikami tajemnic. Warto jednak sprawdzić, czy znamy wszystkie wskazówki właściwego obchodzenia się z tym produktem - a informacji na ten temat dostarcza nam specjalista, czyli marka MemoBe

Tablice suchościeralne magnetyczne łączą w sobie właściwości, które pozwalają na wizualizowanie informacji różnymi metodami. Suchościeralność umożliwia pisanie po tego typu tablicach za pomocą dedykowanych markerów, magnetyczność z kolei na dodawanie do komunikatów notatek, wykresów lub zdjęć, które przymocowuje się magnesami. 


 


By w pełni wykorzystywać możliwości tego produktu, warto zapoznać się z poniższymi 5 wskazówkami:

 • Właściwy montaż

Tablica suchościeralna magnetyczna powinna zostać solidnie przymocowana do ściany za pomocą przeznaczonych do tego narzędzi. Każda z tablic od MemoBe zawiera w zestawie niezbędny zestaw montażowy oraz instrukcję, dzięki czemu właściwe powieszenie tablicy tablicy jest bezproblemowe. Montując tablicę warto zwrócić uwagę na wysokość, na jakiej zostanie zawieszona - należy dobrać ją w taki sposób, by cała powierzchnia tablicy była dostępna do użytku każdego z użytkowników niezależnie od ich wzrostu. 

 • Odpowiednie narzędzia do pisania

Po tablicach tego typu należy pisać wyłącznie dedykowanymi markerami - do tablic suchościeralnych lub kredowymi. Inne produkty mogą trwale zniszczyć tablicę, nie dając możliwości przywrócenia oryginalnego stanu. Szczególnie dobrym pomysłem będą tutaj markery do tablic suchościeralnych MemoBe 3w1 (marker + magnes + gąbka). 

 • Regularne czyszczenie tablicy

W pielęgnacji tablic niezwykle ważne jest używanie właściwych produktów do ich czyszczenia. Wspomniane wyżej markery można zmyć z tablicy za pomocą różnych produktów do tego dedykowanych. Podstawowym przyborem pozostaje nieodłączna od tablic gąbka do tablic suchościeralnych o odpowiedniej porowatości tworzywa. Inne narzędzia, to wilgotne ściereczki do tablic oraz płyny od MemoBe - każde z nich, poza skutecznymi właściwościami czyszczącymi, charakteryzuje też antystatyczność, dzięki czemu zabezpieczają one tablice przed zebraniem brudu i kurzu, a także resztek tuszu. 

 • Wykorzystywanie przydatnych akcesoriów

Tablice suchościeralne magnetyczne kojarzą się przede wszystkim z korzystaniem z markerów oraz magnesów. Istnieje jednak szereg akcesoriów, które służą do jeszcze bardziej efektownego przedstawiania informacji. Takim przedmiotem jest na przykład taśma magnetyczna do tablic, która pozwala np. na tworzenie tabel. Istnieją także markery wyposażone w magnesy oraz gąbkę, dzięki czemu narzędzia do pisania i korygowania błędów znajdują się zawsze pod ręką. Przydatne okazują się także magnetyczne półki lub uchwyty na markery, które można przymocować do tablic i zmieniać ich położenie w trakcie pracy. Każde z wymienionych akcesoriów znajdziecie pod marką MemoBe!

 • Kreatywne działania

Marka MemoBe nie byłaby sobą, gdyby nie wspomniała o tablicach suchościeralnych magnetycznych, jako nie tylko przestrzeni do zapisywania ważnych rzeczy, ale również do działań kreatywnych. Tablica magnetyczna może zamienić się w przydatny terminarz, grę memo, planszę do szachów, a nawet dzieło sztuki. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia! :-) 

A czy Wy używacie na co dzień tablic suchościeralnych magnetycznych?

 

ZOBACZ PREZENTACJĘ MARKI MEMOBE NA TARGACH W ABRO 

Wybrane ogłoszenia

Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Cienkopisy z końcówką F w rozmiarze 0,4 mm.
Z nadrukiem linii do nauki pisania lub pięciolinią ...
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Długopisy żelowe Smoothy MemoBe
Zestaw 120 sztuk.
Marka MemoBe (MK012-01)
Dla chłopca i dziewczynki
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Znamy kod do rabatów!!

  O tym, że zakupy przez internet są opłacalne nie musimy chyba nikogo przekonywać. O tym, że w dobie koronawirusa są bezpieczne - także nikt tej tezy nie podważy. Nie każdy jednak zdąży skorzystać z promocji, która od jakiegoś czasu funkcjonuje na rynku.

  Więcej…  
 • Akademia Rafcom - odcinek 7

  Zakup drukarki oraz jej rodzaj to jeden z kluczowych dylematów klientów. O tym, jakie kryteria wziąć pod rozwagę oraz na co szczególnie zwrócić uwagę odpowiada Regina Telega, Dyrektor Handlowa w firmie Rafcom.

  Więcej…