Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To kolejna nasza "renowacja" starych i zniszczonych rzeczy. Po starej konewce, wiaderku, nadszedł czas na ubrania. Na szczęście zapas farb Jovi Decor mamy duży, a że są one idealne na metal, drewno oraz do ubrań to nie omieszkaliśmy sprawdzić czy to prawda. Akurat tak się zdarzyło, że do naszej szafy trafiła piękna długa spódnica. Wszystko byłoby z nią ok, gdyby nie mnóstwo tłustych plam. Tak błyszczący materiał niestety jest wręcz magnesem na tłuste zabrudzeni, szczególnie widoczne, gdy jest jednokolorowy i bez nadruków. Skoro więc i tak spódnica teoretycznie nie nadawała się do chodzenia, szeroka gama kolorów farb marki JOVI Decor jeszcze nam została, postanowiliśmy uratować nasze ubranie.

Do "zabawy" użyliśmy niemalże wszystkich kolorów, które nam zostały: niebieski, zielony, biały, żółty, różowy...

Oczywiście oferta firmy Mer-Plus uwzględnia dużo większą gamę barw, którą pokazujemy poniżej.

Farba akrylowa JOVI srebrna 250ml Farba akrylowa JOVI pomarańczowa 250ml Farba akrylowa JOVI granatowa 250ml Farba akrylowa JOVIzłota 250ml
Farba akrylowa JOVI czerwona 250 ml Farba akrylowa JOVI brązowa 250 ml Farba akrylowa JOVI niebieska 250 ml Farba akrylowa JOVI zielona 250 ml
Farba akrylowa JOVI żółta 250 ml Farba akrylowa JOVI czarna 250 ml  Farba akrylowa JOVI fioletowa 250 ml Farba akrylowa JOVI j. zielona 250ml
Farba akrylowa JOVI różowa 250 ml Farba akrylowa JOVI biała 250 ml  19,50 zł/ 250 ml

 

Praca farbami jest prosta. Na plastikowy talerzyk wylewamy potrzebny nam kolor i nakładamy go na materiał dowolnym narzędziem - my użyliśmy gąbki. nie martwimy się, że kolory nam się wymieszają. Dzięki temu zyskujemy kolejne odcienie. 

Jeśli chcesz pomalować swój ciuch bardziej profesjonalnie, internet jest pełen inspiracji. My skupiliśmy sie na kwiatach, gdyż sama spódnica była typowo w stylu hippi. Oczywiście wszelkie plamy maznęliśmy swobodnymi liniami. 

Jak wyszło? Zobaczcie w naszym filmie. 

 

 

 

 

Nasz malunek sprasowaliśmy, dla utrzymania efektu, co gwarantuje, że nie zejdzie przy pierwszym praniu. Farby jednak najlepiej wyglądają na jeansie. Zważywszy, że moda na malowane ubrania wróciła, warto trochę zaszaleć na wakacje. 

Wybrane ogłoszenia

Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Jedyny taki zeszyt na rynku 3 w 1
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Totalna nowość w marce ESCUELA!

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Jak co roku w KBK

  Wrzesień to dla naszej redakcji nie tylko sezon wzmożonych wyjazdów targowych. To przede wszystkim czas, gdy jak co roku możemy spotkać się ze wszystkimi firmami zrzeszonymi w sieci Konsorcjum Biuro Klub oraz ponownie przekonać się jak zgraną grupę one tworzą.

  Więcej…  
 • Torebki, torebeczki, torebunie - jak to się robi w Mer-Plus

   Firma Mer-Plus przede wszystkim kojarzona jest z marką JOVI. Tak naprawdę jednak jej podstawową działalnością jest produkcja torebek. O tym, co w tym roku oferuje swoim klientom oraz kto jest pomysłodawcą nowych wzorów, rozmawiamy z Agnieszką Sowińską.

  Więcej…  

Newsflash

UOKiK dla nauczycieli

 • Uczysz w szkole? Prowadzisz zajęcia dla młodzieży? Być może jesteś rodzicem? Wykorzystaj bezpłatne, nowoczesne narzędzie edukacyjne konsument.edu.pl.
 • To symulator portalu społecznościowego, w którym w bezpieczny sposób pokazujemy, jakie triki stosują oszuści.
 • Phishing, „this is not scam”, dropshipping czy inwestycje alternatywne – jeśli poruszasz się w tych tematach po omacku – ten portal jest dla ciebie!
  Więcej…

  Gra planszowa także dla niewidomych

  Wszyscy dobrze wiemy, że rynek najczęściej odpowiada potrzebom większości. To do zdrowych dzieci głównie kierowane są zabawki. Na szczęście Wydawnictwo Muduko wyszło naprzeciw potrzebom także osób niewidzącym, wypuszczając na rynek fantastyczną grę Rozpoznaj stworka.

  Więcej…

  Pierwsze kroki w branży laserowej

  Znajdź niszę, w której będziesz poruszać się swobodnie i produkt, z którym będziesz się identyfikować. Jeśli polubisz oferowane przez siebie produkty, łatwiej będzie Ci je wypromować i rozwijać ofertę – radzi Bartosz Kuczma, ekspert technologii laserowej w firmie Trotec.

  Więcej…