Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W tym roku 8-9 kwietnia należał do firmy ABRO. Po raz kolejny zaprosiła ona do Zielonki swoich największych dostawców artykułów szkolnych, zabawek i akcesoriów hobbystycznych. Ponad 60 stoisk, tłumy gości - klientów firmy oraz oczywiście nasza redakcja uczestniczyło w kolejnych sukcesie firmy zarządzanej przez małżeństwo Annę i Bogusława Roguskich.

To, co w tym roku przykuło naszą uwagę to dodatkowy namiot dla wystawców. Jak poinformował nas jednak Bogusław Roguski, właściciel firmy ABRO, jego dostawienie do targów wynikało z chęci stworzenia jeszcze większych powierzchni targowych dla wystawców, którzy w tym roku naprawdę zachwycili szerokością ofert. Większa powierzchnia wystawiennicza znacznie poprawiła także komfort samym organizatorom. Podczas targów mogły odbywać się liczne losowania cennych nagród, nieszablonowe prezentacje produktów oraz warsztaty dla uczestników. Naszą szczególną uwagę zwróciło jednak kilka produktów. To właśnie na targach ABRO odbyła się premiera nowych piór kulkowych dla dzieci marki Stabilo. To także tutaj po raz pierwszy zobaczyliśmy piękne torby 3D firmy Sztuka Rodzinna. Z kolei na stoisku Rosa Kids wypatrzyliśmy serię pięknych i dobrej jakości plecaków.

Z kim jeszcze się spotkaliśmy?

Co oferowali wystawcy?

Wszystko to w naszym videoreportażu.

Wybrane ogłoszenia

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Nowość w ofercie Rafcom.
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Polska marka artykułów czyszczących.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Listopadowe szaleństwo rabatowe, czyli co i jak kupujemy online?

    Listopadowe wyprzedaże pod hasłem Black Friday i Cyber Monday tuż tuż! Mimo, że akcje te organizowane są nad Wisłą zaledwie od kilku lat, to zapisały się na stałe w świadomości Polaków. Równocześnie postępująca cyfryzacja nawyków zakupowych sprawiła, że coraz częściej kupujemy przez internet. Raport SAP podpowiada właścicielom sklepów internetowych, kto, co i jak kupuje w sieci oraz jak rozwijać swój biznes e-commerce.

    Więcej…  
  • Uni-Max - nowa marka na polskim rynku

    Z dniem 1 września 2016 roku branżę PBS obiegła wiadomość o dywersyfikacji oferty asortymentowej łódzkiego producenta - firmy Panta Plast. Po wieloletniej dystrybucji autorskich kolekcji szkolnych i biurowych, w których skład wchodziły chociażby kalendarze, okładki, nożyczki, zszywacze...czas przyszedł na uzupełnienie swojego asortymentu zapewniając tym samym kompleksowość dostaw do swoich klientów.

    Więcej…