Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".

Polecamy

Genialny zestaw na prezent od ROZETTE.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Nadszedł koniec roku 2O2O. Czasu bardzo trudnego emocjonalnie, wyczerpującego, często wypełnionego frustracją i bezsilnością, naznaczonego stratą. Chyba nikt się nie spodziewał, że w ciągu kilku tygodni sposób funkcjonowania społeczeństwa, zasady życia publicznego, swoboda podejmowania decyzji i realizowania planów może zostać wywrócona do góry nogami.
Na szczęście jesteśmy Homo Sapiens i mamy nieskończone umiejętności dopasowywania się do nowych warunków i odnajdywania w zaskakujących okolicznościach. Radzimy sobie z tym czasem lepiej, czasem gorzej, ale ostatecznie jeszcze tym razem przetrwamy i pójdziemy dalej.
Koniec roku pozwala mieć nadzieję.
🍀Jest już szczepionka na COVID-19, Jowisz jest w grupie zero i tylko czekamy na termin zgłoszenia. Mam nadzieję, że będzie to postępować szybko i sprawnie, ludzie zaczną wierzyć nauce i wkrótce będziemy mieli odporność zbiorową na to cholerstwo.
🍀Argentynki po stu latach zmagań wywalczyły sobie prawo do decydowania o swoich ciałach. Dlaczego Polkom miałoby się nie udać?
🍀Udało nam się przetrwać czas na wsi, zobaczyliśmy jak to jest żyć z dala od cywilizacji. Wszyscy nasi najbliżsi uchronili się przed poważnymi konsekwencjami epidemii, nie musieliśmy nikogo opłakiwać. Mieliśmy mnóstwo szczęścia.
🍀Na horyzoncie pojawiły się nowe możliwości i wyzwania zawodowe. Było to możliwe, dzięki wspaniałym ludziom, których mamy obok. Wspaniale jest wiedzieć, że mamy na kogo liczyć.
🍀Jowisz i satelity” obserwuje dwa razy więcej osób niż na początku roku i liczba ta stale się powiększa. Dziękujemy, że jesteście z nami ❤️
Nie boimy się roku 2O21. Być może wchodzimy w niego trochę bardziej zmęczeni i mniej entuzjastyczni niż zwykle, ale wierzymy, że musi być tylko lepiej. Innej opcji nie ma.
Jedyne czego nam teraz brakuje, to śnieg.
Dlatego, żeby poprawić nastrój sobie i tym z Was, którzy za nim tęsknią, ulepiliśmy bałwany i zamknęliśmy je w śnieżnych słojach. W dzieciństwie takie kule miały dla mnie prawdziwie magiczną moc. Nie mogłam oderwać od nich wzroku, hipnotyzowały i pozwalały przenieść się do innej rzeczywistości.
Teraz życzymy sobie i Wam, żeby odrobina tej magii przedostała się do rzeczywistości i poprowadziła wszystko ku lepszemu.
Niech ten Nowy Rok będzie dla Was dobry i łaskawy. Żadnych niemiłych niespodzianek i ciężkich prób. Niech przyniesie wytchnienie, normalność, spokój i bezpieczeństwo, których teraz najbardziej wszystkim brakuje.
Niech Wam się darzy!!! 🎉🎊🪄🎈💖
A poniżej wrzucamy zdjęcia z naszej pracy. 

 
Z plasteliny ulep bałwanki.
 
 
Udekoruj je i przyklej do wieka słoika. 
 
 
 
 
Napełnij słoik wodą i błyszczącymi gadżetami lub brokatem a następnie zakręć wieko z bałwankiem
 
Do wykonania pracy razem ze swoją rodziną użyła:
 
Kupicie ją w sklepie:

Wybrane ogłoszenia

Piękny zestaw prezentowy marki CRESCO.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Kubek dla TatyKubek dla Taty
Sprzedam29,99 zł - sugerowana cena detaliczna PLN
Kubek dla każdego faceta.
Ceramiczna skarbonka w kształcie świnki.
Pióro wieczne + Długopis SYMPHONY w etui prezentow ...
Idealny dla kobiety.
Zestaw WINNER. Długopis i ołówek automatyczny.
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Wesołe hitowe emotikonkiWesołe hitowe emotikonki
Sprzedam22 (sugerowana cena detaliczna) PLN
Hitowe Emotikonki to obecnie najprzyjemniejszy pre ...
Elegancka kolekcja do biura i szkoły.
Przepiękna seria artykułów szkolnych.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Komunie w czasie pandemii - ranking prezentów dla chłopca i dziewczynki

    Pierwsza Komunia Święta jest szczególnym dniem w życiu każdego dziecka z rodziny katolickiej. To też świetna okazja, aby dać mu coś wyjątkowego i niezapomnianego. Wprawdzie wręczenie pamiątkowej kartki komunijnej i koperty z określoną kwotą stało się już niemalże tradycją, my namawiamy do nieco mniejszego blichtru. Istnieje bowiem wiele niesamowitych prezentów, które uświetnią dziecku to wydarzenie. Sprawdź, nasze pomysły na nietuzinkowe podarunki.

    Więcej…  
  • L4 w 2016 roku - ważne zmiany!!

    Od 1 stycznia 2016 roku pracownicy nie będą mieli obowiązku dostarczania zwolnienia lekarskiego do swojego zakładu pracy. Zrobi to za nich system informatyczny, za pośrednictwem którego to lekarz wyśle taką informację do pracodawcy.

    Więcej…