Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nadszedł koniec roku 2O2O. Czasu bardzo trudnego emocjonalnie, wyczerpującego, często wypełnionego frustracją i bezsilnością, naznaczonego stratą. Chyba nikt się nie spodziewał, że w ciągu kilku tygodni sposób funkcjonowania społeczeństwa, zasady życia publicznego, swoboda podejmowania decyzji i realizowania planów może zostać wywrócona do góry nogami.

Na szczęście jesteśmy Homo Sapiens i mamy nieskończone umiejętności dopasowywania się do nowych warunków i odnajdywania w zaskakujących okolicznościach. Radzimy sobie z tym czasem lepiej, czasem gorzej, ale ostatecznie jeszcze tym razem przetrwamy i pójdziemy dalej.
Koniec roku pozwala mieć nadzieję.
🍀Jest już szczepionka na COVID-19, Jowisz jest w grupie zero i tylko czekamy na termin zgłoszenia. Mam nadzieję, że będzie to postępować szybko i sprawnie, ludzie zaczną wierzyć nauce i wkrótce będziemy mieli odporność zbiorową na to cholerstwo.
🍀Argentynki po stu latach zmagań wywalczyły sobie prawo do decydowania o swoich ciałach. Dlaczego Polkom miałoby się nie udać?
🍀Udało nam się przetrwać czas na wsi, zobaczyliśmy jak to jest żyć z dala od cywilizacji. Wszyscy nasi najbliżsi uchronili się przed poważnymi konsekwencjami epidemii, nie musieliśmy nikogo opłakiwać. Mieliśmy mnóstwo szczęścia.
🍀Na horyzoncie pojawiły się nowe możliwości i wyzwania zawodowe. Było to możliwe, dzięki wspaniałym ludziom, których mamy obok. Wspaniale jest wiedzieć, że mamy na kogo liczyć.
🍀Jowisz i satelity” obserwuje dwa razy więcej osób niż na początku roku i liczba ta stale się powiększa. Dziękujemy, że jesteście z nami ❤️
Nie boimy się roku 2O21. Być może wchodzimy w niego trochę bardziej zmęczeni i mniej entuzjastyczni niż zwykle, ale wierzymy, że musi być tylko lepiej. Innej opcji nie ma.
Jedyne czego nam teraz brakuje, to śnieg.
Dlatego, żeby poprawić nastrój sobie i tym z Was, którzy za nim tęsknią, ulepiliśmy bałwany i zamknęliśmy je w śnieżnych słojach. W dzieciństwie takie kule miały dla mnie prawdziwie magiczną moc. Nie mogłam oderwać od nich wzroku, hipnotyzowały i pozwalały przenieść się do innej rzeczywistości.
Teraz życzymy sobie i Wam, żeby odrobina tej magii przedostała się do rzeczywistości i poprowadziła wszystko ku lepszemu.
Niech ten Nowy Rok będzie dla Was dobry i łaskawy. Żadnych niemiłych niespodzianek i ciężkich prób. Niech przyniesie wytchnienie, normalność, spokój i bezpieczeństwo, których teraz najbardziej wszystkim brakuje.
Niech Wam się darzy!!! 🎉🎊🪄🎈💖
A poniżej wrzucamy zdjęcia z naszej pracy. 

 
Z plasteliny ulep bałwanki.
 
 
Udekoruj je i przyklej do wieka słoika. 
 
 
 
 
Napełnij słoik wodą i błyszczącymi gadżetami lub brokatem a następnie zakręć wieko z bałwankiem
 
Do wykonania pracy razem ze swoją rodziną użyła:
 
Kupicie ją w sklepie:

Wybrane ogłoszenia

Ogromna paczka kredek
Nowa oferta marki JOVI
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Kolor, zabawa i wysoka jakość
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Kompetencje przyszłości – jakie umiejętności rozwijać, by odnosić sukcesy na rynku pracy?

    Zaledwie 30% Polaków poszerza swoje umiejętności w zakresie wykonywanej pracy, a 20% uczęszcza na kursy i szkolenia podnoszące kompetencje pracownicze – wynika z raportu „Aktywni + Przyszłość Rynku Pracy” zrealizowanego przez serwis z ogłoszeniami o pracę Gumtree.pl1. Analitycy rynku pracy już teraz zauważają lukę między umiejętnościami pracowników a wymaganiami pracodawców. Problemem może być brak myślenia rozwojowego wśród Polaków i zamykanie się w ramach wyuczonego zawodu.

    Więcej…  
  • Zaczarowane pudełeczka

    Mikołajki, urodziny, narodziny dziecka, imieniny, zaręczyny, Święta, Dzień Babci, Dzień Mamy i wiele innych okazji nadarzy się, aby wręczyć prezent komuś bliskiemu. Im jego opakowanie będzie ładniejsze, tym obdarowany będzie bardziej zaskoczony. Po tradycyjnych torebkach, zanim poznamy kunszt profesjonalnego pakowania prezentów, idealnym rozwiązaniem wydają się być kolorowe pudełeczka, do których zmieszczą się niewielkie, ale od serca darowane upominki.

    Więcej…