Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.

Polecamy

Idealna do domowego biura.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wirtualne targi są organizowane przez Grupę CX od 3 sezonów. Ich pierwsze uruchomienie w 2018 r. było możliwe dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas prowadzenia Platformy do sprzedaży w internecie. Wirtualne targi są z nią połączone, np. jeśli sklep ma aktywne konto na Platformie, to zamówienie złożone na Wirtualnych targach znajdzie się tam w historii zamówień.

Jak informuje nas Urszula Trojanowska z firmy CX Dystrybucja, podczas pracy na Wirtualnymi targami przydały się gotowe mechanizmy umożliwiające realizowanie dostaw z magazynu firmy przy jednoczesnym wystawianiu faktur za pośrednictwem hurtowni wybranej przez sklep.

 

Wirtualne targi zawsze były uzupełnieniem oferty firmy CX Dystrybucja, prezentowanej na targach stacjonarnych. W tym roku również firma planowała działać dwutorowo i oferować produkty Maped, Stickn, Maped Creativ i Maped Picnik na targach i spotkaniach wykorzystując ten czas do prezentacji wzorów produktów, a jednocześnie dawać możliwość składania zamówień na Targach wirtualnych bez wychodzenia z domu, czy punktu sprzedaży.

Aktualna sytuacja związana ze wzrostem zachorowań na koronawirus pokrzyżowała jednak te plany. Cały handel musiał przenieść się do internetu. Teraz wszyscy skupiajmy się właśnie na Wirtualnych targach, zawieszając wszystkie wyjazdy w teren.

JAK TO DZIAŁA? 

Zamówienie może złożyć każdy sklep, który już posiada lub założy konto na stronie Wirtualnych Targów i wybierze jedną z hurtowni, które współpracują z firmą CX Dystrybucja przy tym projekcie. Wszystko odbywa się online, a zaczyna się od wpisania NIP sklepu, dalej podaje się lub potwierdza dane niezbędne do wysyłki zamówienia. Jest właściwie tylko jeden warunek realizacji zlecenia złożonego na Targach wirtualnych – musi ono zostać zaakceptowane przez hurtownię, która wystawi za nie fakturę.

Lista współpracujących z nami hurtowni:

ASTRA JACEK T. PAZIK

ALLMIX Warszawa ul. Działkowa

PHU BAWI S.A.

PHU BESKID PLUS R.TYRNA, J.CYBUCH, B.TYRNA SPÓŁKA JAWNA

B&S SPÓŁKA Z O.O.

HURTOWNIA CENTRUM WIESŁAW SACHARSKI

BIURO PLUS Kraków

CDN Jelenia Góra

EURO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.

Fimar Łódź

P.H.PAXER JOLANTA PRUSINOWSKA, GRZEGORZ PRUSINOWSKI SPÓŁKA JAWNA

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE BERTUS KATARZYNA SOBAŃSKA

ABRO Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

MONIKA HURTOWNIA MICHAŁ SKONIECZNY

ATUT SP. Z O.O.

HASTA SP. Z O.O.

ARTIM SP. Z O.O.

FIRMA 'ABC' JACEK KOFIN ANDRZEJ KULIŃSKI SPÓŁKA JAWNA

PARTNER XXI KLEKS SP.J. MIECZYSŁAWA WÓJCIK, WIESŁAW WÓJCIK

NENUFAR Zabrze

PIK Bydgoszcz

 

- Nasze Wirtualne targi są czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w terminie od 23 marca do 9 czerwca 2020 r. To naprawdę mnóstwo czasu, żeby sprawdzić swoje potrzeby, zastanowić się nad wyborem produktów i złożyć zamówienie. - mówi Urszula Trojanowska. - Oferujemy 570 produktów z 5 marek, zostały one podzielone na 26 grup produktowych, co mamy nadzieję ułatwi znalezienie odpowiedniego asortymentu. - dodaje.

Na Wirtualnych targach można uzyskać rabat 3% za zamówienie o minimalnej wartości 300zł. Sklepy nie ponoszą wtedy żadnych kosztów dostawy.

Na zamawiających czekają również nagrody w postaci kart prezentowych Rossmann o różnych nominałach. Punkty zebrane w programie lojalnościowym pointShaker, który jednocześnie obowiązuje na Wirtualnych targach i na Platformie, pozostają przypisane do NIP sklepu, co pozwala wymienić je na nagrody rzeczowe do końca 2020.Na Wirtualnych targach każdy klient ma także Wirtualnego asystenta – czat, dzięki któremu może zadawać pytania całemu zespołowi handlowemu. Można też do zadzwonić do firmy, ale niestety tylko w godzinach pracy biura, czyli między 8 a 16:00 w dni robocze.


Wirtualne targi są czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w terminie od 23 marca do 9 czerwca 2020 r.

To naprawdę mnóstwo czasu, żeby sprawdzić swoje potrzeby, zastanowić się nad wyborem produktów i złożyć zamówienie. Serdecznie zapraszamy!

 

Wybrane ogłoszenia

Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Pióro + długopis ELEGANT w etui prezentowym ES
Pakowane w eleganckie pudełko.
Pióro wieczne + Długopis SYMPHONY w etui prezentow ...
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Tierra Group poszukuje handlowca!
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • PIAP prelegentem 9-tego Forum Marketingu Zintegrowanego

    Polska Izba Artykułów Promocyjnych organizacja branżowa zrzeszająca ponad 170 firm z branży upominków reklamowych po raz pierwszy weźmie udział jako prelegent w 9-tym Forum Marketingu Zintegrowanego organizowanym przez Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego. PIAP podczas wydarzenia zaprezentuje wystąpienie "To nie tylko gadżet, Jak skutecznie wykorzystać moc upominków reklamowych i skutecznie budować relacje".

    Więcej…  
  • Edukacja przez gryfikację – na czym to polega?

    Aż 72% dzieci w wieku od 3 do 16 lat gra regularnie w gry komputerowe . Współcześni eksperci od edukacji właśnie w grach widzą szansę na rewolucję w nauczaniu. Jak wykorzystać naturalny pęd dzieci do gier i zabaw w domowej nauce na co dzień? Radzą eksperci z interaktywnej platformy edukacyjnej Squla.pl. 

    Więcej…