Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Akcja stworzona przez Ewę Zielińską trwa już prawie rok. Każdego dnia do naszej redakcji wpływają zapytania szkół związane z dołączeniem do zbiórki. Poniżej publikujemy najważniejsze informacje dla każdej placówki i Nauczycieli chcących dołączyć do akcji. Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią.

"Dziękujemy za chęć udziału w naszej akcji, jednak z powodu zgłoszeń ponad 800 szkół, przedszkoli, osób prywatnych i innych placówek nie jesteśmy w stanie w chwili obecnej przyjąć kolejnych przesyłek. Nie rezygnujemy ze zbiórki jedynie na razie musimy popracować nad tymi kredkami, które zebraliśmy i tymi, które wciąż przybywają (codziennie po kilka przesyłek).
Prosimy o kontakt z nami w październiku 2020 roku, a wtedy chętnie przekażemy instrukcje co trzeba zrobić, aby przyłączyć się do akcji."

Akcja oczywiście nadal będzie trwać, a szczegóły dotychczasowych zasad opisujemy na naszej stronie: http://www.scanner.com.pl/chill-out/1667-akcja-kolorowe-kredki-nabrala-tempa

Poniżej najważniejsze zasady przyłączenia do niej:


  1. Szkoła/ Nauczyciel podejmuje decyzję o przyłączeniu do akcji Kolorowe Kredki. 
  2. Przygotowuje własnym sumptem miejsce do zbiórki kredek lub kontaktuje się z redakcją: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu otrzymania pudełka do zbiórki kredek. Przykład takiego stanowiska poniżej.

    Znalezione obrazy dla zapytania: kolorowe kredki zbiórkaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa i Jana Działyńskich w Plewiskach
  3. Po zebraniu kredek szkoła/ przedszkole wysyła kredki na adres: 
    Ewa Zielińska
    Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego
    ul. Szkolna 1
    Zagościniec
    05-200 Wołomin

    UWAGA! WYSYŁKA KREDEK DOPIERO W PAŹDZIERNIKU - szczegóły na początku artykułu.
  4. nauczyciel, który chce dostać potwierdzenie udziału w akcji proszony jest o kontakt z naszą redakcją: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

 


REKLAMA

 

Wybrane ogłoszenia

Różne kształty, żywe kolory.
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Nowe tonery do drukarek Canon.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Ogromna paczka kredek
Totalny hit sprzedażowy!!
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Farby pakowane po 500 ml.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Lepimy dinozaura Rexa

    Prace plastyczne to najlepsze co możesz zrobić dla swojego dziecka. Ćwiczenia małych paluszków przy pracach manualnych, nauka cierpliwości i dokładności na długo będą procentowały w życiu. Jeśli więc brakuje Ci pomysłu, jak spędzić czas ze swoją latoroślą, podpowiadamy ci w naszym filmie.

    Więcej…  
  • Polak na bieżąco, czyli jak konsumujemy treści informacyjne

    55% Polaków na czytanie wiadomości poświęca od 15 do 45 minut dziennie. Newsy przeglądamy raczej w godzinach popołudniowych  – wynika z raportu upday „Polak na bieżąco, czyli jak konsumujemy treści informacyjne”.

    Więcej…