Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nasza redakcja działa w branży papierniczo-biurowo-szkolnej już od ponad 13 lat. Każdego miesiąca zapoznaje się z nowościami, które w ocenie dostawców są zawsze jedyne w swoim rodzaju. Ze względu na emocjonalny stosunek do wielu firm dostarczających na rynek polski zeszyty, długopisy, dziurkacze itp. itd. można uznać, że nasze oceny są zbyt subiektywne.

W związku z tym postanowiliśmy produkty naszych klientów wysyłać do osób postronnych ale jednocześnie potencjalnie zainteresowanych daną grupą asortymentową. Na pierwszy strzał, co zapewne nikogo nie zdziwi, swoje kroki skierowaliśmy do szkół, gdzie z kilkoma nauczycielami w towarzystwie ich uczniów bacznie wysłuchiwaliśmy opinii i komentarzy na temat dostarczonych artykułów.

Z początkiem roku uznaliśmy, że naszym, a właściwie zewnętrznym testom, poddamy zeszyty firmy Gatis z pomocą na marginesach. W towarzystwie nauczycielki j.polskiego Anny Pacek oraz jej wychowanków z technikum w Radymnie przeprowadziliśmy krótką rozmowę na temat tychże produktów.


scann.R.: Pani Anno, jako nauczycielka j.polskiego jak ocenia Pani zeszyty marki Gatis z pomocą na marginesie?
Anna Pacek: Jako nauczyciel języka polskiego oceniam ten produkt pozytywnie. Zeszyty są nie tylko kolorowe i bardzo estetycznie wykonane, najważniejsze są notatki na marginesach. Uczniowie bez wysiłku mogą sobie przypominać najważniejsze informacje z gramatyki i ortografii - w tym celu wystarczy przekartkować zeszyt. Pomysł świetny i genialny w swej prostocie.

Czy poleca Pani korzystanie z nich jako źródło przyswajania sobie wiedzy?

Każdemu polecam korzystanie z tych zeszytów ze względu na świetne źródło przyswajania wiedzy ze szkoły podstawowej i średniej, nieorganiczną dostępność do tej wiedzy i przejrzystą formę podawania informacji.
 
Czy sądzi Pani, że materiał dydaktyczny zawarty w nich jest odpowiedni?
Jak najbardziej. Jestem nauczycielką j. polskiego i materiał dydaktyczny zawarty w tych zeszytach jest odpowiedni. Wyczerpuje w 100 % potrzeby uczniów na tego typu informacje.
 
Zeszyty z pomocą na marginesie to produkt w 100% polski - czy rekomendowałaby Pani korzystanie z niego?
Cieszę się, że te zeszyty wywodzą się z Polski. Tym bardziej z czystym sumieniem rekomenduję korzystanie z nich.
 
Jak Pani sądzi - dla jakiej grupy wiekowej są one najlepsze?
Zeszyty przydadzą się każdej grupie wiekowej. W szkole podstawowej pomogą opanować najistotniejsze wiadomości, w gimnazjum utrwalą je a w szkole ponadgimnazjalnej są idealną pomocą do powtórek przed maturą.  
Ucząc wyłącznie naszego języka ojczystego nie ukrywam, że przede wszystkim zeszyty dedykowane moim lekcjom zainteresowały mnie najbardziej. Przeglądając wraz z moimi uczniami zeszyty do innych przedmiotów również muszę z całą pewnością stwierdzić, że są one rewelacyjne. Szczerze gratuluję świetnego pomysłu.
 
Na zdjęciu Pani Anna Pacek wraz ze swoimi wychowankami szkolnymi.
 
 
Dziękujemy za rozmowę.

Wybrane ogłoszenia

Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Ogromna paczka kredek
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Podręczna drukarka etykiet
Idealna do domowego biura.
Ręcznie malowane torebki.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Nowa oferta marki JOVI.
Totalny hit sprzedażowy!!
5 kolorów zabawy.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Activejet rozbudowuje ofertę

    Activejet, lider rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych, poszerzył swoje portfolio o dwa nowe rodzaje tuszów do drukarek atramentowych HP. Modele o symbolach AH-46BR i AH-46CR z powodzeniem zastępują produkty oryginalne HP 46 CZ637AE i HP 46 CZ638AE, zaś modele o symbolach AH-304BRX i AH-304CRX – produkty HP 304XL N9K08AE i HP 304XL N9K07AE.

    Więcej…  
  • Uniwersalna prostota oświetlenia.

    Jeśli lubisz minimalizm we wnętrzach, mamy coś specjalnie dla Ciebie. Proste, lekkie formy, utrzymane w czerni, bieli lub srebrze idealnie sprawdzają się między innymi w przypadku elementów oświetleniowych. Tego typu lampy wiszące, reflektory i listwy mają wiele zalet. Jedną z nich jest to, że pasują do wielu stylów, w tym skandynawskiego i industrialnego.

    Więcej…