Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To przedsięwzięcie dopieszczane jest od kilku miesięcy. Pandemia jeszcze bardziej przyspieszyła ten proces. Już w sierpniu ujrzy światło dzienne największy portal B2B w naszej branży.

Firma Rozette - bo to ona jest autorem projektu, jest jednym z największych importerów i producentów torebek prezentowych, opakowań i akcesoriów prezentowych w Polsce. Jej portfolio zawiera również rynkowe nowinki, produkty impulsowe i hity sezonowe.

Dotychczas najnowsza oferta, która trafiała na rynek polski, prezentowana była bardzo aktywnie w mediach społecznościowych oraz podczas lokalnych targów i dni otwartych. Tym razem, cały asortyment trafi do internetu, aby ułatwić klientom nie tylko zapoznanie się z nim, ale przede wszystkim bardzo wygodne zakupy. O całym projekcie rozmawiamy z jego koordynatorem - Dawidem Bieńkowskim z firmy ROZETTE

Scann.R.: Od kiedy startuje Wasza nowa strona B2B z Waszą pełną ofertą?

Dawid Bieńkowski (D.B.): Prace nad naszą nową stroną cały czas trwają. Sądzę jednak, że testowanie platformy nie będzie długim procesem i w miesiącu sierpniu będzie już w pełni funkcjonalna i dostępna dla wszystkich naszych klientów

Wiemy, że od zeszłego roku planowaliście dość mocno podbić internet, jednak czy prace nad nową stroną przyspieszyły ze względu na sytuacją epidemiologiczną w kraju?

(D.B.): Poniekąd na pewno przyspieszyło to nasze prace, ale przyznam, że była ona w naszym planach już od dłuższego czasu. Nasza firma idzie z duchem czasu i już od września ubiegłego roku szczegółowo rozplanowaliśmy co ma na niej być i do kogo ma być skierowana. 

Nowa strona dedykowana Partnerom Handlowym ma za zadanie ułatwić wieloletnią współpracę. Jaki jeszcze jest jej cel?

(D.B.): Ułatwić ale też usprawnić ją. Chcemy, aby klient miał zawsze dostęp do naszych produktów, aby stale mógł być informowany o nowościach i nie musiał czekać np na targi sezonowe. 

jej największą zaletą będzie to, że klient na spokojnie o każdej porze dnia i nocy może złożyć zamówienie kiedy mu pasuje. Także stale i na bieżąco będzie informowany o różnych akcjach i promocjach. Ponadto zakupy dokonywane za jej pośrednictwem będą objęte programem lojalnościowym. Każdy klient będzie zbierał punkty za zakupy i wymieniał je na nagrody np.: wycieczki.

Czy tylko Wasi dotychczasowi klienci będą mogli z niej skorzystać? Czy dotyczy to tylko klientów hurtowych?

(D.B.): Platforma sprzedażowa jest również otwarta na nowych klientów. Każda firma będzie mogła u nas złożyć zamówienie oczywiście uprzednio przechodząc proces rejestracji i weryfikacji. Klienci naszych dystrybutorów również będą obsługiwani przez platformę na zasadach ogólnie panujących. Tyczy się to oczywiście klientów wieloletnich jak i nowych.

To teraz najważniejsze - jaki jest adres strony? :)

(D.B.): Oczywiście www.rozette.pl.

Wybrane ogłoszenia

Zestaw pudełek ozdobnych
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Pierwsze spotkanie członków Polskiego Stowarzyszenia Stowarzyszenia Branży Prezentowej

    25 stycznia 2016 roku odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie firm Członkowskich Polskiego Stowarzyszenie Branży Prezentowej. Prócz spotkania poznawczego, umożliwiającego wymianę wizytówek oraz prezentację swojej oferty, Zarząd zaprasza wszystkich na wyjątkowe przedstawienie do Teatru Wielkiego w warszawie.

    Więcej…  
  • XIII edycja Forum IPBBS za nami!!

    Kolejna edycja forum organizowanego przez Izbę Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej przeszła do historii. Tym razem bardziej kameralna, ale pełna istotnej wiedzy, zgromadziła przedstawicieli największych firm z branży.

    Więcej…