Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Właśnie jesteśmy przed największymi targami kreatywnymi w Europie. Creativeworld to trend, który co roku się rozwija. Za nim idzie także działalność firmy Mer-Plus, która na bieżąco do swojej oferty wprowadza produkty godne uwagi. 

Ostatnio w nasze ręce trafiły dwie nowości, które już dziś cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Są nimi flamastry do tkanin oraz kredki woskowe do szkła.

To rodzina z serii JOVIDECOR skierowana przede wszystkich do pasjonatów ręcznych robótek. 

Flamastry do tkanin marki JOVI to idealny produkt, który możemy wykorzystać do ozdabiania koszulek, czapek czy nawet trampek. Końcówka flamastra pozostawia gruby i wyraźny ślad. Dla utrwalenia namalowanego wzoru warto zaprasować motyw na lewej/tylnej stronie tkaniny. Opakowanie zawiera 12 flamastrów w żywych kolorach a produkty, które nimi pomalujemy prezentują się naprawdę pięknie.

Kolejną nowością są kredki woskowe do szkła. Możemy nimi malować na szkle, jak również na każdej nieporowatej powierzchni, jak plastik, porcelana czy lustro. Opakowanie zawiera kredki w 6 żywych kolorach. Jeśli namalowany obrazek nie spodoba się zawsze można go bardzo łatwo zmyć ściereczką nawilżoną wodą. To główna zaleta tego typu produktu, który umożliwia malowanie obrazków na danej powierzchni a następnie jego zmycie, aby namalować kolejny...


Dystrybutorem powyższych nowości jest firma Mer Plus z Sulejówka

MERplus spółka jawna 

ul. Rataja 7 B

05-070 Sulejówek

Polska

tel/fax:+48 0-22 783 37 02,

tel/fax:+48 0-22 783 37 04 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

www.jovi.net.pl 

 

Wybrane ogłoszenia

Idealna dla dzieci i dorosłych.
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Zestaw pudełek ozdobnych
Firma Milan poszukuje handlowca!!
Podręczna drukarka etykiet
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • W tym roku wydamy średnio 330 zł. na wyprawkę szkolną.

    Ponad 37 proc. rodziców wykorzystuje końcówkę sierpnia, by skompletować potrzebne przybory szkolne dla dziecka – wynika z Barometru Providenta. Tylko niecałe 5 proc. zostawia te zakupy na ostatni dzień wakacji. Na wyprawkę dla jednego ucznia w tym roku rodzice zamierzają wydać średnio 330 zł. Najbardziej kosztochłonną pozycję w szkolnym budżecie stanowią podręczniki, sprzęt elektroniczny do nauki oraz nowe ubrania.

    Więcej…  
  • Na stres, na relaks, na co dzień

    Kolejny sezon targowy przed nami. Pełna lista spotkań branżowych dostępna już jest na naszej stronie. My przyglądamy się jednak hitom sprzedażowym, które skradły serca wielu klientów.

    Więcej…