Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wiecie, że aby osiągnąć jak najlepszy efekt, NAUKA PISANIA POWINNA BYĆ ZABAWĄ? Wiemy o tym nie od dziś. Wiedzą o tym także producenci artykułów piśmiennych, które dedykowane są najmłodszej grupie klientów.

STABILO EASYergonomics expert to seria produktów, które w ostatnim czasie zmieniły swoją nazwę na STABILO EASY Start. Główna przyczyna tkwi przede wszystkim w nazewnictwie, które w obecnej formie wskazuje na główny cel, czyli przyjemność i łatwość nauki pisania. Z tego względu, że jest to czynność zarówno w szkole jak i przedszkolu bardzo ważna, w szczególności gdy są to jej początki, marka Stabilo w jeszcze większym zakresie chce wesprzeć najmłodszych w swoich pierwszych krokach.

Ergonomiczne produkty czynią pisanie łatwiejszym, a naukę przyjemniejszą. Dlatego też STABILO opracowało specjalne przybory piśmiennicze odpowiednie do wieku oraz ręki dziecka. STABILO daje tym samym wsparcie w nauce pisania już od przedszkola oraz możliwość doskonalenia techniki podczas pierwszych lat szkoły. W ofercie firmy Corex Sp. z o.o., która jest dystrybutorem produktów marki STABILO, dostępne są produkty w wersji dla osób prawo oraz leworęcznych. Wyjątkowe profilowane uchwyty narzucają dzieciom prawidłowe ułożenie palców co gwarantuje komfort pisania i zapobiega przedwczesnemu zmęczeniu ręki. Początek roku szkolnego jest wystarczającym przeżyciem dla dziecka, zróbmy więc wszystko, aby czuło się komfortowo w szkole i w przedszkolu. Dzięki produktom Stabilo Easy Start na pewno ułatwimy im start. 

Należy także podkreślić, że produkty ergonomiczne STABILO EASY zostały wyróżnione „Nagrodą rodziców 2014”, co jeszcze bardziej potwierdza ich funkcjonalność i jakość. W ramach oferty Easy Start dostępne są pióra kulkowe, ołówki automatyczne, ołówki i kredki drewniane oraz od tego roku również pióra wieczne.


 

Dystrybutor: Corex Sp. z o.o.

Wybrane ogłoszenia

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Różne kształty, żywe kolory.
Ogromna paczka kredek
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Idealna do domowego biura.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • RBC SUCCESS CLUB – odbierz roczny pakiet szkoleń on-line

    Kamila Rowińska to właścicielka Rowińska Business Coaching, master facilitator, trener, coach. Autorka i współautorka pięciu książek o tematyce coachingowej i biznesowej. Absolwentka Politechniki Śląskiej – kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji, gdzie ukończyła Coaching. Uczyła się od takich autorytetów jak: Anthonny Robbins, T. Harv Eker, Blair Singer, Mac Attram, Alex Mandossian, Joel Roberts, Brian Tracy, Mack Newton, Tom Wheelwright.

    Więcej…  
  • Wirtualny spacer po targach RemaDays Warsaw

    Drogi Czytelniku, chciałbyś ponownie odwiedzić targi RemaDays i dotrzeć do swojego dostawcy? Już teraz na stronie internetowej targów została uruchomiona zakładka RemaDays Online, która umożliwi Państwu odbyć wirtualny spacer po tegorocznych wystawcach warszawskiej imprezy branżowej. 

    Więcej…