Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Prowadzenie dziennika jest dla każdego – bez względu na wiek, płeć, stan materialny, wykształcenie. Nie jest to niczym "śmiesznym", banalnym czy bezwartościowym. Przenoszenie swoich myśli na papier może bardzo pozytywnie wpłynąć na nasze życie – poprawić jego jakość i sprawić, że poczujemy się szczęśliwsi. 

Często po głowie "chodzi" nam tysiące myśli, przeplata się ze sobą, urywa – sami się w tym wszystkim gubimy i dusimy. Jesteśmy zdenerwowani, smutni, ale nie do końca wiemy dlaczego. Przelanie myśli na papier i nazwanie emocji (szczególnie tych negatywnych) sprawia, że zaczynamy dostrzegać konkretne problemy, uświadamiamy sobie, co tak naprawdę nas boli i zyskujemy szansę poprawy tej sytuacji. Możemy nazwać nasz problem, zobaczyć go namacalnie – choćby w postaci szlaczków w zeszycie. Przeczytać to, co napisaliśmy, by móc popatrzeć na sytuację pod innym kątem, z innej perspektywy. Emocje przelane na papier są niejednokrotnie niczym kamienie zdjęte z serca, czy z głowy.

Po co więc ten balast nieść – skoro można go zamknąć w pamiętniku, a szczególnie takim, który na sami widok daje nam dużo radości.

Na rynku już od dawna można znaleźć naprawdę ciekawe produkty, jednak ten, który właśnie trafił do naszej redakcji wzbudza w nas skrajne emocje. Z jednej strony chcielibyśmy wszyscy go używać, z drugiej, chyba nasz wiek nie jest adekwatny do grupy docelowej firmy St.Majewski, która wprowadziła go na rynek. 

Zresztą zobaczcie o czym mowa.Pamiętnik z kłódką 3D „włochacz” to naprawdę gadżeciarski produkt z uwielbianej przez dzieci kolekcji My Little Friend.

Przez zbliżającymi się Świętami może okazać się także idealnym prezentem!

Pamiętnik z kłódką 3D włochacz Rainbow cats A5 96

Cechuje go miła w dotyku, włochata okładka z modnym motywem graficznym, efekt 3D, kartki z dekoracyjnym zadrukiem, ozdobna tasiemka i kłódeczka z 2 kluczykami. To wspaniałe miejsce na przechowywanie dziewczęcych tajemnic. 

Czy też się z tym zgadzacie? 

Wybrane ogłoszenia

Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
5 kolorów zabawy.
Nowe tonery do drukarek Canon.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Ręcznie malowane torebki.
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowe przepisy usprawnią procedurę odszkodowawczą

    Przedsiębiorcom i konsumentom będzie łatwiej starać się o odszkodowanie za naruszenie zasad konkurencji. Ci, którzy ponieśli straty w wyniku działań kartelowych czy zmowy cenowej, mogą się domagać rekompensaty w sądzie. Umożliwia to nowe prawo, które weszło w życie z końcem czerwca. Eksperci oceniają, że ustawa private enforcement przyczyni się do ograniczenia liczby antykonkurencyjnych praktyk.

    Więcej…  
  • Tic Tock, Tic Tock - odliczanie trwa...

    Wiecie jaka aplikacja ostatnio wiedzie prym wśród mediów społecznościowych? Jest to TikTok, ale nie o nim będzie ten artykuł, chociaż fonetycznie będziemy naprawdę blisko.

    Więcej…