Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Historia gumki do ścierania sięga 1770 roku, kiedy to angielski chemik Joseph Priestley zauważył, że guma naturalna może być używana do usuwania śladów ołówka z papieru. W 1823 roku amerykański wynalazca Charles Goodyear opatentował proces wulkanizacji kauczuku, który uczynił go bardziej elastycznym i trwałym. Dzięki temu gumki stały się bardziej wydajne i chętniej używane.

W 1845 roku brytyjski wynalazca Stephen Perry uzyskał patent na gumkę recepturkę, czyli gumkę do ścierania w kształcie pętli. Gumki recepturki szybko zyskały popularność, ponieważ były wygodne w użyciu i można je było łatwo przyczepić do ołówka lub notesu.

W 1850 roku amerykański wynalazca Hymen Lipman opatentował gumkę do ścierania połączoną z ołówkiem. Był to przełomowy wynalazek, który ułatwił uczniom i studentom ścieranie błędów.

W kolejnych latach gumki do ścierania były ulepszane i dostosowywane do różnych potrzeb. Dodawano do nich różne składniki, aby poprawić ich właściwości ścierające i trwałość. Gumki zaczęto produkować w różnych kolorach i kształtach.

---------------

REKLAMA

mainpapergaming

---------------

 

Gumki do ścierania to jeden z podstawowych artykułów papierniczych, które towarzyszą nam od najmłodszych lat. Do niedawna gumki były dostępne głównie w klasycznych, białych lub czarnych kolorach. Jednak w ostatnich latach na rynku pojawiły się gumki o niebanalnych kształtach i wzorach, które szybko zyskały popularność wśród dzieci i dorosłych.

Przykładem ciekawych wzorniczo gumek mogą być chociażby te marki Main Paper, które w swoim wyglądzie zadowolą zarówno dziewczynki jak i chłopców. Kreatywne gumki charakteryzują się zabawnymi kształtami, które dopasowują się do każdej dłoni, także tej najmłodszej! Charakteryzują się także miękkim wymazywaniem. 

Pyszne lody, nieustraszeni astronauci i piękne jednorożce - te fantastyczne gumki z zabawnymi wzorami właśnie trafiły na polski rynek. Kreatywne gumki idealnie nadają się do przyciągania uwagi dzięki zabawnym kształtom i dużej użyteczności. Zdradzamy również, że u podstawy posiadają otwór, który idealnie pasuje do każdego ołówka.

destacado 1 cuadrado

destacado 2 cuadrado

destacado 5 cuadrado 800x800.jpg

Produkty dostępne są w opakowaniach po 3 sztuki.

 

 

Wiemy, że wszyscy oszaleją na punkcie tych kreatywnych gumek! A jeśli chcesz zebrać wszystkie wzory, firma Main Paper ułatwia Ci to, ponieważ produkty są sprzedawane w opakowaniach po 3 sztuki, o różnych kształtach. Każdy pakiet ma inny motyw, więc kliknij ten link już teraz i wybierz swoje ulubione projekty, jeśli chcesz.

 

Wybrane ogłoszenia

Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Dla chłopca i dziewczynki
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Pudełka tekturowe na prezenty od zajączka :) albo ...
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Piórnik z kolekcji Coca-Cola do zadań specjalnych ...
Genialna książka dla dziewczynek.
Ołówek automatyczny.
Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Dzień bez śmiecenia powinien trwać cały rok!

    Wiecie, że 11 maj to Dzień bez Śmiecenia? Takie wydarzenia w kalendarzu świąt nietypowych warto gorąco popierać i nagłaśniać. Dzień bez Śmiecenia przysłuży się bowiem każdemu z nas. 

    Więcej…  
  • Odbierz wejściówkę na targi AMBIENTE!!

    Nasza praca wpływa na wszystkie obszary życia. Połączenie domu i biura, stylu życia i pracy będzie w przyszłości definiować nasze środowisko. Targi Ambiente, które już 26 stycznia ponownie ugoszczą naszą branżę, w sektorze "Working" zaprezentują, dokąd zmierza podróż - nie tylko w przypadku klasycznego handlu artykułami papierniczymi i międzynarodowego biznesu masowego, ale przede wszystkim w przypadku wszelkiego rodzaju komercyjnego wyposażenia miejsca pracy. Najważniejszym wydarzeniem podczas targów może okazać się "Future of Work" obejmujący Akademię z najwyższej klasy programem prelegentów we współpracy z B.A.U.M e.V., Chmielorz Verlag, Prima Vier Verlag i World Architects oraz Stowarzyszeniem Niemieckich Projektantów Wnętrz (bdia).

    Więcej…