Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Trzymając się kluczowych haseł marki, czyli “odkrywaj siebie” oraz “odkrywaj możliwości”, MemoBe przedstawia kolekcję tablic edukacyjnych dedykowanych dzieciom. Tym sposobem zaprasza najmłodszych do ośmiu tematycznych przygód, które łączą edukację z elementami zabawy.

Kolekcja WHITEBOARDGAME zainspirowana jest naturalną dziecięcą odkrywczością i zainteresowaniem światem. W połączeniu z myślą przewodnią MemoBe, czyli odkrywaniem siebie i swoich możliwości, tablice tematyczne umożliwiają najmłodszym rozwój poprzez poznawanie otaczającego nas świata, przyrody i zwierząt. Z WHITEBOARDGAME nauka to przygoda, podczas której poznajemy swoje zainteresowania, odkrywamy swoje możliwości i granice. Każde z nich może stać się inspiracją do zaangażowania w pasję i rozwijania swoich umiejętności.

W skład kolekcji wchodzi osiem tablic tematycznych, które są doskonałym narzędziem edukacyjnym i sposobem na wiele godzin kreatywnej i pełnej radości nauki. Poznajcie świat kosmosu, alfabetu, muzyki, cyfr, zwierząt i kontynentów, języka angielskiego, instrumentów oraz sportu!

 

Oto 6 przygód z WHITEBOARDGAME od MemoBe:

 • WHITEBOARDGAME: Space adventure!

 

 

Wyrusz w fascynującą, kosmiczną przygodę! Poznaj wszystkie planety Układu Słonecznego oraz nazwy kosmicznych pojazdów, dzięki którym możemy je oglądać. Sprawdź swoją wiedzę w grze karcianej “Uratuj Łajkę”, dołączonej do tablicy i spędź wspaniały czas ze swoją rodziną lub przyjaciółmi! 

 • WHITEBOARDGAME: Alphabet adventure!

 

Nauka liter, czytania i pisania to sama przyjemność, gdy towarzyszą temu kolorowe obrazki i zabawa! Przy każdej literce umieszczono ilustrację oraz słowo, które się na nią zaczyna lub ją zawiera. Czy potrafisz zaproponować dla każdej literki inne słowa i narysować do nich swój własny obrazek? 

 • WHITEBOARDGAME: Music adventure!

 

Lubisz śpiewać? A może marzy Ci się gra na instrumencie? Rozpocznij przygodę z muzyką od nauki pierwszej gamy, w towarzystwie rozśpiewanych ptaszków! Na tablicy możesz również poćwiczyć pisanie nut oraz kluczy muzycznych - spróbujesz?

 • WHITEBOARDGAME: Numbers adventure! 

 

Matematyka to łatwizna, gdy w nauce pomagają sympatyczne, kolorowe zwierzaki! Dopasuj kolory cyfr do kolorów zwierząt - czy uda Ci się policzyć je wszystkie? A kiedy to zadanie będzie już zrobione, spróbuj wykonać na tablicy kilka pierwszych działań! 

 • WHITEBOARDGAME: Animal adventure!

 

Interesuje Cię fascynujący świat zwierząt? A czy wiesz, gdzie każde z nich mieszka? Wyrusz w niesamowitą przygodę, by poznać kontynenty i ich mieszkańców! Spróbuj podpisać każdy kontynent, a może uda Ci się też narysować wszystkie zwierzęta? 

 • WHITEBOARDGAME: English adventure!

 

Nauka języków to piękna przygoda, która pozwala poznawać świat i nowe kultury. Pierwsze angielskie słowa dużo łatwiej zapamiętać, gdy opisują kolorową ilustrację. Gdy zapamiętasz już wszystkie, spróbuj narysować i podpisać kolejne przedmioty! 

 • WHITEBOARDGAME: Music adventure! 

Nie byłoby muzyki bez instrumentów! Spróbuj nazwać każdy z nich, a następnie dopasuj je do odpowiednich grup instrumentów. Dęte, strunowe, a może perkusyjne? Spróbuj też poćwiczyć zapis nut i kluczy muzycznych na pięciolinii! 

 • WHITEBOARDGAME: Sport adventure!

Przygoda dla wielbicieli sportu! Czy potrafisz nazwać wszystkie aktywności pokazane na ilustracjach? A może dodasz do nich jeszcze inne? Na tablicy możesz też zapisać terminy swoich treningów lub wyniki śledzonych rozgrywek sportowych.

Nowa kolekcja tablic od MemoBe to nowe możliwości dla najmłodszych odkrywców. Tablice doskonale nadają się do nauki w warunkach domowych, ale przydadzą się też w szkole lub przedszkolu! Zachęcamy do obserwowania marki i wypatrywania kolejnych produktów dedykowanych dzieciom. 

Wybrane ogłoszenia

Fluo marki Main Paper
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Dostępne w 4 żywych kolorach.
Kleje na bazie PVA o delikatnym zapachu
Dostępne w ramie aluminiowej
W szerokiej gamie kolorystycznej
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Kubek dla TatyKubek dla Taty
Sprzedam40 zł - sugerowana cena detaliczna PLN
Kubek dla każdego faceta.
Dla wielbicieli koloru.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Ferie zimowe w 2022 roku!!

  Dopiero co dobiega końca lato 2021, a my już pędzimy do was z informacją o wolnych dniach w 2022 roku. Kiedy wypadają ferie zimowe 2022? Które województwa będą mogły wypoczywać razem? O tym w poniższym artykule.

  Więcej…  
 • Technologia informacyjna ? gdzie warto otworzyć biznes?

  Amerykański magazyn opublikował listę 10 najbardziej obiecujących biznesowo kierunków w 2018 roku.

  Więcej…