Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

O ofercie i nowościach firmy CX Dystrybucja pisaliśmy już wielokrotnie na naszych stronach. Nie wszystko jednak testowaliśmy. Dziś przychodzimy do Was z samymi perełkami. Tym razem to nasza redakcja dokonała wyboru produktów, które według nas są hitem tego sezonu.

Zanim jednak pokażemy Wam, co wypatrzyliśmy na stoisku firmy CX Dystrybucja podczas targów w firmie ABRO, przypomnimy produkty, które już zyskały nasze zainteresowanie.

Więcej propozycji znajdziecie w naszym filmie. Poza przepięknym zestawem lunchowym, idealnym na piknik albo do szkoły, pokazujemy także genialnie kolorowanki w rolce marki stick'n. W filmie oczywiście prym wiedzie marka Maped, która w tym roku jak zawsze zaskoczyła nową ofertą. Wszystkie propozycje znajdziecie w najnowszym katalogu, który dostępny jest on-line: A resztę zobaczcie w filmie...REKLAMA

 

Wybrane ogłoszenia

Nowe tonery do drukarek Canon.
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Ogromna paczka kredek
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Różne kształty, żywe kolory.
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
Ręcznie malowane torebki.
Farby pakowane po 500 ml.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zmiany w Polskiej Izbie Artykułów Promocyjnych

    22 maja 2014 w Warszawie odbyło się Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zebranie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, podczas którego wyłoniono nowy Zarząd Izby oraz przedstawiono plan działań na 2014/2015 rok. Nowym Prezesem PIAP został dotychczasowy Wiceprezes Tomasz Chwiłowicz z firmy Jaguar. 

    Więcej…  
  • Rola gadżetów w budowaniu wizerunku firmy

    Budowanie wizerunku firmy polega na umiejętnym prowadzeniu biznesu zgodnie z założoną koncepcją przedsiębiorstwa, która pozwala ukształtować szereg pozytywnych skojarzeń w świadomości jej odbiorców oraz zbudować długotrwałe relacje z klientami i partnerami biznesowymi. Jaką rolę odgrywają gadżety w budowaniu wizerunku firmy?

    Więcej…