Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Angela to bohaterka popularnej aplikacji dla dzieci - biała kotka o wielkich, niebieskich oczach. My Talking Tom to z kolei aplikacja dla tych, którzy marzą o posiadaniu własnego czworonoga.

I nic nie byłoby w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że obie aplikacje obecnie podbijają serca najmłodszych. Pierwsza z nich utrzymana jest w cukierkowych kolorach i można ją w kilka sekund ściągnąć na komórkę. Rozgrywka jest prosta, przypomina schemat znany od czasów Tamagochi. Gracz musi opiekować się kotką Angelą - dopilnować, by była czysta i wypoczęta, regularnie ją karmić, głaskać i dostarczać rozrywek. Co jakiś czas Angela wdaje się ze swoim opiekunem w pogawędki albo proponuje mu minigry.
My Talking Tom to gra polegająca na opiekowaniu się wirtualnym kotem, którego także należy karmić, wyprowadzać i głaskać. Obie gry zyskały status najpopularniejszych gier na smartfony w 135 krajach na całym świecie. 


Zobacz zwiastun gry


Tom i Angela to obecnie także bohaterowie najnowszych okładek notesów oferowanych przez firmę Panta Plast.

Notesy są 50 kartkowe w kratkę. Do wyboru z okładkami Talking Tom lub Talking Angela lub w kilkunastu innych kolorowych, wyjątkowych wzorach.

Notesy występują w wersji klejonej oraz w wersji na spirali. Otwieranie są wertykalne.

- Notes TALKING TOM/TALKING ANGELA A6 50 KARTEK (SPIRALA)

- Notes TALKING TOM/TALKING ANGELA A6 50 KARTEK (KLEJONY)

- Notes Z KOLOROWYMI OKŁADKAMI A6 50 KARTEK (KLEJONY)

- Notes Z KOLOROWYMI OKŁADKAMI A6 50 KARTEK (SPIRALA)

 

 Notes TalkingTom spirala

Więcej na temat oferty na stronie http://pantaplast.com.pl/pl/aktualnosci/102-notesy-talking-tom-i-inni 

 

Wybrane ogłoszenia

100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
5 kolorów zabawy.
Ręcznie malowane torebki.
Nowość w ofercie HAMELIN
Polska marka artykułów czyszczących.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Totalny hit sprzedażowy!!
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Idealna do domowego biura.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jak w 100 proc. wykorzystać potencjał drukarki?

    Większość użytkowników nie eksploatuje pełnego zakresu funkcji swojej drukarki. Zazwyczaj proces wydruku polega na edycji tekstu i wciśnięciu polecenia „drukuj”.  Efekt gotowy, ale czy nie warto zagłębić się w szersze możliwości oferowane nawet przez zwykłe, domowe urządzenia?

    Więcej…  
  • Zwiedzaj z Rozette - Wycieczka do Amsterdamu

    Covid troszkę pokrzyżował plany wielu firmom. Co się jednak odwlecze to nie uciecze, jak to mówi stare przysłowie. Program lojalnościowy firmy ROZETTE - "Zwiedzaj z ROZETTE Wycieczka do Amsterdamu", zapowiadany już w 2019 roku trwa w najlepsze.

    Więcej…