Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Marka Top 2000, producent artykułów szkolnych, już drugi rok z rzędu, konsekwentnie rozszerzając swoje działania o kolejne kategorie produktów, przygotowała dla swoich Klientów szeroką ofertę galanterii szkolnej. Kolekcja obejmuje tornistry i plecaki dla najmłodszych i młodzieży, worki na buty oraz różnego rodzaju piórniki, a wśród nich rozkładane, z klapką, saszetki, tuby oraz dwufunkcyjne piórniko-organizery.

Kolekcja 2018 obejmuje aż 10 różnych kształtów tornistrów i plecaków, które zostały zaprojektowane z największą starannością i myślą o detalach oraz potrzebach przyszłych użytkowników. 12 różnych wzorów nowej kolekcji galanterii stworzono w oparciu o obowiązujące trendy, a wśród nich znajdują się modne piórka, piksele, palmy i tropiki, styl rockowy, vintage i boho, a także zawsze aktualne zwierzaki, serca, kosmos i wyścigi skierowane do najmłodszych.

Wszystkie produkty zostały wykonane z wysokiej jakości wodoodpornego materiału, który chroni zawartość przed zamoczeniem podczas deszczu. Wszystkie plecaki i tornistry są lekkie i ergonomiczne, dzięki czemu nie obciążają pleców zbędnymi kilogramami. Wygodne szelki oraz wyprofilowane i usztywnione plecy zapewniają prawidłową postawę sylwetki. Umieszczone z przodu, na kieszeniach bocznych oraz na szelkach odblaski zapewniają większe bezpieczeństwo i widoczność po zmierzchu.

Tornistry i plecaki, w zależności od kolekcji, wyposażone zostały w szereg udogodnień, takich jak:


Pełna kolekcja zaprezentowana będzie podczas targów szkolnych Anno Domini 2018. Ich lista dostępna jest na naszej stronie: http://www.scanner.com.pl/wiadomosci/z-kraju/916-sezon-targowy-wystartowal-2017 


Zobacz video z produktami:

Kategoria: Nowe produkty - branża szkolna
Odsłony: 1280