Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wiesz, że Walter McHenery, Irlandzki fizyk wynalazł tusz, który pod wpływem ciepła znika? Było to dokładnie w 1827 roku i od kilku lat to odkrycie okazało się rewolucyjne w branży szkolnej.

Jeśli wywodzisz się z pokolenia, które miało dostęp nie tylko do wymazywaczy i piór wiecznych, ale cieszyło się kilkoma długopisami ścieralnymi w swoim piórniku, to należysz do szczęściarzy. Oczywiście nie oznacza to, że kiedyś było gorzej - było po prostu inaczej.

Obecnie rynek oferuje naprawdę dużo tego typu produktów. Po raz pierwszy jednak zetknęliśmy się z takim, który odróżnia się pewną cechą od pozostałych. Otóż, niby typowy ścieralny długopis z niebieskim tuszem, oferowany jest w odmiennych kolorystycznie obudowach. Dlaczego? Otóż nie każdy użytkownik, z naciskiem na płeć piękną, chce mieć obudowę w kolorze tuszu. 

Wiele Pań docenia kolor, indywidualność i ładny wygląd swojego długopisu, jednocześnie nie chcąc zmieniać koloru czcionki. To właśnie do nich skierowana jest najnowsza propozycja firmy Tadeo Trading.

Długopis ścieralny Flexi Abra Colour marki Penmate  to propozycja dostępna teraz też w pastelowych kolorach obudowy: niebieskim, różowym i żółtozielonym.

Końcówka kulkowa długopisu wynosi 0,5 mm a wymienny wkład jest w niebieskim kolorze. Zapisany tekst możliwy jest do usunięcia poprzez pocieranie silikonową gumką. Oczywiście istnieje możliwość odzyskania tekstu poprzez jego schłodzenie.

Jak widać błędy nikomu już nie będą straszne. Nie tylko można je szybko poprawić, ale także w pewien (chłodny) sposób odzyskać. Produkt wydaje się być nie tylko funkcjonalny ale przede wszystkim ciekawy designersko a antypoślizgowy uchwyt zwiększa komfort pisania. 

Znalezione obrazy dla zapytania Flexi Abra Colour marki Penmate

Produkt obecnie już dostępny jest na rynku w displayach po 24 sztuki.

Więcej informacji dostępnych jest bezpośrednio u dystrybutora i właściciela marki PENMATE - w firmie Tadeo Trading.


Rekomendowane sklepy do zakupów detalicznych to:

Kategoria: Nowe produkty - branża szkolna
Odsłony: 1743