Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wiesz, że Walter McHenery, Irlandzki fizyk wynalazł tusz, który pod wpływem ciepła znika? Było to dokładnie w 1827 roku i od kilku lat to odkrycie okazało się rewolucyjne w branży szkolnej.

Jeśli wywodzisz się z pokolenia, które miało dostęp nie tylko do wymazywaczy i piór wiecznych, ale cieszyło się kilkoma długopisami ścieralnymi w swoim piórniku, to należysz do szczęściarzy. Oczywiście nie oznacza to, że kiedyś było gorzej - było po prostu inaczej.

Obecnie rynek oferuje naprawdę dużo tego typu produktów. Po raz pierwszy jednak zetknęliśmy się z takim, który odróżnia się pewną cechą od pozostałych. Otóż, niby typowy ścieralny długopis z niebieskim tuszem, oferowany jest w odmiennych kolorystycznie obudowach. Dlaczego? Otóż nie każdy użytkownik, z naciskiem na płeć piękną, chce mieć obudowę w kolorze tuszu. 

Wiele Pań docenia kolor, indywidualność i ładny wygląd swojego długopisu, jednocześnie nie chcąc zmieniać koloru czcionki. To właśnie do nich skierowana jest najnowsza propozycja firmy Tadeo Trading.

Długopis ścieralny Flexi Abra Colour marki Penmate  to propozycja dostępna teraz też w pastelowych kolorach obudowy: niebieskim, różowym i żółtozielonym.

Końcówka kulkowa długopisu wynosi 0,5 mm a wymienny wkład jest w niebieskim kolorze. Zapisany tekst możliwy jest do usunięcia poprzez pocieranie silikonową gumką. Oczywiście istnieje możliwość odzyskania tekstu poprzez jego schłodzenie.

Jak widać błędy nikomu już nie będą straszne. Nie tylko można je szybko poprawić, ale także w pewien (chłodny) sposób odzyskać. Produkt wydaje się być nie tylko funkcjonalny ale przede wszystkim ciekawy designersko a antypoślizgowy uchwyt zwiększa komfort pisania. 

Znalezione obrazy dla zapytania Flexi Abra Colour marki Penmate

Produkt obecnie już dostępny jest na rynku w displayach po 24 sztuki.

Więcej informacji dostępnych jest bezpośrednio u dystrybutora i właściciela marki PENMATE - w firmie Tadeo Trading.


Rekomendowane sklepy do zakupów detalicznych to:

Wybrane ogłoszenia

Totalny hit sprzedażowy!!
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Podręczna drukarka etykiet
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Ręcznie malowane torebki.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Projektujemy kolorową maskę ochronną na twarz

    Obecnie w wielu krajach, także i w Polsce, noszenie maski ochronnej przez dzieci wychodzące do sklepu czy do szkoły jest obowiązkowe lub zalecane. Mogą być one jednak niewygodne w noszeniu. Co więcej, przekonanie dzieci do założenia zwykłej, standardowej maski może być nie lada wyzwaniem. Dlatego wychodzimy z pomocą, gdyż uważamy, że być może warto wykorzystać zaistniałą sytuację do ozdobienia masek w zabawne motywy.

    Więcej…  
  • Pracownicy więźniowie stanowią w Polsce 5 proc. zatrudnionych

    Co dwunasty pracownik na świecie czuje się w pracy więźniem, w Polsce – co dwudziesty. Odsetek niezadowolonych z pracy rośnie wraz ze stażem. Negatywne nastawienie tej grupy wpływa demotywująco na pozostałych zatrudnionych. Poradzenie sobie z tą sytuacja jest zadaniem bezpośrednich przełożonych, czyli kierowników działów. Eksperci podkreślają, że warto postawić na ich szkolenie w tym zakresie.

    Więcej…