Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Niemalże na każdych targach organizowanych przez hurtownie w całej Polsce nasza redakcja miała przyjemność spotykać zespół handlowców z łódzkiej firmy A7, która na rynku oferowała od wielu lat między innymi markę Noster. Specjalizująca się w imporcie firma od listopada 2016 roku nie jest już dystrybutorem artykułów szkolnych logowanych tą marka. Od 4 listopada to  firma Interdruk SA jest jej właścicielem.

Rozmowy na temat sprzedaży marki trwały od kilku miesięcy. Interdruk, który dotychczas specjalizował się w produkcji i sprzedaży głównie asortymentu papierniczego, pozyskując nowe produkty na pewno znacznie wzmocnił swoją pozycję szczególnie w handlu z dużymi sieciami. Obecnie trwają prace nad implementacją szerokiej oferty marki Noster, Today's, Nara, Foldermate, Bonnini oraz Floppy do dotychczasowego asortymentu Interdruku. W znacznym stopniu zajmuje się tym dotychczasowy zespół handlowy z firmy A7, który wraz ze sprzedażą marki podjął współpracę z nowym dystrybutorem.

Jak informują przedstawiciele Interdruk S.A. - poszerzona oferta o produkty piśmiennicze, artykuły biurowe oraz szeroką gamę artykułów kreatywnych wejdzie w skład standardowej oferty handlowej warszawskiego producenta i zostanie przedstawiona już niebawem. Tym samym inwestycja ta pozwoli firmie na jeszcze lepszą, bardziej kompleksową obsługę swoich klientów.

 

Wybrane ogłoszenia

Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
5 kolorów zabawy.
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Idealne dla najmłodszych
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Podręczna drukarka etykiet
Nowa oferta marki JOVI
Ręcznie malowane torebki.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Porady dla małych i średnich przedsiębiorstw pozwalające zmniejszyć bałagan

    Stworzenie wygodnego i uporządkowanego miejsca pracy jest kluczem do prowadzenia efektywnej działalności. Sabine Holocher z PFU Imaging Solutions oferuje pięć wskazówek dla sektora MŚP, które pomogą zminimalizować biurowy chaos i zmodernizują miejsca pracy.

    Więcej…  
  • Biały toner Xerox do niezwykłych uszlachetnień druku!

    Kartki pocztowe z płatkami śniegu, okładki książek zadrukowane kolorem a na nim biały tekst, opakowania i reklamy poddrukowane białym tonerem. Taki efekt uzyskasz przy pomocy białego tonera dostępnego w maszynach Xerox iGen® 5 z piątym zespołem drukującym.

    Więcej…