Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Rzeczywistość branżowa dość mocno ewaluowała przez ostatni rok. Wprawdzie aktywność w internecie od dawna skutecznie wykorzystywana jest przed wiele firm, jednak ostatnie 12 miesięcy bardzo mocno przyspieszyły tę aktywność. To już kolejna firma, która wychodzi naprzeciw potrzebom swoim klientom.

Hamelin jest francuską firmą rodzinną i liderem rynku w dziedzinie produkcji artykułów szkolnych i biurowych. Jej produkty zapewniają wsparcie milionom dzieci w wieku szkolnym, studentom i profesjonalistom na całym świecie podczas nauki, studiów, projektów, jak również życia codziennego. Dla wszystkich pracowników firmy wielkie znaczenie odgrywa w życiu edukacja oraz dobra organizacja w każdym wieku, dlatego też celem ich jest zapewnienie klientom najlepszych narzędzi, które będą pomocne w rozwijaniu umiejętności oraz odnoszeniu sukcesów w nauce.

Poza genialną ofertą, która na bieżąco uzupełnia asortyment firmy, polski oddział niedawno stworzył platformę, która w dobie ciągłej niepewności czy spotkamy się na targach, chce ułatwić funkcjonowanie sklepów, hurtowni i sieci oferujących na swoich półkach marki: Oxford, Top 2000, Elba, Bantex, MyBaq, Inilux oraz Linex.

To dla nich powstała strona: https://hamelin-eos.pl, gdzie w bardzo łatwy i logiczny sposób można dokonać hurtowych zamówień. A jakie są największe korzyści z rejestracji na platformie? O tym poniżej. 


Strona przede wszystkim jest bardzo przejrzysta.


Korzystanie z platformy ułatwia składanie zamówień i komunikację z firmą HAMELIN.

 

 • Zyskasz dostęp do zdjęć i opisów produktów.
 • Łatwo sprawdzisz swoje warunki handlowe.
 • Na platformie bez problemu znajdziesz wszystkie otrzymane dokumenty.
 • Na platformie zyskasz dostęp do historii swoich zamówień. Sprawdzisz ich status, wartość oraz produkty, jakie zamówiłeś.
 • Kontrolowanie Twoich płatności nigdy nie było takie proste! Dzięki tej zakładce znajdziesz wszystkie informacje o płatnościach w jednym miejscu.
 • Tu znajdziesz informacje o nowościach i promocjach.
 • Firma ułatwia Ci sprawdzanie statusu ważnych dla Ciebie spraw dotyczących reklamacji i zwrotów.
 • Komunikacja z firmą będzie łatwa i szybka! Dzięki tej zakładce możesz wysyłać swoje zapytania w dowolnej chwili.
 • Platforma sprawia, że identyfikowanie produktów będzie łatwiejsze. Możesz sparować swoje kody produktów z tymi producenta, co ułatwi ich identyfikację.
 • Tu sprawdzisz na jakim etapie założonego planu jesteś. Znajdziesz wszystkie informacje dotyczące Twoich obrotów.
 • Dla każdego pracownika możesz stworzyć indywidualne subkonto.

Nawigacja jest intuicyjna. 


Każdy produkt jest szczegółowo opisany.


Każdy produkt posiada szeroką galerię zdjęć oraz filmy prezentacyjne.

 

 

www.hamelin-eos.pl

Odkryj potencjał komunikacji online.

* funkcjonalność dostępna dla klientów bezpośrednich Hamelin

Wybrane ogłoszenia

Polska marka artykułów czyszczących.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
Nowość w ofercie Rozette.
Jedyny taki zeszyt na rynku 3 w 1
5 kolorów zabawy.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Pokolenie Z – technologię ma we krwi

  Dorastają pod wpływem Facebooka, smartfonów i talent shows, a ich placem zabaw jest Internet. Wiedzę czerpią z Internetu i są nastawieni na szybkie wyszukiwanie informacji. Pokolenie Z, o którym mowa, to osoby urodzone po 1995 roku, dla których technologia to główne narzędzie do poszerzania wiedzy. Czy z tego powodu należy zmienić podejście do edukacji? Radzą eksperci ze Squla.pl – interaktywnej platformy edukacyjnej. 

  Więcej…  
 • Stawiamy na produkty dobrej jakości i niepowtarzalne

  Dokładnie rok temu w ofercie firmy Panta Plast Sp. z o.o. pojawił się zupełnie nowy asortyment. Dotychczas słynący głównie z galanterii biurowej i szkolnej producent z Łodzi, do swojego portfolio dodał artykuły piśmienne marki Uni-Max. To był bardzo odważny krok. Jak po tym czasie ocenia sprzedaż nowej oferty Łukasz Komorowski, Dyrektor Handlowy firmy Panta Plast Sp. z o.o.? O tym oraz o kolejnej grupie produktowej rozmawialiśmy podczas targów w Kompanii Biurowej w dniu 22 września 2017 roku.

  Więcej…