Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Do szybkiego i efektywnego usuwania kurzu oraz innych zanieczyszczeń.

Polecamy

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Rzeczywistość branżowa dość mocno ewaluowała przez ostatni rok. Wprawdzie aktywność w internecie od dawna skutecznie wykorzystywana jest przed wiele firm, jednak ostatnie 12 miesięcy bardzo mocno przyspieszyły tę aktywność. To już kolejna firma, która wychodzi naprzeciw potrzebom swoim klientom.

Hamelin jest francuską firmą rodzinną i liderem rynku w dziedzinie produkcji artykułów szkolnych i biurowych. Jej produkty zapewniają wsparcie milionom dzieci w wieku szkolnym, studentom i profesjonalistom na całym świecie podczas nauki, studiów, projektów, jak również życia codziennego. Dla wszystkich pracowników firmy wielkie znaczenie odgrywa w życiu edukacja oraz dobra organizacja w każdym wieku, dlatego też celem ich jest zapewnienie klientom najlepszych narzędzi, które będą pomocne w rozwijaniu umiejętności oraz odnoszeniu sukcesów w nauce.

Poza genialną ofertą, która na bieżąco uzupełnia asortyment firmy, polski oddział niedawno stworzył platformę, która w dobie ciągłej niepewności czy spotkamy się na targach, chce ułatwić funkcjonowanie sklepów, hurtowni i sieci oferujących na swoich półkach marki: Oxford, Top 2000, Elba, Bantex, MyBaq, Inilux oraz Linex.

To dla nich powstała strona: https://hamelin-eos.pl, gdzie w bardzo łatwy i logiczny sposób można dokonać hurtowych zamówień. A jakie są największe korzyści z rejestracji na platformie? O tym poniżej. 


Strona przede wszystkim jest bardzo przejrzysta.


Korzystanie z platformy ułatwia składanie zamówień i komunikację z firmą HAMELIN.

 

 • Zyskasz dostęp do zdjęć i opisów produktów.
 • Łatwo sprawdzisz swoje warunki handlowe.
 • Na platformie bez problemu znajdziesz wszystkie otrzymane dokumenty.
 • Na platformie zyskasz dostęp do historii swoich zamówień. Sprawdzisz ich status, wartość oraz produkty, jakie zamówiłeś.
 • Kontrolowanie Twoich płatności nigdy nie było takie proste! Dzięki tej zakładce znajdziesz wszystkie informacje o płatnościach w jednym miejscu.
 • Tu znajdziesz informacje o nowościach i promocjach.
 • Firma ułatwia Ci sprawdzanie statusu ważnych dla Ciebie spraw dotyczących reklamacji i zwrotów.
 • Komunikacja z firmą będzie łatwa i szybka! Dzięki tej zakładce możesz wysyłać swoje zapytania w dowolnej chwili.
 • Platforma sprawia, że identyfikowanie produktów będzie łatwiejsze. Możesz sparować swoje kody produktów z tymi producenta, co ułatwi ich identyfikację.
 • Tu sprawdzisz na jakim etapie założonego planu jesteś. Znajdziesz wszystkie informacje dotyczące Twoich obrotów.
 • Dla każdego pracownika możesz stworzyć indywidualne subkonto.

Nawigacja jest intuicyjna. 


Każdy produkt jest szczegółowo opisany.


Każdy produkt posiada szeroką galerię zdjęć oraz filmy prezentacyjne.

 

 

www.hamelin-eos.pl

Odkryj potencjał komunikacji online.

* funkcjonalność dostępna dla klientów bezpośrednich Hamelin

Wybrane ogłoszenia

Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Poszukiwani handlowcy!!
Totalny hit sprzedażowy!!
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Elegancko kieszonkowy kalendarz.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Podsumowujemy rok z firmą NM Revolution

  Kontynuując nasze spotkania z osobami z branży w celu podsumowania 2019 roku, swoje pytania tym razem kierujemy do Dyrektor Handlowej w firmie NM Revolution - Anety Kosteckiej. Reprezentantka firmy zajmującej się dystrybucją materiałów eksploatacyjnych marki INQPrint Supplies w naszej rozmowie skonstatowała minione 12 miesięcy.

  Więcej…  
 • Żelazna Ósemka wśród kwiatów do biura

  Kwiaty w biurze potrafią zdziałać cuda. Wiemy o tym nie tylko my, ale także firmy z naszej branży. Znamiennym przykładem jest pokazane na Fanpage'u KBK zdjęcie siedziby Interhurt w Zgorzelcu. Właśnie ono zainspirowało nas do napisania tego artykułu ku inspiracji pozostałych firm

  Więcej…