Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Na rynku właśnie pojawił się nowy produkt w branży papierniczo-biurowo-szkolno-zabawkarskiej, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród sklepikarzy, szkół, przedszkoli. Paczka szkolna - nazwana przez twórców School-Box to zestaw najnowszych produktów, które trtafią na rynek w sezonie 2014/2015. Zawiera ona próbki, ulotki, szczegółowe informacje na temat produktów oraz kontakt do dystrybutorów.

Paczka School-Box to zupełnie nowe narzędzie do promocji. Przy współpracy z wieloma Partnerami, Producentami, Importerami stworzony został zestaw innowacyjnych produktów, które są hitami sprzedażowymi.

W paczcie znajdą się wyłącznie sprawdzone długopisy, zszywacze, piórniki, gumki, linijki, mazaki, markery... Lista produktów jest bardzo długa.

Już dziś swoje zainteresowanie otrzymaniem School-Box'a wyraziło ponad 300 sklepów, 200 szkół i przedszkoli.

Jak informuje współorganizator akcji wysyłkowej - Marcin Kostera - to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w branży. 

- Paczka School-Box dotrze do najmniejszych sklepów w Polsce. Chcemy z naszymi Partnerami zapewnić wszystkim właścicielom sklepów papierniczo-biurowo-szkolno-zabawkarskich dostęp do najświeższych informacji nie tylko poprzez obrazki w gazecie. Wszystkie sklepy, które albo spotkają się z nami na targach lokalnych, w których aktywnie będziemy uczestniczyć, albo wyślą do nas swój adres pocztowy otrzymają od nas pełen zestaw najciekawszych produktów. Naszą misją jest promocja branży PBSiZ, dlatego podjęliśmy się tego zadania - mówi redaktor magazynu scann.R, Marcin Kostera.

Jak informuje organizator, School-Box prócz sklepikarzy znajdzie swoich właścicieli wśród nauczycieli, opiekunów, dyrektorów szkół oraz przedszkoli.

Paczki rozsyłane będą pocztą oraz rozdawane podczas targów lokalnych jak i ogólnopolskich.

Listę targów, które organizowane są przed największe hurtownie w branży publikujemy poniżej. Na bieżąco jest ona uzupełniana o nowe lokalizacje. 


Sklepy, szkoły, przedszkola, które chciałyby taką paczkę sobie zarezerwować lub otrzymać pocztą proszone są o przesłanie swoich danych adresowych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule pisząc: School-Box.

Firmy zainteresowane "udziałem" w paczce prosimy o kontakt z naszą redakcją pod numerem telefonu: 608 426 046, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


UWAGA! Ilość paczek ograniczona: 2 000 sztuk

 

 

Wybrane ogłoszenia

Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Firma Milan poszukuje handlowca!!
Totalny hit sprzedażowy!!
Ręcznie malowane torebki.
Nowość w ofercie Rafcom.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jak zrobić własną, trójwymiarową kartkę świąteczną?

    Święta lada dzień. Wszyscy w popłochu przygotowujemy się do nich. Wprawdzie liczba kartek świątecznych wysyłanych tradycyjną pocztą z roku na rok spada, jednakże znacznie rośnie zainteresowanie własnoręcznie przygotowanymi dekoracjami.

    Więcej…  
  • Ustawa antyzatorowa czeka na podpis

    Nieterminowość w rozliczaniu płatności zaburza płynność finansową firm i hamuje ich rozwój. Z problemem boryka się 80–90 proc. przedsiębiorstw – wynika z szacunków Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Rozwiązaniem ma być ustawa o przeciwdziałaniu zatorom płatniczym, która czeka już tylko na podpis prezydenta. Przepisy mają wejść w życie 1 stycznia 2020 roku. – Prawdopodobnie problem zatorów nie zostanie zupełnie zlikwidowany – podkreślają eksperci Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. – Mamy kilka pomysłów, które mogłyby zostać uwzględnione w nowelizacji ustawy.

    Więcej…