Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Projektory marki ViewSonic zakupione przez szkoły i wyższe uczelnie mogą być objęte dłuższym okresem gwarancyjnym. Standardowa gwarancja projektora może być rozszerzona do 4 lat na urządzenie i 4 lat na lampę (max. 2000h).

Gwarancja dotyczy wyłącznie pierwszej, zamontowanej fabrycznie lampy. Jednostki edukacyjne zainteresowane skorzystaniem z tej możliwości muszą w ciągu 30 dni od zakupu dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie http://www.multimediawszkole.pl/rejestracja. 

Specjalne warunki dotyczą modeli ViewSonic: PJD5453S, PJD5483S i PJD6383S 

Wybrane ogłoszenia

Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Poszukiwani pracownicy
Fluo marki Main Paper
Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.
Idealne dla domowych artystów.
Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Nowy wymiar biurowej elegancji!
Nowość w ofercie Rafcom.
Najlepsza licencja tego roku!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Szukasz pomysłu na wartościowy prezent dla dziecka - bądź nieszablonowy...

    Urodziny, imieniny, komunia, wizyta wróżki-zębuszki, pierwszy dzień w szkole, Dzień Dziecka. Te wyjątkowe chwile warto umilić maluchowi prezentem od serca. Jaki wybrać? Niewątpliwe najcenniejszymi będą: poświęcony czas, uwaga oraz wsparcie w tych momentach, które związane są ze zmianą. A jeśli chcielibyśmy dodatkowo obdarować naszą pociechę upominkiem? Możliwości jest bez liku! My proponujemy prezent, który wywoła uśmiech, nie wydrenuje naszych portfeli, a jednocześnie będzie gwarantem wartościowo spędzonego czasu - rozwinie, pobudzi wyobraźnię i kreatywność. Domyślacie się już o czym mowa? To coloring book - książki nie tylko dla najmłodszych.

    Więcej…  
  • Kreatywność w praktyce, czyli odkrywanie czym jest doświadczanie

    Psycholog Jerome S. Bruner* mówił: ??najefektywniejsze jest uczenie się wspólne z dorosłymi i rówieśnikami?. Wielokrotnie podkreślał jednak fakt, że dziecko najefektywniej uczy się przez doświadczenie. Kreatywność to cecha pożądana w dzisiejszym świecie, ale zadbać o jej rozwijanie należy bardzo wcześnie.

    Więcej…