Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Projektory marki ViewSonic zakupione przez szkoły i wyższe uczelnie mogą być objęte dłuższym okresem gwarancyjnym. Standardowa gwarancja projektora może być rozszerzona do 4 lat na urządzenie i 4 lat na lampę (max. 2000h).

Gwarancja dotyczy wyłącznie pierwszej, zamontowanej fabrycznie lampy. Jednostki edukacyjne zainteresowane skorzystaniem z tej możliwości muszą w ciągu 30 dni od zakupu dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie http://www.multimediawszkole.pl/rejestracja. 

Specjalne warunki dotyczą modeli ViewSonic: PJD5453S, PJD5483S i PJD6383S 

Wybrane ogłoszenia

Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Firma Milan poszukuje handlowca!!
Nowa oferta marki JOVI.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Polska marka artykułów czyszczących.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Akademia Rafcom - odcinek 7

    Zakup drukarki oraz jej rodzaj to jeden z kluczowych dylematów klientów. O tym, jakie kryteria wziąć pod rozwagę oraz na co szczególnie zwrócić uwagę odpowiada Regina Telega, Dyrektor Handlowa w firmie Rafcom.

    Więcej…  
  • Pięć kroków w kierunku wydajniejszej organizacji spotkań

    Powodzenie spotkania biznesowego zależy od czegoś więcej, niż przyjście na czas i zajęcie miejsca przy stole. Doktor Nigel Oseland, psycholog środowiskowy z Workplace Unlimited, opisuje proste działania, dzięki którym firmy mogą wydajniej organizować spotkania.

    Więcej…