Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Do szybkiego i efektywnego usuwania kurzu oraz innych zanieczyszczeń.

Polecamy

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Angielski dla dzieci jest nauczany w większości polskich szkół i przedszkoli. Nic dziwnego – jest to umiejętność nie do przecenienia. Znając angielski, jesteśmy w stanie swobodnie podróżować, nawiązując przyjaźnie na całym świecie. Co więcej – to także podstawa, gdy ubiegamy się o dobrą pracę. To już nie jest atut czy dodatkowa zaleta, ale absolutne minimum, które trzeba spełnić, by zatrudnić się w międzynarodowej firmie, ale także niewielkim, regionalnym miejscu. Osoby, które marzą o karierze na uczelni, z pewnością szybko przekonają się, że bez angielskiego ani rusz! Jednym słowem – angielski dla dzieci to nie wymysł czy nowoczesna fanaberia, ale podstawa. Dzięki temu zapewnisz swojemu dziecku lepszy start w dorosłość. 

Obecnie powstało naprawdę sporo różnych szkół angielskiego, które kierują swoje programy także do dzieci. Bardzo ciekawą opcją będzie z pewnością szkoła online. Dzięki takiej formie zajęć dziecko nie musi nigdzie dojeżdżać, Ty nie tracisz czasu, nie musisz planować swoich podróży po mieście z wyprzedzeniem. Dodatkowo zaoszczędzisz na benzynie czy parkingu! Takie placówki zazwyczaj proponują dużą elastyczność, zarówno w kwestii harmonogramu, jak i samego programu. Z pewnością warto sprawdzić najciekawsze oferty. 

 

Od jakiego wieku zacząć angielski dla dzieci?

Tak naprawdę nie ma minimalnego wieku, aby zacząć uczyć dzieci angielskiego! Angielski dla dzieci może być “nauczany” już od maleńkości. Wiele osób twierdzi, że nawet noworodki czy niemowlaki mogą na tym skorzystać. Oczywiście efekty w tym przypadku trudniej ocenić. Dlatego my proponujemy, aby maluch uczył się angielskiego od wieku około 4 lat. Z pewnością są dzieci, które mogą zacząć nawet wcześniej. Obserwuj swoje dziecko, a jeśli nie jesteś pewny – zwróć się o pomoc do specjalisty. 

Najważniejszym czynnikiem w tym przypadku jest to, aby nauka dla tak małego dziecka wyglądała w odpowiedni, określony sposób. Z oczywistych powodów kartkówki czy odpytywani ana niewiele się zdadzą. Na szczęście obecnie metody edukacyjne są o wiele nowocześniejsze. Dzięki temu dzieci mogą uczyć się przez… zabawę! To świetny pomysł dla każdego malucha. Gwarantujemy, że będą zachwycone! 

Angielski dla dzieci w formie zabawy gwarantuje sukces, ponieważ tak małe dzieci uczą się niejako naturalnie i w sposób dla nich zupełnie normalny. Przecież wszystko, co ich otacza, jest dla nich nowe! 


 

Jak powinien wyglądać angielski dla dzieci? 

Jak wspomnieliśmy powyżej, angielski dla dzieci powinien odbywać się w formie zabawy. Przecież nauka nie musi być nudna! Rysowanie, śpiewanie piosenek, recytowanie zabawnych wierszyków, granie w interaktywne gry – to wszystko sprawi, że dziecko nauczy się nowych słówek bez stresu i nudy! Będzie to dla niego znane, naturalne środowisko, w którym odnajdzie się bez problemu. Nie obawiaj się zatem lekcji z native speakerem. Choć Ciebie może to przerażać, Twój maluch podejdzie do tego z o wiele większym “luzem”. Jeśli atmosfera zajęć będzie przyjazna, a nauczyciel będzie uczył poprzez zabawę, dziecko z pewnością poczuje się bezpiecznie i spokojnie. 

 

Z pewnością warto przetestować Novakid. Oferują darmową lekcję próbną, a ich programy są przygotowywane indywidualnie. Unikniesz zatem sytuacji, że zajęcia będą nudzić Twoje dziecko. Indywidualne podejście gwarantuje sukces! 

 

Wybrane ogłoszenia

Poszukiwani handlowcy!!
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Totalny hit sprzedażowy!!
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Szeroka oferta graficzna.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Ręcznie malowane torebki.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Sprawdź kiedy w niedzielę możesz pójść na zakupy w 2020 roku!

    To końcówka 2019 roku i ostatnie niedzielne zakupy. Osobiście uważamy, ze nowa ustawa wcale nie przypadła nam do gustu. Nie mówimy o fakcie spędzania weekendów w Galeriach handlowych, jednak wielokrotnie nasza praca i targowe wyjazdy powodowały, że właśnie w niedzielę mogliśmy dokonać podstawowych zakupów. Niemniej z ustawodawcą dyskutować nie będziemy i zgodnie z naszą powinnością publikujemy terminy gdy będzie można oraz kiedy nie będzie można iść na niedzielny shopping. 

    Więcej…  
  • Na co rozsądnie wydać 300+

    Państwo nasze trochę nas rozpieszcza. Nie jesteśmy portalem, na którym będziemy wchodzić w tematy polityczne, jednak fakt jest taki, że w tym roku każda rodzina z dziećmi może otrzymać 300 zł na wyprawkę szkolną. Jak wykorzysta pieniądze? Czy połasi się na wyłącznie tanie rzeczy? Tego nie będziemy oceniać. My chcemy doradzić, jak wybierać z głową produkty do szkoły.

    Więcej…