Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

"Zamawiaj produkty online przez ulubioną hurtownię, z dostawą bezpośrednio od dystrybutora. Wygodnie i bez wychodzenia ze sklepu lub z domu. Nagrody i rabat czekają!"

Tym sloganem kusi nas firma CX Dystrybucja do odwiedzenia Wirtualnych targów, które tak naprawdę już od kilku lat są organizowane. Obecna kwarantanna oraz odwołane targi tradycyjne spowodowały, że cała branża przeniosła się do internetu. Tym samym targi wirtualne, które dotychczas były jedynie wsparciem sprzedaży, stały się głównym miejscem spotkań klientów firmy. 

Do współpracy przy organizowaniu targów zaproszonych zostało wiele hurtowni papierniczo-biurowo-szkolnych.  

Wśród nich nie mogło zabraknąć takich partnerów jak:

ASTRA Łomża

ABC Kraków

ABRO Warszawa

ALLMIX Warszawa ul. Działkowa

ARTIM Opole

ATUT Wrocław

B and S Szczecin Tama

BAWI Białystok

BERTUS Poznań

BESKID Bielsko-Biała

BIURO PLUS Kraków

CDN Jelenia Góra

CENTRUM_HUR Ostrołęka

EUROTRADE Kraków

FIMAR_1 Łódź

H2 Warszawa ul. Annopol

HASTA Wrocław

KLEKS Toruń

MONIKA Bydgoszcz

NENUFAR Zabrze

PAXER Olsztyn

PIK Bydgoszcz

 

Wybierz korzyści

Targi wirtualne to nie tylko zakupy. To przede wszystkim korzyści. Każdy klient dokonujący zamówień o wartości minimum 300 zł może skorzystać z rabatu 3% na całe zamówienie. 

Ponadto za cały koszyk przyznawane są punkty, które można wymienić od razu na nagrodę targową lub wykorzystać w programie pointShaker i wybrać prezent z szerokiego katalogu nagród na Platformie Corex.

To, co najistotniejsze, yo fakt, że do końca roku można wybierać nagrody, a w zależności od zakupionych produktów ze zwiększoną ilością punktów można przyspieszyć ich zbieranie!

W tym roku firm CX Dystrybucja do wirtualnych targów przygotowała nie tylko prezentacje fotograficzne wszystkich nowości. We współpracy z Magdą Kordaszewską oraz z naszym portalem na bieżąco przygotowywane są videoprezentację asortymentowe.

W mediach społecznościowym magazynu scann.R (facebook, instagram) na bieżąco publikujemy filmiki z prezentacji produktowych. Kanał youtube także jest pełen takich filmów.

Kilka z nich publikujemy poniżej:


Produkty Maped do szkoły i przedszkola: kredki, flamastry, temperówki, nożyczki, cienkopisy i inne
  

Zestawy kreatywne do zabawy Maped Creativ
 

Produkty Stick'n do kreatywnej zabawy, przyjemnej nauki i łatwej pracy biurowej
 
 

I jak? Odwiedzisz targi? To naprawdę jest proste. Wejdź na stronę: https://platforma.corex.pl/targi/, wpisz swój NIP bez spacji i myślników, sprawdź i potwierdź dane, które się wyświetlą lub załóż nowe konto.

Wybierz hurtownię, która wystawi fakturę za zamówiony towar. 

Wybierz potrzebne Ci produkty, zastanów się nad nagrodami i wyślij zamówienie.

Proste?

Proste!

Spiesz się - targi trwają jeszcze miesiąc! 


Odsłony: 921