Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Akcja "Wymień stare na nowe" organizowana przez firmę Panta Plast - wyłącznego dystrybutora artykułów piśmiennych marki Unimax, cały czas trwa i nabiera rozpędu. Już 13 hurtowni dołączyło do ogólnopolskiej kampanii, tym samym wspierając nie tylko ekologię, ekonomię, ale przede wszystkim wspierając wspólną inicjatywę.

- Tak naprawdę byliśmy ciekawi, czy szkoły w ogóle będą zainteresowane taką ofertą. - słyszymy od przedstawicieli firmy KRAM z Obrzycka, która od początku wsparła łódzkiego dystrybutora marki Unimax - Zadzwoniliśmy do szkoły podstawowej, z którą regularnie współpracujemy i naprawdę im się ten pomysł bardzo spodobał. 

To kampania, która nie potrzebuje rozgłosu. Pocztą pantoflową kolejne placówki edukacyjne dowiadują się o zbiórce i same zgłaszają do hurtowni. Jak słyszymy od uczestniczących hurtowni - to bardzo fajna akcja, która przede wszystkim już dziś aktywizuje klientów. 

Część hurtowni branżowych, które dołączyły do akcji już teraz zaznacza, że dzięki niej po raz pierwszy nawiązały współpracę ze szkołami. Grupa Biuroland jednogłośnie deklaruje, że to bardzo ważna promocja. Oprócz tego, że pomaga budować relacje z obecnymi Klientami to jest ona bardzo dobrym narzędziem na tzw. wejście do klienta i zrobienie pierwszego wrażenia. 

Obecnie 13 podmiotów z Polski promuje akcję wymiany długopisów. Są to:

1. HURTOWNIA - DUET - KIELCE

2. HURTOWNIA - BIUROLAND - JAWORZNO

3. HURTOWNIA - KRAM - OBRZYCKO

4. HURTOWNIA - ANMA - PRZEMYŚL

5. HURTOWNIA - BIURO-MAX - CHRZANÓW

6. HURTOWNIA - MIMAR - OSTRÓW MAZOWIECKA

7. HURTOWNIA - BIURO-ART - GRYFICE

8. HURTOWNIA - HAPIS - SZCZYTNO

9. HURTOWNIA - FRAPO - KONIN

10. HURTOWNIA - MULTI - BRODNICA

11. HURTOWNIA - WEKTOR - KRAKÓW

12. HURTOWNIA - PAXER - OLSZTYN

13. HURTOWNIA - KONKRET PLUS - KIELCE

Lista ta jednak na bieżąco uaktualniana jest przez organizatora - Panta Plast

Jeśli Twoja firma także chce dołączyć do akcji, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Jeśli reprezentujesz placówkę edukacyjną, także skontaktuj się z firmą Panta Plast. Masz czas na dołączenie do zbiórki długopisów do 30.06.2019 r. (lub do wyczerpania zapasów produktów promocyjnych).

PLAKAT DLA HURTOWNI.jpg

 

 


Regulamin akcji promocyjnej: „WYMIEŃ STARE NA NOWE”

1. Postanowienia ogólne

1.1. Niniejszy regulamin określa warunki przeprowadzenia akcji promocyjnej pod nazwą „Wymień stare na nowe” – zwanej dalej „Promocją”.

1.2. Organizatorem Promocji jest Panta Plast Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Szparagowej 12 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000155174, NIP: 7260037682 - zwana dalej „Organizatorem”.

2. Miejsce i czas trwania Promocji

2.1. Promocja obowiązuje na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

2.2. Promocja rozpoczyna się w dniu 01.11.2018 r., a kończy w dniu 30.06.2019 r. (lub do wyczerpania zapasów produktów promocyjnych).

Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia lub skrócenia terminu Promocji. W przypadku przedłużenia lub skrócenia Promocji, Organizator poinformuje o tym fakcie na swojej stronie internetowej www.pantaplast.com.pl

3. Zasady funkcjonowania promocji

3.1. Promocja skierowana jest do klas/szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich, oraz innych placówek oświatowych - zwanych dalej Uczestnikiem.

3.2. Akcja nie jest przeznaczona dla osób fizycznych.

3.3. Promocja polega na zbieraniu przez Uczestnika zużytych długopisów do specjalnych kartonów firmowych, a następnie na wymianie na nowe długopisy marki Unimax przez Organizatora/Hurtownie.

Przekazane nowe długopisy (będące próbkami towarów marki UNIMAX) są zachętą dla przyszłego konsumenta (szkoły, rodziców uczniów oraz uczniów) do zakupu towarów marki UNIMAX w przyszłości.

3.4. Promocja będzie realizowana wspólnie z partnerami handlowymi Organizatora - wybranymi Hurtowniami z artykułami biurowo-szkolnymi. Hurtownie będą obsługiwały Promocję w zakresie dostarczania kartonów firmowych oraz wymianie długopisów.

3.5. Kartony firmowe oraz pakiety nowych długopisów będą wysyłane od Organizatora do Hurtowni razem z wysyłką standardowych zamówień złożonych przez Hurtownie.

3.6. Aby Hurtownia mogła przystąpić do akcji promocyjnej wymagane jest:

- aby w trakcie trwania Promocji posiadała w sprzedaży co najmniej jeden model długopisu marki Unimax - przesłanie do Organizatora wypełnionego Dokumentu Zgłoszenia udziału w akcji promocyjnej. Dokument udziału w akcji promocyjnej można pobrać z firmowej strony internetowej Organizatora.

3.7. Placówka, przystępująca do Promocji, po kontakcie z Hurtownią i wyrażeniem chęci udziału w promocji, otrzyma karton firmowy od Hurtowni służący do zbierania zużytych długopisów. Listę Hurtowni biorących udział w Promocji można uzyskać na stronie internetowej www.pantaplast.com.pl lub kontaktując się bezpośrednio z Organizatorem.

3.8. W wyjątkowych sytuacjach Uczestnik może zgłosić się bezpośrednio do Organizatora celem otrzymania kartonu firmowego. Wówczas Organizator wskaże Hurtownię, która dalej będzie obsługiwała Uczestnika w zakresie Promocji i od której otrzyma karton firmowy.

3.9. Po zebraniu przez Uczestnika co najmniej jednego pakietu zużytych długopisów (150 szt.) należy przekazać go do Hurtowni, która wcześniej dostarczyła karton firmowy. Adres wysyłki będzie znajdował się na kartonie.

3.10. Hurtownia, która otrzyma pakiet zużytych długopisów od Uczestnika, powinna wypełnić Dokument Wymiany Długopisów. Dokument powinien być podpisany w części pierwszej przez obie strony (Uczestnika oraz Hurtownię) a następnie wysłany mailem w formie skanu przez Hurtownię do Organizatora na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie Hurtownia zobowiązuje się odesłać otrzymany pakiet zużytych długopisów do Organizatora. Po wpłynięciu pakietu zużytych długopisów do Organizatora, ten po sprawdzeniu ilości i potwierdzeniu poprawności zgłoszenia wyśle do Hurtowni pakiet nowych 50 szt. długopisów marki Unimax.

3.11. Aby Hurtownia mogła przekazać Uczestnikowi nowe długopisy w miejsce zużytych, Uczestnik powinien wypełnić widniejące na kartonie firmowym pole: Dane Placówki (nazwa, klasa, adres, dane osoby kontaktowej). Wymiana pakietu będzie potwierdzana przez Hurtownię poprzez podpisanie przez obie strony (Uczestnika oraz Hurtownię) drugiej części Dokumentu Wymiany Długopisów. Szablon Dokumentu Wymiany Długopisów zostanie wysłany do Hurtowni przez Organizatora razem z wysyłką kartonu firmowego. Dokument będzie również dostępny do pobrania na stronie internetowej Organizatora www.pantaplast.com.pl

3.12. Po każdorazowym przekazaniu nowego pakietu długopisów Uczestnikowi, Hurtownia zobowiązuje się do przesłania wypełnionego i podpisanego Dokumentu Wymiany Długopisów do Organizatora w formie skanu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres: PANTA PLAST SP Z O.O. ul. Szparagowa 12, 91-211 Łódź

3.13. Za każde przesłane 150 szt. zużytych długopisów Uczestnik za pośrednictwem Hurtowni otrzyma 50 szt. nowych długopisów marki UNIMAX.

3.14.Karton firmowy, który nie będzie zawierał pełnego pakietu 150 szt. długopisów nie będzie brany pod uwagę.

3.15. Karton firmowy, który będzie zawierał więcej sztuk długopisów niż przewidziany pakiet (150 szt.) będzie brany pod uwagę jako jeden pełny pakiet (150 szt.)

3.16. Uczestnik przystępując do Promocji akceptuje ustalone przez Organizatora zasady realizacji Promocji i zobowiązuje się do przestrzegania regulaminu Promocji „Wymień stare na nowe”. Nieprzestrzeganie regulaminu może skutkować wykluczeniem uczestnika z udziału Promocji.

4. Dane osobowe

4.1. Dane osobowe Uczestników Promocji podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz.1182 t.j.). i będą wykorzystywane wyłącznie w celu przeprowadzenia Promocji.

4.2. Administratorem danych osobowych jest Panta Plast Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Szparagowej 12 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000155174. Podane dane będą przetwarzane zgodnie Art. 6 pkt 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE). Podanie danych jest całkowicie dobrowolne, jednak niewyrażenie zgody na przetwarzanie danych uniemożliwi realizację w/w celu. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

4.3. Podane dane będą przechowywane przez czas niezbędny do realizacji celu, a po tym czasie usuwane chyba, że odrębne przepisy prawa będą stanowiły inaczej.

5. Nagroda główna

5.1. Uczestnik, który wymieni największą ilość pakietów zużytych długopisów w trakcie trwania Promocji, otrzyma nagrodę główną.

5.2. Jeśli w trakcie trwania promocji kilku Uczestników wymieni identyczną ilość pakietów zużytych długopisów, wówczas o zwycięstwie zdecyduje data zgłoszenia wymiany ostatniego pakietu zamieszczona na Dokumencie Wymiany Długopisów.

5.3. O ilości wymienionych pakietów oraz dacie wpłynięcia do Partnera (Hurtowni) będą decydowały Dokumenty Wymiany Długopisów o których mowa w punkcie 3.10

5.4. Nagrodą główną jest zestaw artykułów szkolnych (długopisy, zeszyty, farby, kleje, inne przybory) o wartości 1000 PLN (według cen cennikowych netto sprzedaży Organizatora).

5.5. Organizator posiada prawo do weryfikacji spełnienia warunków uczestnictwa w Promocji. Organizator jest uprawiony do odmowy przyznania nagrody Uczestnikowi, jeśli okaże się, że dany Uczestnik działa sprzecznie z niniejszym regulaminem.

6. Reklamacje

6.1. Uczestnik ma prawo do składania reklamacji związanych z Promocją.

6.2. Wszelkie reklamacje związane z Promocją należy zgłaszać pisemnie do Organizatora na adres: PANTA PLAST SP Z O.O. ul. Szparagowa 12, 91-211 Łódź wraz ze szczegółowym uzasadnieniem w terminie maksymalnie do 14 dni od daty zakończenia Promocji.

6.3. Reklamacja powinna zawierać imię i nazwisko, adres zwrotny osoby zgłaszającej oraz nazwę i adres placówki, której dotyczy reklamacja.

6.4. Organizator rozpatruje reklamacje niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. O wynikach reklamacji Uczestnik zostanie poinformowany pisemnie.

7. Postanowienia końcowe

7.1. Regulamin niniejszej Promocji dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej www.pantaplast.com.pl

7.2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu, pod warunkiem, że nie naruszy to już nabytych praw Uczestników. O każdorazowej zmianie Organizator poinformuje uczestników na stronie internetowej www.pantaplast.com.pl

7.3. Wszystkie treści zawarte w materiałach reklamowo-promocyjnych mają charakter jedynie informacyjny. Wiążące w zakresie Promocji są jedynie postanowienia niniejszego regulaminu.

7.4. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi Organizatora.

7.5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie znajdą odpowiednie przepisy prawa polskiego.

Odsłony: 1889