Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Historia marki Tadeo Trading to opowieść o firmie, która od 1993 roku dzięki pasji, wizji i konsekwencji w 25 lat przekształciła się w znaczącego dystrybutora artykułów biurowo-szkolnych w Polsce. Dzięki wyjątkowemu podejściu do klienta zdobyła ona znaczącą pozycję na polskim rynku art. szkolno?biurowych i, jak zapewnia Zarząd, nadal dąży do osiągnięcia równie mocnej obecności na rynkach zagranicznych.

Z początkiem czerwca, idąc także naprzeciw potrzebom rynku w wirtualnym świecie, firma Tadeo Trading odświeżyła stronę internetową http://tadeo.com.pl/. Nowy layout, intuicyjna nawigacja powodują, że obecnie klienci mają możliwość w łatwy sposób poznać nie tylko najnowszą ofertę firmy, ale także skorzystać z szeregu promocji. 

Nowa strona spełnia wszelkie kryteria nowoczesności. Łatwy i szybki dostęp do katalogów, czytelny opis marek w ofercie firmy oraz jasno określona misja tworzą przejrzysty wizerunek firmy. 

JAKOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ - to hasło przewodnie jej pracowników.

- Świat wokół nas nieustannie się zmienia. Dlatego też, jeśli chcemy rozwijać się jako firma, musimy aktywnie uczestniczyć w tych zmianach, rozumieć trendy, potrzeby i czynniki, które będą determinowały nasze działania w przyszłości. - czytamy na stronie dystrybutora takich marek jak: Dong-A, Mungyo, Penmate czy też Flexi.

Zapewnienie klientom oferty w oparciu o najnowsze trendy rynkowe, najwyższą jakość oraz konkurencyjność cenową, tak aby mieli poczucie, że kupując produkty firmy Tadeo Trading kupują najlepiej - to podstawowa strategia.

Wizja firmy z kolei wyznacza ramy działania i kieruje każdym aspektem jej działalności. Określa i pomaga stopniowo osiągać zrównoważony, jakościowy wzrost. Dzięki oferowaniu produktów najwyższej jakości, które wyprzedzają i zaspokajają pragnienia oraz potrzeby ludzi, dystrybutor inspiruje do kreatywności, pasji i zabawy, koncentrując się na potrzebach klientów i partnerów. Wyciągać wnioski z wczoraj, wzbogacać o to co dziś, aby uzyskać najlepsze jutro - to wizja mocno eksponowana na nowej stronie. 

Wybrane ogłoszenia

Idealny dla każdego
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Super miękki notes/pamiętnik Squishy - Jednorożec ...
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Dla dzieci 4+ z 20 aktywnościami.
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Sprytne DIY ? ozdoby na Halloween własnej roboty

    Niedługo Halloween ? święto duchów, upiorów i wampirów. Moda na przyjęcia halloweenowe przywędrowała do Polski zza oceanu ? Polacy coraz chętniej świętują ten dzień, szczególnie zaś lubią go dzieci. Jeśli również planujesz w tym roku halloweenową zabawę ? nie zapomnij o nastrojowych dekoracjach. Podpowiadamy jak wykonać je własnymi siłami w domu.

    Więcej…  
  • No to ... pudło!

    Jak ja lubię Walentynki :) Tak naprawdę chyba lubię każde święto, bo każda okazja do celebrowania miłości jest dobra. Osobiście jestem już w tym wieku, że to, co bym bardzo chciała mieć, sama sobie kupię, dlatego prezenty - niespodzianki sprawiają mi dużo większą frajdę.

    Więcej…