Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Justyna Qunio to z wykształcenia humanistka (Uniwersytet Warszawski, Instytut PAN), a z zamiłowania estetyk i wielka pasjonatka mody. Z modą związana jeste od wielu lat, ale wcześniej kreowała wizerunek nie ludzi, a marek, w korporacjach (branża mediowa, IT, samochodowa i farmaceutyczna). Współpracowała z agencjami reklamowymi i mediowymi oraz stacjami telewizyjnymi: TVN, Polsat, TVP. Od ponad 10 lat doradza wizerunkowo. Konsultuje sesje zdjęciowe, pokazy mody, projekty wizerunkowe dla korporacji. Zajmuje się szeroko pojętym personal brandingiem.

Od kilku lat prowadzi także eventy, szkolenia i warsztaty z zakresu wizerunku biznesowego oraz kształtowania marki personalnej. Współpracuje z korporacjami międzynarodowymi, fundacjami oraz klientami indywidualnymi m.in. Play, Hewlett Packard, Benefit Systems, Fundacją Komunikacji. Ubiera wysokiej rangi managerów oraz osoby medialne - od teraz ubierze także branżę PBS :)

Jest ekspertem wizerunkowym w magazynie Show. Współpracuje również w zakresie wizerunku biznesowego ze „Szpilkami po godzinach” , fundacją „Twoja Inicjatywa” oraz organizacją „Dress for Success”.  Współpracuje z kilkoma dużymi firmami szkoleniowymi i prowadzi własną firmę, szkolącą z zakresu wizerunku oraz personal brandingu: http://shestyle.pl/

W wolnych chwilach prowadzi bloga dla mężczyzn: http://podejrzane.com 


Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Videoreportaż z targów PaperWorld 2016

    W dniach 30 stycznia - 2 luty 2016 roku odbyła się kolejna edycja targów Paperworld. Wśród wystawców nie zabrakło także naszych rodzimych firm. Ich pełna lista dostępna jest w naszych artykułach dostępnych na stronie www.scanner.com.pl. Teraz zapraszamy do oglądnięcia video z kilku rozmów z przedstawiciela naszej branży, których spotkaliśmy we Frankfurcie.

    Więcej…  
  • Dzień Babci i Dziadka - jak ich zaskoczyć?

    Dzień Babci i Dziadka 2021 obchodzimy przez dwa dni w roku. Jako pierwsze świętują panie, bo Dzień Babci przypada 21 stycznia. Panowie muszą z kolei poczekać jeszcze jeden dzień - Dzień Dziadka jest 22 stycznia. Niemniej i tak przyjęło się, że dziadkowie świętują wspólnie.

    Więcej…