Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wakacje wakacjami, ale kto z nich zbiera pamiątki i wspomnienia? My z wyjazdów urlopowych zawsze przywieziemy jakiś kamyczek, jakiś ususzony kwiat i oczywiście mnóstwo zdjęć. Jednak najważniejszy jest obraz w naszej głowie. No właśnie - jakie Wy macie wspomnienia z wakacji. Wakacji tych w Polsce. 

Dlaczego chcemy skupić się na naszym kraju? bo jest tu tak samo pięknie jak za granicą, jednak trzeba naprawdę docenić walory polskiej ziemi. Wierzymy, że Wy też je dostrzegacie :) 

Jeśli nie w pojedynkę to zapewne w grupie!

Tę zabawę dedykujemy właśnie grupie osób, przedszkolom i placówkom edukacyjnym, które pod opieką mają młodzież i dzieci. Może podczas kolonii wymyślicie coś fajnego, może z przyjaciółmi ze szkoły i swoją nauczycielką stworzycie wakacyjny team, który przygotuje pracę konkursową?

A technika pracy jest dowolna - najważniejszy jest temat przewodni:

 

"Kolorowe wakacje w Polsce"

Do kogo kierujemy zabawę?

Przede wszystkim do szkół/ przedszkoli/ placówek edukacyjnych. Z tego względu jednak, że są wakacje najważniejsze aby grupa składała się przynajmniej z 3 osób i opiekuna. Zapraszamy więc do zabawy także całe rodziny. 

Jakie prace należy przysyłać?

Metoda pracy jest dowolna. Może to być rysunek, obraz, praca 3D, filmik, tiktok...Im więcej kreatywności tym lepiej. Wykorzystajcie w swoich pracach obrazy, rzeczy z wakacji w Polsce. Czas na przygotowanie prac macie 2 miesiące, więc jest dużo czasu.   

Oczywiście im szybciej one do nas dotrą tym lepiej, gdyż będą także oceniane przez internautów, których głosy finalnie też będą się liczyć. 

Wszystkie zgłoszenia do konkursu możecie dokonywać poprzez nasz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  . W tytule maila wpiszcie: Kolorowe wakacje w Polsce

Termin nadsyłania: 15 września!

Jakie nagrody można uzyskać?

1 miejsce - grupa, która uzyska jak najwięcej głosów naszego JURY i internautów otrzyma zestaw kredek świecowych nr art. 979 + voucher na 50zł do wykorzystania w  sklepie https://sklep.jovi.net.pl/ 

2 miejsce - grupa otrzyma zestaw kredek plastikowych na art. 909 + voucher na 50zł do wykorzystania w sklepie https://sklep.jovi.net.pl/ 

Planujemy także 3 wyróżnienia. 3 grupy otrzymają vouchery po 100 zł do wykorzystania w sklepie https://sklep.jovi.net.pl/ 

Ważne - każdy nauczyciel prowadzący grupę otrzyma certyfikat "Super Nauczyciela". 

Celem zabawy jest pokazanie piękna naszego kraju :) Podczas, gdy wszyscy narzekają na wysokie ceny, my chcemy pokazać, że są one warte widoków :)

Zapraszamy do udziału!!

Przysyłajcie zdjęcia/ filmy itp itd na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15 września. 

Obserwujcie nas na instagramie oraz facebook'u, a już dziś sprawdźcie, co możecie zakupić za wygrane vouchery w sklepie: https://sklep.jovi.net.pl/ 


SPONSOREM NAGRÓD JEST MARKA JOVI.

Firma Jovi jest renomowanym producentem artykułów wspomagających aktywny rozwój edukacji artystycznej i posiada ponad 75-letnie doświadczenie w tym sektorze. Ponadto jest to jedną z wiodących firm w swojej branży, a także jest obecna w ponad 80 krajach z całego świata. Tak bogate doświadczenie oraz szeroka ekspansja produktów pozwoliła na pełne dopasowanie oferty do wysokich wymagań i potrzeb stawianych przez Klientów. 

Najważniejszym kluczem do sukcesu były intensywne badania przeprowadzane przez firmę od samego początku jej istnienia, a także idący za tym działaniem aktywny rozwój. Jovi nieustannie odkrywa i przygotowuje nowe metody, a także sposoby ulepszania oraz innowacji swoich produktów. Powyższa filozofia towarzyszy marce od ponad 75 lat jej istnienia na rynku. 

W tym długim okresie firma Jovi wyprodukowała ogromną liczbę artykułów szkolnych. Stanowią one owoc nie tylko kreatywności, ale również chęci wykorzystania najnowszych rozwiązań technologicznych. Przede wszystkim najważniejsza jest dla nas jakość oferowanych produktów oraz idąca za tym satysfakcja naszych Klientów. 

Większość produktów firmy Jovi wytwarzana jest w Hiszpanii. Główna fabryka firmy znajduje się w miejscowości Rubí w prowincji Barcelona. Z tego miejsca wykonywane są dostawy do tysięcy Klientów na rynku hiszpańskim i międzynarodowym.

 

 


 

 

 

Wybrane ogłoszenia

Dostępny w 7 kolorach.
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Poszukiwani pracownicy
Dla projektantek Big Dream Girl
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Bądźmy w stałym i dobrym kontakcie!!

    Rzeczywistość branżowa dość mocno ewaluowała przez ostatni rok. Wprawdzie aktywność w internecie od dawna skutecznie wykorzystywana jest przed wiele firm, jednak ostatnie 12 miesięcy bardzo mocno przyspieszyły tę aktywność. To już kolejna firma, która wychodzi naprzeciw potrzebom swoim klientom.

    Więcej…  
  • Zmiany organizacyjne w Igepa Polska

    Od 16 marca 2020 roku następuje zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu Igepa Polska, Spółki będącej jednym z czołowych dystrybutorów papierów poligraficznych, podłoży do opakowań, papierów biurowych oraz materiałów dla reklamy.

    Więcej…  

 

x
Zapisz się do newslettera!
Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami!