MemoBe to marka, której ideą jest odkrywanie możliwości, jakie daje użytkownikom jej asortyment – m.in. tablice suchościeralne, różnego rodzaju markery i inne akcesoria biurowe. Powstała z myślą o kreatywnych, odważnych i otwartych na zmiany osobach, dostrzegających możliwość wyrażania siebie nawet w pozornie standardowych produktach.
Przeznaczone do pisania po ich powierzchni kredą lub markerami kredowymi. Właściwości magnetyczne tablic dają możliwość umieszczania na nich rysunków, plakatów i ogłoszeń za pomocą magnesów. Powierzchnia tablicy wykonana jest z wysokiej jakości stali lakierowanej w kolorze czarnym. Z tyłu tablicy zastosowano pilśnię, która pełni rolę usztywnienia oraz jako dodatkowe wzmocnienie dla największych formatów tablic (od 240x100 cm wzwyż) blachę ocynkowaną. Ramy tablic wykonane są z anodowanego aluminium w kolorze popielatym.
Modernistyczna konstrukcja oraz kunsztowne wykończenie sprawiają, że tablica doskonale wkomponowuje się w wystrój wielu pomieszczeń, jak np. klasy szkolnej, sali wykładowej, biura czy pokoju w miejscu zamieszkania.
Tablice kredowe magnetyczne MemoBe posiadają Certyfikat Zgodności, który potwierdza, że wyrób spełnia wymagania zawarte w normie PN-EN 14434:2010, tzn. jest bezpieczny podczas jego montażu i użytkowania. Produkt opatrzony jest znakiem B (Bezpieczeństwo).
Kontakt:
Amex Stationery Sp. z o.o. właściciel marki MemoBe
Dział Obsługi Klienta: +48 12 684 67 40
O zmianach, jakie mają zajść w asortymencie łódzkiego producenta, firmy Panta Plast, wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu. Dziś już oficjalnie możemy przekazać jednak tę wiadomość.
Praca w grupie to umiejętność, której powinniśmy się uczyć już od najmłodszych lat. Kompetencja ta zdecydowanie przydaje się również w życiu zawodowym. Firmy często zamieszczają informację o konieczności pracy w zespole już na etapie poszukiwań odpowiedniego kandydata. Nic więc dziwnego, że relacje zachodzące w grupie są tematem wielu analiz i teorii psychologicznych. Przykładem jednej z takich koncepcji jest tzw. ?syndrom myślenia grupowego?, znany jako groupthink. Jak przekonuje Victor Wekselberg z inijOB ta popularna teoria bywa nadużywana jako usprawiedliwienie błędów.
Komentarze
comments powered by Disqus