Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tablice korkowe MemoBe

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Amex Stationery Sp. z o.o. właściciel marki MemoBe
www.amexgroup.pl
Dział Obsługi Klienta: +48 12 684 67 40
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
tel.: +48 12 684 67 40, +48 12 684 67 50
fax: +48 12 684 32 78

pon ? pt : 8:00-16:00

RYNEK TRADYCYJNY
Beata Kajniak
Key Account Manager - Rynek Tradycyjny
tel.: +48 604 501 887
mail: bkajniak@amexgroup.pl

DZIAŁ EKSPORTU
Magdalena Stasiak
Export Manager
Tel.: +48 606 359 124
mail: magdalena.stasiak@amexgroup.pl

RYNEK NOWOCZESNY
Jakub Musiał
Kierownik Sprzedaży Rynku Nowoczesnego
tel.: +48 602 173 417
mail: jmusial@amexgroup.pl
www.memobe.eu

Opis

O marce

MemoBe to marka, której ideą jest odkrywanie możliwości, jakie daje użytkownikom jej asortyment ? m.in. tablice suchościeralne, różnego rodzaju markery i inne akcesoria biurowe. Powstała z myślą o kreatywnych, odważnych i otwartych na zmiany osobach, dostrzegających możliwość wyrażania siebie nawet w pozornie standardowych produktach.

Tablice korkowe MemoBe

Tablice korkowe to jeden z popularniejszych nośników informacji. Świetnie sprawdza się zarówno w przestrzeni domowej, szkolnej jak i biurowej. Za pomocą pinezek możemy umieszczać na tablicach niezwykłe prace plastyczne dzieci, zdjęcia, plakaty, plany, notatki lub ogłoszenia dla szerszego grona osób.
Tablice korkowe MemoBe wykonane są z wysokiej jakości ekologicznych, bezpiecznych dla zdrowia człowieka i środowiska naturalnego materiałów.
Powierzchnia korkowa powstała z naturalnego i drobnoziarnistego materiału korkowego o grubości 0,8 mm, pochodzącego z plantacji dębów korkowych znad basenu Morza Śródziemnego. Materiał ten posiada wiele właściwości, które w
istotny sposób podnoszą jego walory użytkowe. Korek jest elastyczny i ściągliwy, a także posiada właściwości antystatyczne, tzn. nie przyciąga i nie pochłania kurzu, dzięki czemu tablica długo zachowuje swój estetyczny wygląd. Z tyłu tablic zastosowano p lśnię, która pełni rolę usztywnienia. Przy większych rozmiarach tablic zastosowano dodatkowe wzmocnienie w formie drewnianych pasków spinających listwy. Ramy wykonane są z naturalnego drewna sosnowego. Produkt przeznaczony jest do użytku wewnętrznego.
Okres gwarancji na tablicę wynosi 2 lata.

Tablice korkowe MemoBe posiadają Certyfikat Zgodności, który potwierdza, że wyrób spełnia wymagania zawarte w normie PN-EN 14434:2010, tzn. jest bezpieczny podczas jego montażu i użytkowania (według zamieszczonych instrukcji). Produkt opatrzony jest znakiem B (Bezpieczeństwo).


Kontakt:

Amex Stationery Sp. z o.o. właściciel marki MemoBe
www.amexgroup.pl 

Dział Obsługi Klienta: +48 12 684 67 40
www.memobe.eu 

Informacje dodatkowe

Gwarancja 2 lata.

Lokalizacja

Kraków, Polska, Europa
Sikorki 2, 31-589

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 827
Wyświetlony: 202
Wygasa: 2023-12-28 13:06:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Wyprawka szkolna - kontrola Inspekcji Handlowej - sierpień 2021

  • Buty, ubrania, worki szkolne i plecaki ? jakie mają oznakowanie? Czy nie zawierają niebezpiecznych substancji? Jaka jest ich jakość? Sprawdziliśmy to.
  • Dobra informacja:  produkty dla dzieci i młodzieży nie zawierały niedozwolonych substancji.
  • Wiele z nich okazało się jednak źle oznakowanych i miało inny skład, niż deklarowany.
  Więcej…  
 • Papier czy e-papier? Trzy powody, dla których warto czytać e-booki

  Czy cyfrowa książka może być lepsza od papierowej, pachnącej farbą drukarską? Oczywiście, ale tylko pod warunkiem, że na chwilę zapomnimy o sentymentach. Jeśli nam się to uda, okaże się, że możemy czytać w bardziej komfortowych warunkach.

  Więcej…