Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Skarpetka w słoiku

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt P.P.H.U. ROZETTE
Kinga Stefańska - Boszhard
ul. Bortnowskiego 11
99-400 Łowicz
POLSKA
http://www.rozette.com.pl
Dodane 1 miesiąc i 1 tydzień temu

Opis

Zestaw świąteczny: ozdobny słoik ze skarpetą w rozmiarze uniwersalnym.

Zawiązywany elegancką wstążką. Posiada miejsce na informację dla kogo i od kogo jest prezent. Słoik zakręcany jest na zakrętkę. Skarpety w nim są różne graficznie, aby zadowolić i Pana i Panią. Polecamy obejrzeć film, aby zobaczyć, co jeszcze na ten sezon przygotowała firma ROZETTE. Film poniżej

 Zestaw Skarpetka w słoiku - mix wzorów

 

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Różne kolory.

Lokalizacja

Łowicz, Polska, Europa
Bortnowskiego 11 , 99-400

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 683
Wyświetlony: 406
Wygasa: 1 miesiąc i 6 dni od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowy Dyrektor Zarządzający w Canon Polska

    Wraz z Nowym Rokiem nastąpiła zmiana na stanowisku Dyrektora Zarządzającego w Canon Polska. Od 1 stycznia 2019 r. stanowisko to objął Wilbert Verheijen, który wcześniej – od 2016 roku – pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego Canon Eurasia z siedzibą w Stambule.

    Więcej…  
  • Kolekcja STABILO FESTIVAL SPIRIT

    Czas festiwali jest najfajniejszym okresem w roku: imprezy, taniec i zabawa ze znajomymi. Teraz dzięki kolekcji STABILO FESTIVAL SPIRIT te uczucia mogą wszystkim towarzyszyć w szkole czy na uczelni. Modne produkty z unikatowym nadrukiem są świetnym gadżetem dla dzieci i młodzieży lubiących bawić się modą.

    Więcej…