Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Skarbonka Świnka - ROZETTE

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt P.P.H.U. ROZETTE
Kinga Stefańska - Boszhard
ul. Bortnowskiego 11
99-400 Łowicz
http://www.rozette.pl/pl/
Dodane 1 miesiąc i 2 dni temu

Opis

Ceramiczna skarbonka w kształcie świnki. 

W ofercie firmy ROZETTE obecnie dostępna jest bardzo szeroka oferta skarbonek. Ta, w kształcie tradycyjnej świnki oferowana jest w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej oraz gabarytowej. Skarbonka jest wielokrotnego użytku, co oznacza, że nie trzeba jej rozbijać, aby wyciągnąć włożone do niej pieniądze. Specjalny korek na jej dnie umożliwia otwieranie i zamykanie jej w zależności od potrzeb.

Więcej ofert skarbonek dostępnych jest na stronie dystrybutora: http://www.rozette.pl/pl/

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Szeroka oferta kolorystyczna i gabarytowa.

Lokalizacja

Łowicz, Polska, Europa
Bortnowskiego 11, 99-400

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 653
Wyświetlony: 119
Wygasa: 4 msc. i 1 tydzień od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Klient końcowy vs upominki reklamowe - wyniki V edycji badania PIAP

    Upominki reklamowe dogoniły Internet, jakość jest silnym kryterium wyboru materiałów promocyjnych a aż 91,43% badanych wykorzystuje upominki do kształtowania pozytywnego wizerunku swoich marek – to najważniejsze wniosku z badania postrzegania artykułów reklamowych przez klienta końcowego, przeprowadzonego w tym roku po raz piąty przez Polską Izbę Artykułów Promocyjnych.

    Więcej…  
  • Kładziemy nacisk na internet

    Z dniem 1 stycznia 2017 roku stanowisko Prezesa Zarządu sieci OSAA objął Piotr Krupka z firmy Optim z Miastka. Czyżby to był znak nowego, młodszego pokolenia, które zmieni bieg historii w naszej branży? 

    Więcej…