Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Kredki CRICCO

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Cricco
ul.Sikorki 2, 31-589 Kraków

Telefon: +48 12 684 67 40

E-mail: cricco@cricco.pl
https://cricco.pl/
Dodane 4 msc. i 2 tygodnie temu

Opis

Kredki Cricco to absolutny niezbędnik każdego dziecka.

To jedno z pierwszych w życiu narzędzi do rysowania i rozwijania wyobraźni, dlatego warto zadbać, by było wysokiej jakości. Wybierając kredki Cricco® możesz mieć pewność, że kolory będą żywe i intensywne, a kreatywność Twojego dziecka będzie niczym nieograniczona!

W ofercie firmy Amex Stationery, która jest dystrybutorem marki CRICCO w Polsce obecnie dostępnych jest kilka pozycji z tej grupy asortymentowej: 

Kredki ołówkowe trójkątne Cricco

Kredki ołówkowe Jumbo Soft Cricco

kredki ołówkowe trójkątne Mini Jumbo Cricco

Kredki ołówkowe blackwood Jumbo Cricco

Kredki świecowe Cricco

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Szeroka oferta asortymentowa.

Lokalizacja

Kraków, Polska, Europa
Sikorki , 31-589

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 641
Wyświetlony: 361
Wygasa: 2 msc. i 1 tydzień od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Szkoły nie są gotowe na drugą falę pandemii.

    Blisko połowa nauczycieli uważa, że szkoły nie były w żaden sposób przygotowane do przejścia na nauczanie zdalne – wynika z ankiety przeprowadzonej przez Skriware. Ponad 70 proc. nigdy wcześniej nie prowadziło zajęć w ten sposób. Większość ankietowanych ocenia, że wsparcie instytucji rządowych było niewystarczające, wielu z nich mogło za to liczyć na pomoc kolegów po fachu. Przed ewentualną drugą falą pandemii szkoły muszą jeszcze odrobić lekcje – według rekomendacji nauczycieli konieczne jest ujednolicenie stosowanych narzędzi, zapewnienie pomocy metodyków i zadbanie o dostęp do sprzętu dla uczniów.

    Więcej…  
  • ACTION dystrybutorem kultowych zabawek NICI

    1 czerwca 2016 r. do portfolio ACTION S.A. dołączyły produkty NICI. Jest to trzeci, po HASBRO i DIONO, producent asortymentu dla dzieci, znajdujący się w ofercie czołowego polskiego dystrybutora. Umowa z NICI to kolejny krok w stronę wzmacniania pozycji spółki w branży artykułów dziecięcych.

    Więcej…