Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kolekcja tablic edukacyjnych

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Amex Stationery Sp. z o.o. właściciel marki MemoBe
www.amexgroup.pl
Dział Obsługi Klienta: +48 12 684 67 40
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
tel.: +48 12 684 67 40, +48 12 684 67 50
fax: +48 12 684 32 78

pon - pt : 8:00-16:00

RYNEK TRADYCYJNY
Beata Kajniak
Key Account Manager - Rynek Tradycyjny
tel.: +48 604 501 887
mail: bkajniak@amexgroup.pl

DZIAŁ EKSPORTU
Magdalena Stasiak
Export Manager
Tel.: +48 606 359 124
mail: magdalena.stasiak@amexgroup.pl

RYNEK NOWOCZESNY
Jakub Musiał
Kierownik Sprzedaży Rynku Nowoczesnego
tel.: +48 602 173 417
mail: jmusial@amexgroup.pl
www.memobe.eu

Opis

O marce

MemoBe to marka, której ideą jest odkrywanie możliwości, jakie daje użytkownikom jej asortyment – m.in. tablice suchościeralne, różnego rodzaju markery i inne akcesoria biurowe. Powstała z myślą o kreatywnych, odważnych i otwartych na zmiany osobach, dostrzegających możliwość wyrażania siebie nawet w pozornie standardowych produktach.

 

Kolekcja tablic edukacyjnych MemoBe WHITEBOARDGAME

Sześć tablic tematycznych stworzonych z myślą o naturalnej odkrywczości dzieci oraz ich chęci poznawania świata. Każda z tablic proponuje naukę w formie zabawy, dzięki starannym, kolorowym grafikom, które sprzyjają stworzeniu miłej atmosfery w trakcie nauki. 

 

Kolekcję zaprojektowano tak, by tablice mogły zostać dopasowane nie tylko do potrzeb edukacyjnych, ale też zainteresowań dzieci - poza tablicami do nauki liter, cyfr czy języka angielskiego, w kolekcji znalazły się również kosmos, muzyka oraz zwierzęta i kontynenty. 

 

Tablice mają właściwości suchościeralne, które pozwalają na pisanie po ich powierzchni markerami suchościeralnymi lub kredowymi. Z kolei właściwości magnetyczne dają możliwość umieszczania na nich materiałów drukowanych za pomocą magnesów. 

Produkty z kolekcji cechuje niezwykła trwałość i sztywność dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, które zapewniają bezpieczeństwo podczas ich montażu i użytkowania. Powierzchnia tablic wykonana jest z wysokiej jakości stali lakierowanej z nadrukami bezpośrednio na blasze. Z tyłu tablic zastosowano pilśnię, która pełni rolę usztywnienia. Ramy wykonane są z naturalnego drewna sosnowego. Dzięki wysokiej jakości powierzchni, prezentowane na tablicy treści są dobrze widoczne i czytelne. 

 

Tablice edukacyjne MemoBe posiadają Certyfikat Zgodności, który potwierdza, że wyrób spełnia wymagania zawarte w normie PN-EN 14434:2010, tzn. jest bezpieczny podczas jego montażu i użytkowania. Produkt opatrzony jest znakiem B (Bezpieczeństwo).

Więcej o poszczególnych tablicach przeczytacie w poniższym artykule:

Nowa kolekcja tablic dla dzieci od MemoBe

 

Kontakt:

Amex Stationery Sp. z o.o. właściciel marki MemoBe

www.amexgroup.pl 

 Dział Obsługi Klienta: +48 12 684 67 40

www.memobe.eu

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Kraków, Polska, Europa
Sikorki 2, 31-589

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 843
Wyświetlony: 137
Wygasa: 2024-01-24 15:13:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Po prostu wymaluj to!

    Jeśli denerwuje Cię brak koloru w Twoim życiu, pamiętaj - możesz je sobie pokolorować. 

    Więcej…  
  • Powstało nowe “Squid Game”!

    Serwis streamingowy Netflix zapowiedział już pracę nad drugim sezonem hitowego serialu “Squid Game”. Zdjęcia miały ruszyć latem, a produkcja ma zadebiutować na początku 2024 roku, jeśli wszystko pójdzie z planem. W sieci pojawiła się jednak gorąca informacja, jakoby Netflix prowadził rozmowy dotyczące powstania amerykańskiej wersji tego serialu…

    Więcej…