Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Flipchart 3w1 MemoBe

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Amex Stationery Sp. z o.o. właściciel marki MemoBe
www.amexgroup.pl
Dział Obsługi Klienta: +48 12 684 67 40
http://www.memobe.eu

Opis

 

Flipchart 3w1 MemoBe 

Flipchart z wygodną regulacją wysokości dostosowaną dla osób z niepełnosprawnościami, dla dzieci i dorosłych. Produkt cechują bardzo dobre właściwości suchościeralne i magnetyczne. Tablica z wysokiej jakości stali lakierowanej na biało w rozmiarze 60x90 cm. Regulacja wysokości umożliwia podniesienie flipchartu nawet do 185 cm, a rozstaw haków z metalowym dociskiem papieru dostosowanie narzędzia do różnych formatów bloków. Flipchart posiada dwa rozkładane metalowe ramiona, które zwiększają powierzchnię prezentacyjną. Stabilną konstrukcję zapewnia metalowy stelaż 4-punktowy, w kolorze popielatym z półką na markery. Flipchart przeznaczony do pisania markerami oraz zawieszania kartek za pomocą magnesów. Produkt skierowany jest zarówno do biur, gdzie doskonale sprawdza się podczas spotkań, konferencji czy szkoleń, jak i do szkół, gdzie pełni rolę nowoczesnego środka dydaktycznego, dzięki któremu w jasny i czytelny sposób można zaprezentować treści podczas lekcji i wykładów. Flipcharty pozwalają w łatwy i szybki sposób zanotować i zaprezentować najistotniejsze informacje. Stanowią również doskonałą alternatywę dla tablic, których montaż jest często niemożliwy w pomieszczeniach, w których odbywają się spotkania biznesowe.

O marce

MemoBe to marka, której ideą jest odkrywanie możliwości, jakie daje użytkownikom jej asortyment ? m.in. tablice suchościeralne, różnego rodzaju markery i inne akcesoria biurowe. Powstała z myślą o kreatywnych, odważnych i otwartych na zmiany osobach, dostrzegających możliwość wyrażania siebie nawet w pozornie standardowych produktach.

 

Kontakt: Amex Stationery Sp. z o.o. właściciel marki MemoBe

www.amexgroup.pl

Dział Obsługi Klienta: +48 12 684 67 40

www.memobe.eu

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Kraków, Polska, Europa
Sikorki 2, 31-589

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 784
Wyświetlony: 205
Wygasa: 2023-12-20 09:14:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • 10 Zastosowań wytłaczarek Dymo, które musisz znać aby zwiększyć sprzedaż.

    Czy istnieją jeszcze nieodkryte dotychczas produkty z dużym potencjałem sprzedażowym? Według firmy Newell Poland tak. Jaki to asortyment? O tym w dzisiejszym filmie. 

    Więcej…  
  • Action S.A. najlepszych dystrybutorem produktów klienckich Fujitsu w regionie EMEA&I

    Fujitsu nagrodziło ACTION S.A. pierwszym miejscem w konkursie Touch4Business Distributor Award 2015. Kolejna edycja konkursu organizowanego dla dystrybucji przez Fujitsu Technology Solutions dotyczyła okresu listopad 2014 ? luty 2015. W konkursie nagrodzono trzech najlepszych dystrybutorów z regionu EMEA&I, którzy w okresie akcji osiągnęli najlepsze wyniki w dynamice i wzroście sprzedaży biznesowych produktów klienckich (stacje robocze, notebooki) Fujitsu.

    Więcej…