Długopisy Feel MemoBe
Długopisy ze specjalnym tuszem typu Semi-Gel, o długości linii pisania > 500 m. Końcówka pisząca 0,7 mm oraz wysoko napigmentowany tusz sprawiają, że linia pisania jest wyraźna i nieprzerwana. Wkład długopisów ma kolor niebieski.
Na wygodę użytkowania długopisu wpływa miękka w dotyku obudowa, dostępna w różnych wzorach i kolorach.
Długopisy pakowane są w display 36 sztuk (6 - różowy, 6 - turkusowy, 12 - szary, 12 - czarny).
Kontakt:
Amex Stationery Sp. z o.o. właściciel marki MemoBe
Dział Obsługi Klienta: +48 12 684 67 40
O marce
MemoBe to marka, której ideą jest odkrywanie możliwości, jakie daje użytkownikom jej asortyment ? m.in. tablice suchościeralne, różnego rodzaju markery i inne akcesoria biurowe. Powstała z myślą o kreatywnych, odważnych i otwartych na zmiany osobach, dostrzegających możliwość wyrażania siebie nawet w pozornie standardowych produktach.
Zmiany w Messengerze, nowe mechanizmy w Facebook Analytics i przede wszystkim prace nad rozszerzoną rzeczywistością zapowiedział Facebook podczas swojej corocznej konferencji F8. Dzięki aplikacji Spaces użytkownicy będą mogli porozmawiać ze znajomymi i rodziną w wirtualnej rzeczywistości i tworzyć jej elementy. Zmiany wprowadzają też Twitter, który rozszerza limit 140 znaków, oraz YouTube, który z kolei reguluje dodawanie reklam do treści. Instagram przekroczył natomiast kolejną barierę 700 milionów użytkowników.
Już ponad miesiąc minął od II Panelu Dyskusyjnego organizowanego przez Grupę Biuro Plus. Błękitne oceany, split payment, sprzedaż multikanałowa, etyka biznesowa to zaledwie kilka tematów, które poruszyli uczestnicy spotkania w dniu 11 stycznia 2018 roku. O czym jeszcze dyskutowało zebrane grono znanych osób z branży? Zapraszamy do lektury wniosków, jakie po nim spisaliśmy.
Komentarze
comments powered by Disqus