Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Długopisy Feel MemoBe

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Amex Stationery Sp. z o.o. właściciel marki MemoBe
www.amexgroup.pl


Dział Obsługi Klienta: +48 12 684 67 40

www.memobe.eu
www.memobe.eu

Opis

Długopisy Feel MemoBe

Długopisy ze specjalnym tuszem typu Semi-Gel, o długości linii pisania > 500 m. Końcówka pisząca 0,7 mm oraz wysoko napigmentowany tusz sprawiają, że linia pisania jest wyraźna i nieprzerwana. Wkład długopisów ma kolor niebieski.

Na wygodę użytkowania długopisu wpływa miękka w dotyku obudowa, dostępna w różnych wzorach i kolorach. 

Długopisy pakowane są w display 36 sztuk (6 - różowy, 6 - turkusowy, 12 - szary, 12 - czarny).

 

Kontakt:

 

Amex Stationery Sp. z o.o. właściciel marki MemoBe

www.amexgroup.pl 

Dział Obsługi Klienta: +48 12 684 67 40

www.memobe.eu

O marce

MemoBe to marka, której ideą jest odkrywanie możliwości, jakie daje użytkownikom jej asortyment ? m.in. tablice suchościeralne, różnego rodzaju markery i inne akcesoria biurowe. Powstała z myślą o kreatywnych, odważnych i otwartych na zmiany osobach, dostrzegających możliwość wyrażania siebie nawet w pozornie standardowych produktach.

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Kraków, Polska, Europa
Sikorki 2, 31-589

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 825
Wyświetlony: 234
Wygasa: 2023-12-26 11:55:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Facebook zapowiada duże zmiany technologiczne

    Zmiany w Messengerze, nowe mechanizmy w Facebook Analytics i przede wszystkim prace nad rozszerzoną rzeczywistością zapowiedział Facebook podczas swojej corocznej konferencji F8. Dzięki aplikacji Spaces użytkownicy będą mogli porozmawiać ze znajomymi i rodziną w wirtualnej rzeczywistości i tworzyć jej elementy. Zmiany wprowadzają też Twitter, który rozszerza limit 140 znaków, oraz YouTube, który z kolei reguluje dodawanie reklam do treści. Instagram przekroczył natomiast kolejną barierę 700 milionów użytkowników.

    Więcej…  
  • II PANEL DYSKUSYJNY BIURO PLUS - wnioski

    Już ponad miesiąc minął od II Panelu Dyskusyjnego organizowanego przez Grupę Biuro Plus. Błękitne oceany, split payment, sprzedaż multikanałowa, etyka biznesowa to zaledwie kilka tematów, które poruszyli uczestnicy spotkania w dniu 11 stycznia 2018 roku. O czym jeszcze dyskutowało zebrane grono znanych osób z branży? Zapraszamy do lektury wniosków, jakie po nim spisaliśmy.

    Więcej…