Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Colouring Book

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt https://www.rozette.pl/pl/
https://www.ceneo.pl/150437990#crid=663510&pid=6033

Opis

Kolorowanka A4 Książka z Naklejkami Kredki dwustronnne

Szukasz pomysłu na ciekawą i rozwijającą zabawę dla swojego dziecka? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź nową książkę z kolorowankami od ROZETTE!

Ta książka to doskonały sposób na to, aby:

 • rozwinąć kreatywność dziecka
 • poprawić jego zdolności manualne
 • pomóc mu w nauce kolorów i kształtów

Książka składa się z 30 stron, na których znajdują się różne obrazy do kolorowania. Każda strona zawiera dużo miejsca do kolorowania, co pozwala na swobodne eksperymentowanie z kolorami i wyobraźnią. Dodatkowo, książka zawiera 3 strony z naklejkami, co pozwala na udekorowanie kolorowanek i stworzenie własnego, unikalnego projektu.

Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest bezpieczna dla dzieci.

 

Książka z kolorowankami składa się z 30 stron, na których znajdują się różne obrazy do kolorowania. Dodatkowo, książka zawiera 3 strony z naklejkami i 5 dwustronnych kredek, co pozwala na użycie wielu różnych kolorów i efektów.

Ta książka z kolorowankami składa się z 30 stron, na których znajdują się różne obrazy do kolorowania.Każda strona zawiera dużo miejsca do kolorowania, co pozwala na swobodne eksperymentowanie z kolorami i wyobraźnią.Dodatkowo, książka zawiera 3 strony z naklejkami, co pozwala na udekorowanie kolorowanek i stworzenie własnego, unikalnego projektu.

Najważniejsze cechy zabawki:

 • 30 stron do kolorowania,
 • 3 strony z naklejkami
 • 5 dwustronnych kredek
 • strony wewnętrzne z nadrukiem tematycznym
 • wymiary 30 x 22 x 1 cm
 • przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia

 

kup teraz online

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Daleka 8/26 , 02-024

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 857
Wyświetlony: 172
Wygasa: 2024-04-25 11:11:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Sprawdź, w jaki sposób zmotywować pracowników do działania i zwiększyć skuteczność rekrutacji.

  Jak wskazało badanie ?Zdrowie psychiczne w środowisku pracy?, pracownicy obecnie borykają się z takimi trudnościami jak brak energii do działania (51,75%), gorszy nastrój (50,31%), mniejsza motywacja (48,77%). Na dodatek aż 57% z nich zgłasza potrzebę udziału w integracji firmowej. To zatem dobry moment na organizację wydarzeń w duchu team building, które wzmocnią motywację zespołu. A przy okazji pomogą w budowaniu wizerunku marki i skuteczności przyszłych rekrutacji.

  Więcej…  
 • Czyścimy elektronikę - jak zrobić to dobrze?

  Na większości list dotyczących sprzątania nie znajdziesz punktu związanego ze ?sprzątaniem elektroniki ?. Nawet najlepsze usługi firm sprzątających zwykle nie obejmują urządzeń takich jak laptopy i smartfony. Elektronika jest magnesem przyciągającym kurz, brud i inne farfocle. Od smug i osadów po bakterie i zarazki, elektronika wręcz przyciąga codzienną lawinę brudu i zanieczyszczeń, które mogą powodować choroby.

  Więcej…