Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i wybierz przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.


Losowo wybrane artykuły branżowe

  • 5 wskazówek dla użytkowników tablic suchościeralnych magnetycznych

    Tablice tego typu to jedno z najpopularniejszych narzędzi do klasycznej wizualizacji informacji. Szeroko wykorzystywane w przestrzeniach biurowych, edukacyjnych, a także domowych, zdają się nie mieć przed użytkownikami tajemnic. Warto jednak sprawdzić, czy znamy wszystkie wskazówki właściwego obchodzenia się z tym produktem - a informacji na ten temat dostarcza nam specjalista, czyli marka MemoBe

    Więcej…  
  • Elektroniczne zwolnienia są już obowiązkowe.

    Z początkiem grudnia zniknęły papierowe zwolnienia lekarskie. Obecnie lekarze zobowiązani są wystawiać takie zaświadczenia wyłącznie w formie elektronicznej. Mimo obaw lekarzy, ZUS podkreśla, że w awaryjnych sytuacjach pacjenci nie zostaną bez pomocy. W przypadku braku dostępu do komputera czy internetu lekarz może awaryjnie wystawić papierowe zwolnienie na wydruku z systemu. W ciągu trzech dni roboczych musi je jednak wprowadzić do elektronicznego systemu i przekazać niezbędne dane do ZUS. 

    Więcej…