Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasz rodzimy producent toreb reklamowych i okolicznościowych właśnie upublicznij najnowszą odsłonę swojej strony internetowej. Dość mocno zaznaczony podział działalności ułatwi klientom wybór konkretnej gałęzi produkcji. 

Firma Mer-Plus jest producentem toreb reklamowych i ozdobnych. Działa w branży produkcyjnej od 1993 roku.

Swoją działalność dzieli na 2 główne nurty:

- produkcja toreb reklamowych oraz

- produkcja torebek okolicznościowych

W ofercie firmy znajdują się torby reklamowe zróżnicowane pod względem koloru rozmiaru oraz materiału, z jakiego zostały wykonane. Producent wykonuje ekskluzywne torby reklamowe, które są dopasowywane do faktycznych potrzeb i oczekiwań klientów. Wszystkie dostępne w ofercie torby są bardzo wytrzymałe, funkcjonalne i estetyczne. Dotychczas firma wyprodukowała torby dla przedsiębiorstw, organizacji i Klientów indywidualnych z Polski, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Austrii, Słowenii, Szwajcarii, Czech, Litwy, Łotwy oraz Malty. Wszędzie wysłany został produkt spersonalizowany według wytycznych Klienta.

Oferowane torby z nadrukiem w postaci hasła reklamowego, logo lub zdjęcia to doskonały nośnik reklamy i promocji danej marki. W ciągu wielu lat działalności firmy zrealizowano zlecenia dla najbardziej znanych światowych marek, takich jak Ikea, Carrefour, Mann, Samsung, Makro, Huawei, Gilette, Loreal, Bacardi, Martini, Dewars, Deveron, Gautier czy Emirat-es Airlines.

Jak zapewnia jednak Zarząd firmy Mer-Plus - stale wzbogacana jest oferta i poszukiwane innowacyjne techniki druku i uszlachetniania papieru. Wieloletnie doświadczenie w produkcji toreb reklamowych sprawia, że obecnie firma Mer-Plus jest w stanie zapewnić gadżety reklamowe, które będą spełniały najwyższe standardy. Gwarantuje przy tym najwyższą jakość materiałów, solidność i terminowość wykonania oraz konkurencyjne ceny.

Jako producent toreb papierowych firma Mer-Plus działa w branży produkcyjnej, oferując wyrób toreb papierowych dobrych jakościowo. Jako producent toreb papierowych może ona obecnie  zagwarantować:

Będąc producentem toreb papierowych firma może zagwarantować jakość wykonywanych wyrobów. Doskonale wie z jakich materiałów powstają jej produkty oraz zna proces wytwarzania. Daje jej to podstawę do zapewnienia o bardzo dobrych parametrach gotowych produktów.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Mer-Plus oraz odwiedzenie jej nowej strony, gdzie znajdą Państwo cały przegląd dotychczasowej oferty.

Oczywiście w social media także firma rozwija swoje skrzydła. Już dziś można ją obserwować na:

- facebook'u

- instagramie

 

 

 

Wybrane ogłoszenia

Dla chłopca i dziewczynki.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Fluo marki Main Paper
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
W szerokiej gamie kolorystycznej
Z nadrukiem linii do nauki pisania lub pięciolinią ...
Długopisy żelowe Smoothy MemoBe
Na każde spotkanie.
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Ołówek automatyczny.
Tablice suchościeralne magnetyczne

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Fuzzyball najlepszym prezentem pod choinkę według Zabawkowicz.pl!

    Zaprzyjaźniony portal zabawkowicz.pl, przygotował zestawienie 10 najlepszych propozycji na prezent na zbliżające się Święta. Jakie produkty wybrała Magda Kordaszewska? O tym w naszym artykule.

    Więcej…  
  • Nowi na pokładzie ? jak skutecznie zaplanować onboarding

    Każda zmiana, nawet ta, której bardzo chcemy i która ma być korzystna, może być trudnym i skomplikowanym procesem. Także zmiana miejsca pracy. Z jednej strony niesie ona ze sobą pozytywy, takie jak zwiększone zaangażowanie i entuzjazm. Ale także może wiązać się z dużym stresem, niepokojem i niepewnością.

    Więcej…